Bomb Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anita0828, Módosítva: 2016. július 11.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Hajápolók

"Mangó és vanília hajmaszkunk igazi gyümölcsös illatba borítja a hajad. Mandarin és édes narancs illóolajat rejt, hogy tincseid még fényesebbé és ragyogóbbá váljanak."

anita0828

2016. július 17.

Omg! Omg! Omg! Ez valami ahwww *-* Soha többet nem fogok más hajápolót használni csak ezt a csodaszert. :) A közös életünk azzal kezdődött, hogy elfogyott a kedvenc Bomb Cosmetics arckrémem, így ha már rendelni kellett a honlapról úgy gondoltam, átfutom a kínálatot és megnézem az újdonságokat is. A másik hajmaszkról annyi jót olvastam, hogy eredetileg azt akartam megrendelni, de mivel a mangó a mindenem, ezért inkább erre esett a választásom és milyen jól tettem! Olyan fantasztikus illata van, hogy legszívesebben megenném. :D A vaníliát én személy szerint nem érzem benne, inkább csak a csodálatos gyümölcsillat érződik a dobozból: mangó, mandarin és narancs édes keveréke. :) A dobozon azt ajánlják, hogy 2 percre hagyjuk a hajon, de én mindig 5-10 percig hagyom rajta. Használat után nagyon egyszerűen ki lehet fésülni a hajat, szinte siklik a fésű. Lehet, hogy drágának tűnik, de amondó vagyok, érdemes beruházni egyre. Az illatát hajmosás után 3 nappal is érzem a hajamon, és továbbra is könnyen kifésülhető a hajam. Annyit tanácsolnék, hogy ne törülközőszáraz hajra vigyük fel, hanem jó vizesre. Egyértelműen csillagos ötöst érdemel. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Trimethylolpropane Tricaprylate/Tricaprate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol