Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: breznyiczky, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Szappanok

Illat: Nyugtató óceáni

Olaj: Rozmaring és teafa

Blackxentric

2016. december 18.

Az enyém ennél sokkal kékebb. Szerintem nagyon szép színe van. Azért is vettem meg. Látszik rajta, hogy nem natúr. Bomb cosmeticsék azt írjak natúr szappanaik vannak. Látszik az összetevőkön. A szappan pedig borzalmas. Egyrészt szárít, meg sem szárad a szappan külseje, inkább nyálkás réteg képződik rajta, ami undorító. A szaga pedig borzalmas és nagyon erős. Soha többé nem veszek tőlük szappant az biztos. De úgy érzem mást sem. Árban sem a legjobb.

Update: Egyetlen jó tulajdonsága az, hogy gyorsan fogy. Borzalmasan szárít. Akinek száraz bőre van véletlenül se használja.

Update 2: Egy hete elfogyott. Miközben használtam a vállamon, dekoltázsomon és a hátamon pattanások jelentek meg. Miután elfogyott és végre tudtam mást használni elmúlt. Ennél rosszabb szappant még soha nem használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1