Bomb Cosmetics

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2012. augusztus 29.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Tiszta és természetesen hidratáló fürdősó, amely lágyan olvad szét fürdővizedben. A vizet selymessé varázsolja, a tiszta jázmin és rózsa illóolaj pedig egyből visszarepít azokba az időkbe, mikor igazi uralkodónak érezheted magad, mint Kleopátra!

herczegno33

2018. november 19.

Nagyjából 1-2 evőkanál mennyisèget teszek a teljes fürdővízbe. Egy jó darabig elèg. Aki szereti a jázmin illatot az feltètlen próbálja ki. Nekem plussz pont, hogy nem szárít. Lazít, oldja a fáradt izmokat, ès szuper èlmèny. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

K1Ani

2016. július 14.

Nagyon jól eltalált illata van ennek a fürdősónak. A víz sem szárítja a bőröm, ha ezt a fürdősót is a fürdővízbe kanalazom. Gazdaságos a kiszerelése, nekem sokáig elég volt. Teljes áron is megéri megvenni, de a Bomb sűrűn akciózza termékeit. Az illata miatt olyanoknak ajánlanám, akik inkább az orientálisabb/parfümösebb illatokat szereti. Ajándékba is nagyon klassz. (A potpourri hatás ellene van lefolyába rakható szűrő így össze lehet szedni a szirmokat.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Pöti

2015. június 16.

Szeretem a fürdősókat, így ezt is ki kellett próbálnom. Nem tudom, én Kleopátráról valami tejes-mézes cuccra asszociáltam, de ebben egyik sincs. Kellemes az illata, a benne lévő rózsaszirmok nagyon romantikusak, amíg le nem engedjük a vizet. Utána egy fulladásos halált halt potpuri-ra emlékeztet a terep, rosszabb esetben a lefolyó látja kárát. Amúgy tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Antioxidánsok: Rosa Centifolia Flower Oil
Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Oil

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.