Borotalco

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

A Borotalco Pure engedi bőrödet lélegezni, ezáltal a friss és ápolt érzést biztosít. Mikrotalkumnak köszönhetően hatékonyan szívja fel az izzadtságot, 24 órás megbízható deohatás. Nem tartalmaz alumínium sót.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

zs001

2021. január 16.

Én nem tudtam elhasználni, a nagyon erős, tolakodó, férfias illata miatt. Utáltam, végül kidobtam pár használat után, így a hatásáról sem tudok sokat elmondani. Soha többet ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

adorei

2021. január 16.

Brutálisan erős FÉRFI arcszesz illata van. Semmi mást nem érzek, csak ezt, mintha az orromba tömtem volna fel, annyira erőteljes.
Szagteszt nélkül dobtam be a kosaramba, mert eddig az original és az invisible nagyon tetszettek, gondoltam úgysem csalódhatok.
Picit felkentem ma, mert spórolni akartam a kedvenceimmel amikből már alig van (ahol élek csak online tudom rendelni), aztán megbántam mert nem akartam mégsem ezt szagolni egész este, lemostam szappannal és hiába, a kezemet is befogta és nem érzek semmi mást. Sőt originallal bekentem magam a lemosása után, abból semmit se érzek. Szerintem a lakás is kigyulladhatna, azt se érezném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

zsokence

2020. november 3.

Imádom az illatát! Mi több, a valaha létezett legjobb illat a deok kategóriájában. Számomra biztosan. Az izzadságátló hatása kifejezetten jó. Nagy kár, hogy tetemes mennyiségű alkohol lehet benne. Szőrtelenítés után, még pár óra múlva is csíp, kellemetlen. Na de azaz illat.....mmmmm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

ami2015

2020. október 18.

Új változatát használom, nekem tetszik. Fő szempont nekem, hogy alumentes legyen, de hatásos is, ez mindkettőnek megfelel. Az illata is tetszik, nem erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 18.

KisTigris

2020. július 31.

Az újat használom, és mennyie az illata! Emellett nem tudsz parfümözni, annyira erős. Azért vettem meg, mert alumínium mentes. Vékony film réteget képez és nem hagy izzadni. Na meg csíp. Hát persze, első helyen az ALKOHOL van. Elhasználom az illata miatt, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Emimo

Korcsoport: >54
2019. augusztus 21.

2017. május 4.
Annyira jónak tartom ennek a fújós dezodorját, hogy vettem végül egy ilyen golyóst is. És ami miatt megvettem, az a szaga. (Teljesen más, mint a fújós párjáé.) Itt látszik, hogy a szagok-illatok mennyire szubjektív dolgok. Olvasom itt utólag a szagára tett negatív megjegyzéseket; én meg kifejezetten azért vettem meg. Megszagoltam a dm-ben kíváncsiságból, mert mostanában fújósokat használok, és rögtön valami Olaszország szagot éreztem, a megfelelő érzéssel együtt. Nagyon szeretem ezt az enyhén férfias, vagy inkább uniszex, tisztaság illatot, főleg nyárra, amikor inkább citrusos, nerolis parfümöket használok. Hatásával én mindegyiknek elégedett vagyok. Én csak ajánlani tudom!

2019. augusztus
NEW - ez van ráírva arra, amit most vettem. "Unique scent of Borotalco".
48 órás hatás, zöld csík van a kupakon, és isteni finom, púderes édeskék illata van. Mennyei illata. Én az előzőt kerestem, de az nem volt. Alumenteset kerestem, ez Pure, ez volt ott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

2017. május 4.

2019. augusztus
NEW - ez van ráírva arra, amit most vettem. "Unique scent of Borotalco".

angie91

2018. december 6.

Az illata egyből pofán vágott, de már kezdem megszokni, sőt, talán megszeretni is :D Klassz,hogy nincs benne alumínium, viszont összességében nem túl jók az összetevői. Egészen jó dezodor, nem hagy foltot a ruhán, nem irritálja a bőrömet, mégsem lett a kedvencem valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Axelandra

2018. június 12.

Az eredetit használtam jó sokáig-szeretem is nagyon, de gondoltam megmentem magam/a világot kicsiben és alumínium mentes leszek. Na hát ez az első napunk együtt és pontosan olyan illatot/szagot árasztok, mint papám arc szesze...
Majd updatelek használ e :D

Update: hát az illat nem változott, használni használ, de nem nagyon tudom tolerálni, hogy elnyomja még a parfümömet is (legalábbis keveredik vele nagyon)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Majd updatelek használ e :D

Blackxentric

2017. október 13.

Nekem nagyon nem jött be ez a dezodor. Az illata borzalmas, először csak tömény alkoholt lehet érezni, a hatása pedig nulla. Itthon tudom csak elhasználni, pedig reménykedtem abban, hogy találtam egy jó alumínium mentes dezodort.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

pillangolany7

2017. augusztus 23.

Az eredetit használom, de mivel abban van alumínium, gondoltam, kipróbálom ezt a mentes verziót. Sajnos nagyon nem jön be az illata, nekem nagyon markáns és férfias, órák múlva is érzem, szinte elnyomja a parfüm illatát. Egy táncolós estén használtam, és sajnos dezodorálás szempontjából sem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.