Bomb Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Rhassoul agyag, az egyik legközkedveltebb kényeztetés a minőségi spa fürdők és wellness központokban világszerte, jótékony gyógyászati hatásai miatt. A marokkói Atlasz-hegység mélyéről ered, maga a Rhassoul név az arab „rhassala” szóból származik, ami „mosakodást” jelent. Kiválóan tisztítja, hidratálja és kondicionálja a bőrt.

Valentine

2015. november 22.

Nagyon szeretem a Bomb Cosmetics termékeit. Ez a maszk jól tisztít, kiadós a kiszerelése, sokkal feszesebbnek érződik utána a bőröm. De ami nagyon nagy hátránya, hogy miután felkenem iszonyatosan csípi a szemem, annak ellenére, hogy a szemkörnyéket kihagyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

Pöti

2015. június 16.

Szeretem az agyag maszkokat, így ezt is nagyon lelkesen kentem magamra. Imádom a Bomb cuccokat, de még életemben nem szúrtam ki ennyire magammal... :( A szemem környékére nem került a kencéből, mégis 1-2 percen belül hagymapucolós rémálom lett belőle. Dőlt a könnyem, nagyon csípte a szememet. Nem értem, hogy minek ennyire telenyomni parfümmel egy ilyen terméket. Annyira az INCI-től se vagyok elájulva. Miután lemostam (mert ugyebár azért kitartottam, csak nem nyitottam ki a szememet), a bőröm puha lett, de ezt betudom a zöld agyagnak. A mennyisége meg kifejezetten vicces, ennyi pénzért... :( Sajnos csalódás.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Kaolin 0 0

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.