Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Illat: Ylang ylang

Olaj: Ylang ylang és kókusz

Áfonya magokat és cukorka szívet tartalmaz. Vágyfokozó hatású

PaperMama

2013. április 21.

mindig úgy sajnálom elhasználni ezeket a kis szemet gyönyörködtető, illatos, de egyébként felesleges kis fürdőgolyókat..mindig várok valami különleges alkalomra.. például egy különösen nehéz és megterhelő időszak sikeres leküzdésére, ami után önmagam "hátba veregetéseként" elhasználhatom egy hosszú forró fürdő keretében...de általában ezeket a relaxáló fürdőket még azelőtt megunom, hogy szétmállna a vízben a cucc, félig elhasználtan kivenni meg nem akarom mert utána nem tudom hova rakni, hogyan tárolni, hát szóval nehéz dolog ez :D aztán végül mégis elhasználtam a párommal egy közös fürdőzés keretében....na így már azért elviselhető volt.....:):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Candush

2013. április 21.

Én egy ehhez hasonlót próbáltam ki, de pont azt a típust itt nem találtam fent.
Az kék színű, pici muffin, kis virágokkal a tetején. Ha jól emlékszem áfonyás talán, de ebben nem vagyok biztos. Egy hatalmas polcról vettem, ahol millió fajta volt, így kinézetre választottam egyet és kész :)
Tényleg nagyon kicsinek tűnik és eléggé drága is.
Nekem viszont bejött a dolog! Nem dobtam a vízbe az egészet, a fele is bőven elég volt. Finom, kellemes illatú lett a víz, kissé kékes lett. Az illatát sokáig éreztem a bőrömön és nem is száradtam ki, bár nem mondom hogy hidratált, de nem is száradt ki a bőröm ahogy szokott fürdés után.
Egy kis kényeztetés néha belefér, de azért nem állítom, hogy ez minden fürdőbe alap kell hogy legyen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Én egy ehhez hasonlót próbáltam ki, de pont azt a típust itt nem találtam fent.
Tényleg nagyon kicsinek tűnik és eléggé drága is.

Pindusz

2012. október 2.

Számomra nagy csalódás volt ez a "fürdősütis" dolog. Mikor megláttam kedvenc magazinomban, teljesen elbűvölt, hogy mennyire cuki dolog. Gondoltam muszáj nekem is beszereznem egy ilyen cukiságot. Aztán végül interneten keresztül választottam két sütit (az egyik pont ez a fajta). Mikor kinyitottam a csomagot nagyon meglepődtem, az egész kb. akkora, mint egy pingpong labda, hát én arra számítottam, hogy legalább akkora, mint egy muffin. Nem is olyan igényesen néz ki élőben, mint a képen, az illatától sem vagyok elájulva. Igaz, próbálni még nem próbáltam, de biztos nem fogok többet ilyen kis hülyeségért ennyi pénzt kiadni.
Remélem segíthettem nektek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Remélem segíthettem nektek. :)

Yndre

2012. szeptember 23.

Nagyon kellemes, édes-virágos illatú fürdősüti. Egyáltalán nem émelyítően édes, sőt az olvadás után inkább már kissé friss-óceáni illatúnak érzem. A vizet kicsit olajossá teszi, de nem túlságosan zsírossá mint pl a Fürdő Brulée. Remekül hidratál, a benne lévő magocskák nem zavaróak a vízben. Mondjuk vizuálisan nem egy nagy élmény a kék víz magokkal, de illat és a krémes állaga annyira magával ragadott, hogy alig tudtam kiszállni a kádból. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.