Bondi Sands

Ár:   8499 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Mariann0914, Módosítva: 2023. február 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Arcápolók

A Bondi Sands 1 Hour Express Face Mist ausztrál napbarnított bőrt kölcsönöz, csupán egy óra alatt. A kettős hatású formula sötét és hosszantartó barnulást biztosít. Ez a könnyű önbarnító permet minden alkalmazás során hidratálja és ragyogóvá teszi a bőrt. Dermatológiailag tesztelt. Érzékeny bőrre alkalmas. Nem-komedogén - nem dugasztja el a szőrtüszőket. Illat- és szulfátmentes.

4500Ft - Bondi Sands 1 Hour Express Arcpermet

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Mariann91

2023. szeptember 17.

Beauty Boxom egyik terméke volt, 2x használtam eddig, elsőre egészen ijesztő. Arcbőrre közvetlenül nem szabad fújni, ecsettel vagy kesztyűvel érdemes felvinni, bár azzal sem sokkal könnyebb. Nincs tapasztalatom sok önbarnítóval, de el is vette tőle a kedvem. Lemosás után egész jó, tartós de picit beül a pórusokba. St. Moriz Instant Self Tanning Mousse sokkal-sokkal jobb és ár-érték arányban is rendben van. 3*-ot adtam, de most látom, 8499 Ft eredeti áron :'D ne vicceljünk már!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 17.

CeCeDrake

2023. május 26.

A dm-ben vásároltam, mert a múlt hétvégén 20* pont napok voltak, meg a márka termékeire 25*, így a 8500 ft-os ár nem volt veszélyes. A márka barnító testápolóját szeretem, a habokat is, azért vettem meg, mert azokkal csupa jó tapasztalatom volt.
Igazából használtam már ennél jobbat is 🫣
Nem jól fújja a cuccot, de ezzel meg lehet barátkozni. Az 1 órás hatóidő alatt elég szörnyen fest az ember, ha lemosod, nem olyan gáz, de ennyi pénzért az!
Szerintem az összkép annyira nem veszélyes, de az elmúlt napokban kellett a Shiseido BB, mert emberek közé ezzel a cuccal nem igen merek menni 😂
Fog! Kesztyű nélkül ne bűvészkedjünk vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 26.

Igazából használtam már ennél jobbat is 🫣
Fog! Kesztyű nélkül ne bűvészkedjünk vele!

PotterAlexa

2023. március 16.

Én nem tesztelésre kaptam, hanem a dm-ben vettem, és egyéttelműen a legrosszabb arcbarnító termék amit valaha használtam! 1. Szőrnyű ez a fújó csomagolást, nem mist mint pl a st tropez arcbarnítója, ez köpköd egy nagy adag fekete cuccot a fejedre. 2. Nehéz megítélni, hogy jól van e eloszlatva a termék, mert egyszerűen koszos-foltos leszel akarhogy igyekszel… 3. Mikor lemosod oké, nem olan szörnyű mint amit sejtettél, hogy lesz az barnulási idő alatt, de az összes porusodba beül és konkrétan fekete pöttyökké varazsolja a porusokat. Borzasztó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 16.

Dominika02

2023. január 28.

Tesztelésre kaptam szintén a terméket. Nagyon szuper termék, nem csalódtam. Szépen halványodik, nem hagy foltosodást. Én ecsettel vittem fel a terméket, alaposan eldolgozva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 28.

Csipetke

2023. január 12.

Tesztelésre kaptam a terméket. Bevallom nem vagyok önbarnító használó ez az első ilyen termék amit használok így összehasonlítási alapom abszolút nincs. Nagyon tetszik a kialakítása egyszerű a használata még nekem is. A felvitelkor valóban jól jött volna egy kesztyű. Szépen egyenletesen sikerült felvinnem. Ahogy telt az idő jött is a csodás eredmény. Nagyon szép természetes eredményt kaptam, később sem lett sárgás és foltos, szépen tartotta az egyenletes színt. Ha kedvet kapok hozzá csak az arcomra permetezem és várom a csodát. Nem is gondoltam, hogy ilyen egyszerű használni önbarnítót. Nagyon megszerettem nem okozott irritációt sem. Nekem 3 napig tartott a csoda. Nem próbálkozom másik termékkel ha elfogy vagy ajánlani kell másnak arcra való barnítót ezt fogom javasolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 12.

B.Sempervivum

2022. december 28.

Tesztelésre kaptam az arcpermetet, aminek nagyon megörültem, főleg a téli hónapokban, mivel nem igazán szeretek szoláriumba járni csak legvégső esetben. A termék maga egy spray, könnyű applikálni. A folyadék sötétbarna, nincs különösebb illata. A használati leírásnak megfelelően a megtisztított arcbőrre fújtam fel, majd 1 órán át hagytam hatni, ezt követően lemostam. Az első eltávolítást követően a végeredmény nem volt túl intenzív, ezért elgondolkodtam rajta, hogy még 1 rétegben felviszem, még jó, hogy nem tettem, ugyanis pár óra elteltével fokozatosan erősödött a hatása melynek köszönhetően ragyogó bronzbarna bőrt kaptam. Iszonyatosan megkönnyebbültem ,hogy nem eredményezett furcsa narancssárga színt az arcomon, mint a legtöbb barnító. Nem hagyott ragacsos érzetet maga után és az eredmény nem volt foltos. Nagyon elégedett vagyok a vele, senkinek nem tűnt fel ,hogy barnító sprayt használtam, mivel a végeredmény nagyon természetes mégis bronzos hatást kelt, ami számomra az egyik legfontosabb szempont. A termék használatához mindenképp kesztyűt javaslok, mert a felvitele során nekem nem volt elég az arcra fújni, kicsit el is egyengettem a bőrömön, ami nyilván a kezemet is befogta. Az én bőrömön 2 napot nyújt intenzív hatást, ezután kezd el halványodni. Azt hozzá kell tennem ,hogy heti 2x hámlasztok, ami talán elősegíti a a színintenzitás csökkenését.
Alapvetően egy könnyen applikálható termék, ami fokozatosan fejti ki hatását. Ha nagyon szőrszálhasogató szeretnék lenni, egy kesztyűt tennék még a csomagba, de természetesen ezért nem vonok le pontot.
Mindenkinek ajánlom, aki üde bronzos barnaságra vágyik szolárium nélkül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 28.

Mindenkinek ajánlom, aki üde bronzos barnaságra vágyik szolárium nélkül!

MissSejla

2022. december 20.

Tesztelésre kaptam, ezt az önbarnítót. Spriccelős kivitelezésű, a folyadék ami jön belőle az sötétbarna, amit én először a kezemre fújtam és úgy oszlattam el az arcomon. Kesztyű vagy valamilyen eszköz a felvitelhez ajánlott, mert megfogja a kezed is. Kb 1 órát hagytam hatni megtisztított börön. A felvitel egyébként az arcon egész egyszerű volt, nem volt nehéz egyenletesen eloszlatni. Már ahogy telt az idő is latszott az eredmény, hogy bronzosodik a bőröm. Nekem egyébként medium olive/neutral a bőröm, és 1 órás hatóidővel is láthatóan barnább lettem, ami nem narancssárga barna.... Ki fogom még próbálni úgy is hogy csak kontúrként teszem fel az arcomra. Hatása egyenletesen kopik, nálam kb 2-3 napig tartott, de rendszeren hamlasztok es retinolt is használok, ami lehet gyorsítja a hatás eltűnését. Ha szeretnék bebarnulni, biztosan fogom használni és nem keresnék mást helyette...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 20.

drebeka

2022. december 19.

Nagyon örültem ennek a terméknek, hiszen én kifejezetten imádom, ha télen-nyáron barna a bőröm/arcbőröm. A szoláriumot már egy ideje hanyagolom a hidegebb időkben, ezért ez a napbarnító tökéletes opció számomra. A nyaralásról visszatérve próbáltam ki először a krémet, ami pontosan azt teszi, amit ígér. A felvitele nagyon egyszerű, könnyű eloszlatni egyenletesen az arcbőrön, kesztyűt viszont ajánlatos használni, mert a kezet is azonnal befogja. Egy-másfél órán keresztül érdemes a megtisztított arcbőrön hagyni, és az eredmény már szinte azonnal látható. Kellemesen bronzos, fényes hatást lehet vele elérni foltok nélkül. Nem foltosodik, nem hagy maga után kellemetlen ragacsos érzetet. Ha valaki még sötétebb árnyalatot kíván elérni, érdemes 2-3 órán át hagyni a bőrön.
Ajánlom ezt a terméket mindenkinek, aki szintén azt szereti, ha egész évben nap barnította a bőre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 19.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Pentylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.