Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: breznyiczky, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Szappanok

linszu

2016. december 22.

Én azért rendeltem ezt a szappanok közül, mert szuper olcsó volt. Az illata tényleg mennyei, betölti az egész fürdőszobát. Én arcra használom, mert kézre minek elpocsékolni. Alaposan tisztít, nem igazán szárítja a bőröm, habár egészen pirinyót viszket az arcbőröm tőle, mialatt használom, utána semmi. Nem zavaró, csak megfigyeltem.
Egyébként érezni lehet benne használatkor a tipikus szappanillatot is néha, de csak picit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 22.

korok23

2013. december 9.

Névnapomra kaptam ezt a cuki szappantortát, és nagyon szeretem ŐT. Finom, kissé fanyar, áfonyás - bogyós illata van, de nem csak közvetlen közelről, hanem picifürdőszoba köbméter betöltésére alkalmas illattal rendelkezik. Naná hogy nem használtam el. Tüzet oltani moslékos vödörrel is lehet...vagyis ..kezet mosni annyi mindennel tudok, persze hogy nem fogom elpocsékolni ilyen földi dolgokra. Ott csücsül a tükör előtt, és illatozik. A csillámos díszből a tetején törtem egy picit, kipróbáltam, de használatkor persze hamar elillan a csoda, de bánja a csuda! Karácsony közeledtével szupercuki ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 9.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Lauric Acid ti I eu 4 1

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Piros pigment. (Acid Red 1)