Bomb Cosmetics

Ár:   990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Azura, Módosítva: 2015. november 16.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Én vagyok a mézeskalács ember! Ez a huncut fürdőbomba egyenesen a mesékből érkezett Hozzád és máris belecsobbant a fürdőkádadba! Az ünnepi és mézeskalács illatok, a tiszta fekete bors és neroli illóolajok keltik életre!"

Illat: karácsonyi puding és mézeskalács
Olajok: fekete bors és neroli

Azura

2016. január 8.

Megvettem az illata miatt, mert a karácsonyi hangulat magával ragadott a DM-ben... aztán nem használtam el. :D Szerintem nem is fogom, jó helyen van a polcon, ott díszeleg meg illatozik. Csak a külcsín meg az illat miatt kapja a pontot, mert én ugyan nem nyírom ki azt a tündéri mézeskalácsot a tetején. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

adrika128

2015. december 14.

Nagy örömmel vásároltam meg, imádom az ilyen karácsonyi illatokat, de nekem nem volt olyan intenzív illata, hogy érezzem a bőrömön. :( Aki nem szereti a csillámporos dolgokat semmiképp ne vegye meg, mert még a fülem töve is csillogott utána, bár engem ez nem zavar. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lac

Piros pigment. (Acid Red 1)

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.