Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2012. augusztus 28.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Testápolás

A finom napfényes csillámport tartalmazó, tiszta shea vaj bázisú testvaj, mélyen hidratálja a bőrt, így újra ragyogó és egészséges lesz. A benne rejlő pacsuli és mandarin illóolaj pedig revitalizál.

Lunann

2015. december 16.

Az egyetlen baj vele, hogy nem lehet akárhova felkenni a csillámok miatt (munkahelyen necces). Illata tökéletes, simán helyettesít egy drága parfümöt is. A párom odáig van érte, imádja ha ezzel vagyok bekrémezve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

rizspufi

2015. július 10.

Egyszer nagyon régen bementem barátnőmmel az egyik üzletbe nézelődni. Végül én vettem két fürdőgolyót, aztán megláttam, hogy van csillámos testvaj. Nem ezt láttam meg, egy kevésbé csillogó fogott meg. Úgy nyafogtam érte, mint egy kisgyerek. :D Nem vettem meg, mert egyrészt túl soknak találtam érte azt a pénzt, másrészt gondoltam, hogy úgysem fogom használni, csak pénzkidobás lenne. És jött a Karácsony, amikor is a barátnőm meglepett ezzel. Tudta, hogy imádom a "csillogós testápólót". Egyből a legcsillámosabbal. Imádom! Az illata tökéletes, annyira édes, de én imádom, csillám pedig annyi van benne... Utána mindig azt lesem, hogy mennyire csillogok. Tökéletesen hidratálja a bőröm, nem ragad. Még van belőle, de ha elfogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

illatvarázs*

2013. január 4.

Megbolondultam a rengeteg csillámtól! :-))))Nyáron a férjem is velem együtt csillogott:-) Azért vettem nyárra, mert az illata citrusos, de mivel sűrű testvaj, így nem volt szerencsés választás, mert nem volt a bőrömnek szüksége ilyen gazdag testápolóra. Ragadtam is, csillogtam is és az illata sem volt igazi. Többet nem veszek, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 4.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Polyacrylate, Ethylhexyl Stearate
Emulgeálószerek: Polysorbate-80, Steareth-2, Trideceth-6
Tisztítószerek: Polysorbate-80, Steareth-2, Trideceth-6
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Lyral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Linalool, Citronellol, Amyl Cinnamal, Coumarin, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Aluminum Powder / CI 77000, CI 14700, CI 73015, Red 33 Lake / CI 17200, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.