Boucheron

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Burya, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. június 24.

Fejjegyek: mandarin, körte, citrom

Szívjegyek: narancsvirág, petalia, frangipáni

Alapjegyek: benzoin, vanília

Ár: 4500 , Eladó: 6vilag
Állapot: kb. 60 ml van benne ( a felénél kicsivel több) , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Keleti, Blaha esetleg az Göncz Árpád Városközpont)
Boucheron Fleurs EDP fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Foxpost/Packeta

ljudith78

2023. augusztus 24.

6vilag, durva lesz amit mesélek 😆
Kaptam ajándékba 10 ml-t, először húú... Lett belőle WC illatosító, na annak tökéletes volt 😁
Aztán mikor elfogyott, elkezdett hiányozni, így megvettem üvegében, immáron nem a WC-be 😂
Adj még neki időt, olyan szép kis illat ez, én nagyon megszerettem 😊
Ha végképp menesztenéd, akkor nézz szét nálam kérlek, hátha tetszene valami cserébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 24.

6vilag, durva lesz amit mesélek 😆
Adj még neki időt, olyan szép kis illat ez, én nagyon megszerettem 😊

6vilag

Korcsoport: >54
2023. augusztus 24.

Egy éve próbálom megszeretni és megtalálni a neki való időt. Hát eddig nem sikerült. Amikor még csak tesztelgettem, kifejezetten tetszett. Addig. De mikor az enyém lett, valahogy nem találtam már hozzám valónak. Könnyű is meg nehéz is egyszerre. Nagyon távol áll tőlem. Nem elég légies nyárra, de hűvösebb időben meg túl virágos. Nagyon ellentmondásos ez nekem. Már 1000xszer megfogadtam, soha többé nem veszek 50ml-es-nél nagyobb kiszerelést. Erre tessék 100ml-set vettem. Életem végéig elég lesz, azt hiszem. Vagy elajándékozom. Önmagában nem tudom viselni, csak rétegezve valamivel, bár ezt a megoldást meg egyáltalán nem szeretem. Van benne valami, ami kifejezetten idegesít, talán a benzoin, de én sajnos még a vaníliát sem szeretem. Ha valaki szeretné, szívesen átadom valami jelképes árért. Nyögvenyelősen 3 csili tőlem, mert nem rossz, csak nem én vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. augusztus 24.

Ladybee

2023. március 24.

Az üvege alapján valami szuper nőies, klasszikus, nehéz, virágos illatra számítottam, az a kategória, ami szokás nyanyásnak titulálni. Ezért is vettem belőle fújóst, mert imádom az olyanokat - szagolgatni legalábbis.
Erre kiderül, hogy távolabb nem is lehetne az elképzelésemtől. Könnyű, nagyon friss, de komoly illat, kicsit uniszexnek is tűnik nekem. 😶 Nem rossz egyébként, régen, nagyon, nagyon régen kimondottan az ilyen illatokat szerettem, de most már nem annyira. Legközelebbi rokonok: Gucci Bamboo és Iceberg Twice. Lehet pislogni. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 24.

bernadettu

2021. december 5.

Mintát használtam el belőle, kifejezetten tetszett hogy nem az az édes cukorkás jellegű illat viszont kb 3 óra után már alig éreztem a csuklómon, kicsit talán valamelyik katalógusos illatra is emlékeztet, ezek miatt végül nem került kívánság listára

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.