Bomb Cosmetics

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iringo, Módosítva: 2018. október 26.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Ajakápolók

A sheavaj extra kényeztetésével gondoskodik a száj érzékeny és sérülékeny bőréről mind a négy évszakban. A retró rágógumi illatot olyan aromák idézik meg, mint az érett eper, a roppanós fekete ribiszke és az ízletes málna. A buborékokat pedig a krémes vanília és a lágy karamell képviseli.

800 Ft Bomb Cosmetics Rágógumi Ajakbalzsam
Ár: 800 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Fizetés banki előreutalással vagy személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Köszönöm szépen, cserében nem gondolkodom most.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mafalda

2017. augusztus 30.

Nagyon fincsii rágó illata van!!! Szépen ápol, jó érzés használni!!❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Nagyon fincsii rágó illata van!!! Szépen ápol, jó érzés használni!!❤

neakardtudnihogyki

2016. december 6.

Sok idő után rászántam magam hogy megvegyem a 100. ajakápolómat, de őt már tényleg hosszabb ideje, rendszeresen hazsnálom, puha lesz tőle a szám, de ha enyhén van kirepedezve a szám, sajnos többször át kell hogy kenjem hogy újra szép legyen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

anita0828

2016. november 1.

Fincsi rágó illata van. :) Picit körülményes kiszedni a tégelyből, de ezt nem rovom fel neki. Használat előtt rárakom a radiátorra és így nagyon könnyű felvinni az ajkakra. Télre picit kevés, de a többi évszakra tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Panni21

2016. október 16.

Kíváncsiságból rendeltem, megtetszett a csomagolása és az illat leírása. A valóságban a vártnál is finomabb illata van. Gyerekkoromban volt kapható egy matricás rágó (már nem emlékszem a nevére), annak pontosan ilyen illata volt. Szóval, nosztalgikus.
Mint ajakápoló, nem rossz termék, sokáig fennmarad, viszont hagy egy fényes réteget, amit én nem szeretek. Matt vagy azonnal beszívódó ajakápolókkal azonban sajnos ritkán találkozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

AnettKocsis

2016. február 8.

Imádom! :) Minden éjszaka ezzel hidratálom az ajkaim. Nekem ez a kézzel belenyúlós verzió nem a kedvencem, de egy fültisztítóval könnyen orvosolható a helyzet .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

TheGirl

2015. április 26.

Nagyon finom illata van, és jól is hidratál. Az állagát is imádom, ami engem a carmexre emlékeztet, bár ez könnyebb, nem olyan testes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

Pirosmasni

2015. január 30.

Nagyon, nagyon, nagyon finom illata van! :) Imádom, hidratál, de a nagyon repedezett szájakat nem mindig teszi helyre. De amúgy szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 30.

rocksteadycat

2013. augusztus 21.

Nos az illata mennyei. Az ápoló hatása is jó, de az a baj hogy állandóan le akarom nyalni. :D Szóval így nehezebb dolga van velem szegénynek. De igyekszem ellenállni, és akkor szép ápolt, puha ajkaim lesznek. :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.