Borotalco

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

A Borotalco Pure engedi bőrödet lélegezni, ezáltal a friss és ápolt érzést biztosít. Mikrotalkumnak köszönhetően hatékonyan szívja fel az izzadtságot, 24 órás megbízható deohatás. Nem tartalmaz alumínium sót. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Maniac

2021. január 19.

Nagyon jól teljesít nagy melegben is. Kiadós, nem kell sok belőle, bár a flakon végére megcsömörlöttem az illatától rendesen, de ez nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

hahika

2018. október 29.

Már nagyon sok dezodort kipróbáltam, de ez maradt mindig a kedvenc. Az egyetlen olyan, ami nálam hosszú távon működik, még a legmelegebb nyári napokon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. június 15.

Nagyon klassz, hogy alumíniummentes (ezért felpontozom), és az illata is tűrhető, viszont a mostani 30 fokok körül már nem teljesít jól, sőt, rosszabb, mintha semmit sem használnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 15.

vica85

2018. február 28.

A sima változatát használom, gondoltam, teszek egy próbát, hátha tudok váltani alumentesre. Az illata sokkal erőszakosabb mint a simáé, a hatása egész jó alumínium menteshez képest, viszont ahogy többen írták, frissen borotvált hónaljon csíp. Ami miatt én megváltam tőle, hogy nagyon vizes érzetű volt befújás után, és sem kedvem, sem időm nincs reggelente feltartott kézzel flangálni a lakásban, míg meg nem szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

youdith

2017. december 14.

Az alumíniumos változatával használom felváltva, nekem jobb is, mint az alumíniumos, hatásra, illatra is. Használtam Vichy 48 órás dezodort, és ez is olyan jó egy egész napra és ahhoz képest, hogy alumíniummentes, egy csoda.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

NoirPlum

2017. október 27.

Csak alu mentes deókat használok és rengeteget kipróbáltam már. Ez az egyetlen ami hosszú távon is működik, évek óta használom. Nem lesznek sárga foltosak a fehér blúzok és más színű ruhán sem hagy foltot. Nekem a nyári hőségben is bevállt. Mindig van otthon belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

cattitude

2017. október 19.

dm-kuponnal vettem olcsóbban, sosem próbáltam még a márkától semmilyen dezodort és most már végérvényesen szeretnék leszámolni az alumíniumos spray-kkel, mert nem tesznek jót a bőrömnek. az illata nagyon erősen púderes - szeretem a púderes illatokat, de ez már nekem is sok. frissen borotvált hónaljat szörnyen csíp, még semmilyen dezodor sem csípte ennyire. alumíniummentes dezodor létére viszont egész jól megküzd az izzadással és a szagokkal, persze nem olyan hatékony, mint egy Old Spice, plusz a 35 fokban a szemhéjam és a lábujjaim köze is izzad gyakorlatilag, nem hinném, hogy reális azt elvárni ilyen melegben (pláne párás melegben), hogy majd pont a hónaljam marad száraz. kicsit drágának találom eredeti áron, lehet, hogy nem fogom így újravenni.

update: lepontozom, egy idő után nemhogy nem védett az izzadástól, de olyan szagom lett tőle, mintha krétával kenegettem volna a hónaljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Villango

2017. április 19.

Mivel nem rohad le rólam a ruha a meleg miatt (5 fok van kint), per pill tökéletes izzadás ellen,de kíváncsi vagyok a kánikulában mit kezdene velem.
Az illata lehetne egy csöppet visszafogottabb, de üsse kutya.
Mivel az alu-ra egy idő után allergiás reakciókkal reagálok, váltogatnom kell alu mentesekkel a deos rutinomat, ő a 3 közül az egyik otthon......és így tavaszra teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Az illata lehetne egy csöppet visszafogottabb, de üsse kutya.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. április 13.

Evidens, hogy egy alumínium nélküli dezodor nem olyan hatékony, mint az, amelyik tartalmaz alut. Ezt tehát eleve számításba kell venni az elvárásoknál. Ha nagyon izzadós lennék, biztos nem vennék ilyet, vagy csak bizonyos esetekben, napokon használnám ezt. Ennek a ténynek a tudatában ez a Borotoalco, az alumentes dezodorok között egy kitűnő dezodor. Az egyik legjobb, legkellemesebb. Az illata diszkrét, nem egy markáns valami; nem tudom összehasonlítani a többi Borotalcoval, mert hosszú évek óta csak alumenteseket használok.. Finoman porlasztódik az anyag anélkül, hogy köhögést, fullasztó érzést okozna, mint rengeteg spray. Nem kell kitárni az ablakot ajtót azon nyomban, amint kifújjuk, a kaparó, fullasztó torokérzet miatt. Finoman porlasztódik, pont jó szélességben. Külön öröm volt most számomra az, hogy most 699-ért kaptam a Rossmannban, ahol venni szoktam, a korábbi 999 helyett. Ez az egyik kedvenc dezodorom kb. egy éve, amikor áttértem a golyósokról a spraykre. Én a leírt feltételekkel ajánlom mindenkinek ezt a jó deót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 13.

viviennoo

2017. február 22.

Mivel elég erősen izzadok, ezért próbálgatok ki mindenfélét...Hát ezt is megvettem, gondoltam, hátha...De ez abszolút nem csinál semmit...Tényleg ennél még egy Garnier is jobb :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol