Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petra1129, Módosítva: 2011. augusztus 12.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A 30% tiszta sheavajat és napraforgó olajat tartalmazó testápoló mélyen hidratálja és táplálja a bőrt. Rózsa illatú.

Kiszerelés: 200ml

narancsfavirág

2016. október 4.

Nagyon erős illata van, és rendkívül tartós. Ráadásul nem is igazán tetszett. Az állaga kicsit fura volt, valahogy nem éreztem elég krémesnek. A hidratáló hatása viszont nem volt rossz. Kicsit zsíros réteget hagyott, bár lehet, hogy részemről sem volt a legjobb ötlet a nyári kánikulában használni :D Viszketést, kiütéseket nem okozott szerencsére, és el tudtam használni, de újra nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

fomnaba

2016. szeptember 17.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem, de ennyit nem adnék ki érte.

Update: el sem tudtam használni. Megavasodott :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem, de ennyit nem adnék ki érte.

Update: el sem tudtam használni. Megavasodott :(

Lunann

2015. december 16.

Első illatolásra tökéletesnek tűnt, de valahogy nem tudok azonosulni vele. A krém hibátlan, megéri az árát, a hatása a bombhoz hűen, tökéletes. Az illata nem passzol hozzám, de ez nem az ő hibája :) szépen elhasználgatom. Nekem a régi zöld flakonos Atrix jut róla eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Lola88

2013. május 14.

Like :) Hatás, illat 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Like :) Hatás, illat 5*

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Polyacrylate, Ethylhexyl Stearate
Emulgeálószerek: Polysorbate-80, Steareth-2, Trideceth-6
Tisztítószerek: Polysorbate-80, Steareth-2, Trideceth-6
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Eugenol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14720, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Színezék. Lilás piros.