Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vrozi, Módosítva: 2013. november 18.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Testápolók

Használd a masszázsvajat fürdés vagy tusolás után, a már száraz bőrödön, mint kakaóvajas testápolót. Akár tenyeredben tartva, testhőmérsékletre is olvad. A maradék vajat csomagold vissza a fóliába, hogy frissen tartsd a következő alkalomra!

Finom csillámport tartalmaz!

Kiszerelés: 65 g

bubilany

2017. november 22.

Több bomb masszázsszeletet próbáltam már és eddig mindegyik nagyon bejött!!! :) Meleg bőrrel kell találkoznia a (nem hideg) masszázsszeletnek, így könnyebben kezd olvadozni :) Könnyen beszívódik, ami a masszázsolajokhoz képest hatalmas előny!!
Nagyon cuki a formája és bájos az illata a kis csillámok benne pedig egy hatalmas pluszt adnak :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Epetra90

2014. december 13.

Semmi tartása nincs az illatnak es maga a tömb sem masszív. A csini alakert, színért vettem meg es az illatert, amit a boltban meg lehetett érezni. Nulla ahhoz képest, amit utánozni szeretne (nyilván a Lush...) nem érte meg, mert csak áll a szekrényben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 13.

Hoagirl

2014. augusztus 11.

Elsőre furcsának tűnt az illata, de végül megszerettem. Nagyon kis guszta, én szeretem benne a csillámokat is, nem túl tolakodóak, csak néhány darab marad a kezelt területen. Csak a karomra és a lábszáramra szoktam használni, ahol nagyon száraz a bőröm, mert ez egy kifejezetten gazdag, olajos testvaj. Kicsit nehezebben szívódik be, mint egy normális testápoló, de ennek pont ez a lényege. És bár nagyon megszerettem, és örülök hogy megvettem, ebben a kategóriában nálam csak a Lush- Tender is the night kap öt csillagot, így az édes kényeztetésnek négy csillag jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

vrozi

2013. november 20.

Ajándékba kaptam, először voltak kétségeim. Mindenesetre szerintem elég jó. Kúraszerűen használom, mert nagyon olajos, de néha ez is kell a bőrömnek (hetente-két hetente egyszer). A hűtőben tartom, nehogy véletlenül meg találjon olvadni :D
Egyetlen probléma vele, hogy csillámpor vagy mi van benne. Én szerintem az összes csillámos testápolási dolgot utálom (sminkek persze más kategória). Szerencsére csak az első alkalommal lehetett észrevenni, azt hiszem annyi is volt benne, amit akkor láttam magamon bekenés után :)
5 csillag, mert a csillámok eltűntek, ezen kívül pedig teljesen jól szuperál. Árnak utána néztem és egyáltalán nem vészes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Steareth-2, PEG-60 Almond Glycerides, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides
Tisztítószerek: Steareth-2
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Benzyl Salicylate, Citral, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Lyral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.