Bomb Cosmetics

Ár:   990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gabriella92, az összetevőket feltöltötte: wednesday.nikike, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Kaolin agyag nagyszerű felszívó képességű, és ásványi anyagokban is rendkívül gazdag. Nagyban segíti eltávolítani mélyről a szennyeződéseket és méreganyagokat, így megszabadítja a bőrt az olajtól, kosztól, szennyeződésektől és egyéb más anyagoktól. A muskotályzsálya illóolaj pedig egyensúlyban tartja a bőr faggyúkiválasztását, ugyanakkor természetes fertőtlenítőként is méltán híres.

kacibog83

2018. július 2.

Eddig csak avonos maszkokat/pakolásokat használtam, aztán úgy gondoltam, teszek egy próbát picit drágább kozmetikummal, hátha többet tud. Az avonos maszkok sem vált be mind, de azok legalább akciós áron nem voltak olyan nagy pénzkidobások. Visszatérve erre a maszkra: kellemes illatú, szép zöldes színű, lemosás után tiszta, puha arcbőrt eredményez. A tégelyes csomagolás nagyon cuki, de egyáltalán nem higiénikus. Egy kis műanyag spatulával nyerem ki belőle a krémet, mert még tisztára mosott kézzel sem szeretek belenyúlkálni. Viszont ugyanezt a hatást az avon agyagos tisztító maszkkal is lehet érni, ráadásul az higiénikusabb, tubusos kiszerelésű. Az ára sem annyi volt, mint az itt feltüntetett és nem azért, mert nagyobb kiszerelésűt vettem. Összességében jó kis arcmaszk, de ilyen hatást olcsóbb termékkel is el lehet érni. Az ára és a kiszerelése miatt ksp tőlem 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Valentine

2016. augusztus 2.

Közel két hónapja használom az arcmaszkot. Sokat gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e, mivel próbáltam már Bomb Cosmetics maszkot, de az - annak ellenére, hogy jó volt -, csípte a szememet. Végül is megvettem, és eddig nem is bántam meg. :) A dobozban kékes-zöldes színű massza van, amit én is vékony rétegben kenek fel a megtisztított arcomra. Szemkörnyéket természetesen kihagyom. A használati útmutató szerint elegendő 5 percig fent hagyni, én ezt meg szoktam duplázni, amíg kicsit meg nem szárad. Van, hogy a fokozott hatás érdekében előtte radírozok is egyet. Kellemes illata van, viszont 1-2 alkalommal miután felkentem és jobban beleszippantottam elkezdte csípni kicsit a szememet, de az esetek nagy részében nem zavarja a szemem. Viszont ezért nem szeretnék pontot levonni, mert nagyon jól tisztít, sima az arcom utána, a mitesszerekre és pattanásokra pedig jó hatással van. :) A magasabb ár ellenére, a 110ml sokáig elég lesz, úgyhogy megéri. :) Mindképpen elhasználom, be is illesztettem az arcápolási rutinomba, heti 1-2 alkalommal. Ha továbbra is így teljesít, akkor újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Blackxentric

2014. október 8.

nagyon jó illata van. Használata után finom puha a bőröm, és nem zsírosodik be annyira hamar. Nagyon vékonyan kell felvinni, ezért sokáig elég. Bátran ajánlom mindenkinek, akinek zsíros, pattanásos a bőre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Kaolin 0 0

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.