Boucheron

Ár:   63 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: RekaKrem, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Ár:   63 000 Ft

A 2017-es La Collection család egyik tagja.

Fejillat: vanília, benzoin, dohány

Szívillat: labdanum, borostyán

Alapillat: pézsma, ámbra

Ár: 2000/3900+posta , Eladó: Kisangyalcsillag
Állapot: 5ml/10ml frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Utalás+postán maradó
Ár: 17000 , Eladó: Csacsa67
Állapot: 125ml/70ml, Helyszín: Veszprém, fizetés: Foxpost,MPL csomagautomata,postán maradó

emb1p3

2020. március 8.

Hát ez rajtam két stáció: borzasztó, elkent cefreszag, majd valami lágyan gyümölcsös vaníliás autóillatosító a végső elpárolgás határán. Örülök, hogy belefutottam a D-betűs boltban mintarendelés helyett. Hozzátenném, hogy a barátnőmön sokkal, sokkal szebb, olyan Bentley For Men Intense-osen dohánydomináns, de annál gyümölcsösebben vízipipadohányos, aztán szép, édes, kicsit szirupos vaníliás dohány egy hajszálnyi ámbrás árnyékkal a mélyén. Ha rajtam is ilyen lenne, akkor se szaladnék megvenni, mert én inkább a Grand Soirt és Goutal ámbráját preferálom, de azért ez egy szép, könnyű, ám gazdag, édeskés keleti illat, inkább a nőies partján az uniszexnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Kisangyalcsillag

2019. november 28.

Másik kedvenc ámbra illatom a Prada Amber mellett. Én is köszönöm Veronika, hogy megismerhettem.
Tényleg nagyon mást mutat minden bőrön, az enyémen
pl. semmi dohány. Rajtam édes vaníliás ámbra . Csudi finom. Nagyon szeretem, ahogy körbe ölel egész nap. Számomra csakis ősz vége és tél, amikor hordható. Akárcsak az összes ilyen típusú illat.
Az egyik kedvenc írisz illatom is ebből a Boucheron kollekcióból származik, úgyhogy nagy nagy gratula a háznak! 🤝🤝🤝🤝
Jaaaa, és a csomagolás is nagyon szépséges.😊🎈

Egy héttel később:
Mégiscsak előbújt a dohány, igaz rövid ideig csak. Érdekes ez az illat, okoz meglepetéseket. Kellemes meglepetéseket. A benzoin plusz ad egy enyhe füstösséget, ami szintén nagyon tetszik. Napról napra jobban odavagyok ezért a szépségért. 😊😊 Csak az a baj, hogy mindjárt elfogy a fújósom...😱😱😱😫😫😫

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

Tényleg nagyon mást mutat minden bőrön, az enyémen
Jaaaa, és a csomagolás is nagyon szépséges.😊🎈

Egy héttel később:

Torpece

2019. augusztus 5.

Ezúton is köszönöm mégegyszer Veronika, hogy általad megismerhettem ezt az illatot is! Mindig jót derülök magamban, amikor eszembe jut mennyire más ennek az illatnak a bőrkémiánk által előhozott világa. Rajtam semmi ámbra, inkább egy szirupos körtebefőtt illata, viszont eszméletlen tartós. Nagyon kíváncsi leszek, ezt hogyan változik majd hideg időben, most még pihentetnem kell az élményt.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Verona5

2019. április 19.

Az utóbbi idők leges-leg-imádottabbja az illataim között! Megnyugtat, körbeölel az ámbra, dohány és vanília keveréke, eggyé válik velem. Könnyedebb az PdM Oajannál, bármikor hordható, rajtam egyáltalán nem férfias, sőt! Akinek eddig mutattam, mind megnyalta utána az ujját. :) A kedvenc ámbrás lett a sok ámbra között. Szerencse, hogy van bőrkémia és annak sok-sok következménye....
Sok száz csillag a Boucheron háznak érte!! Ebben a sorozatban csak ő az aki valamire érdemes darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 19.

Fanika

2019. április 18.

Ez az illat nekem nem finom... legalábbis nem nőies. Nem bírnám viselni. Az első szakaszban a borostyán és a dohány dominál, ami szerintem abszolút férfiassá teszi. Vanília sehol. A leszáradás a megázott újságpapírra emlékeztet. Felejtős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 18.