Boucheron

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 29.

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: pink bors, narancs virág, rózsa, mandarin,

Szívjegyek: jázmin, méz, bazsarózsa, praliné,

Alapjegyek: benzoin, cédrus.

Feketebarbi

2019. november 28.

40+os, elrakom és várom mikor érünk össze. Ilyen gondolat sem kerített még hatalmába illat kapcsán. Látom a frizurámat, az öltözködési stílusomat előre. Mindig a klasszikus dolgokat tartottam szépnek. Lázadó tiniként is feszélyezett, h a hormonok és a divat "diktál" valamit, ami mondjuk ki, nem szép csupán figyelemfelkeltő. Milyen csodálatosan kinyílt ez a világ előttem, amikor rádöbbentem életkoronként változunk és szépülünk! Korukat méltóképpen viselő Nők mint Kelly Bishop, Cate Blanchett illata lehet.
Azonban tangás fürdőrucihoz, magas talpú magassarkúhoz, szaggatott farmerhez és társaihoz kérem nem felfújni. Hogy miért? Mert a hatás úgyis elmaradna és mindkét félt kellemetlen helyzetbe hoznánk vele (aki viseli és akit viselnek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

angelina69

2019. november 10.

Az edt. változatát már ismertem. Tetszett is. Végre ebből is egy pici fújkálóshoz jutottam. Nekem ez is tetszik. Édeskés, de nem émelyítően. Virágos, de nem túlzóan. Méz és virágok, pici gyümölccsel és fás aláfestéssel. Szépen megkomponált illat, vagy csak rajtam hozza ki magát szépen. Ebben a hűvös időben kiválóan működött. Egy elegáns nő képe rajzolódott ki előttem, aki visszafogott, de mégis ott rejtőzik az a szexepil, ami a pikantériát adja neki. És talán éppen ez az elegancia, amit rejt ez az illat, na az nincs meg bennem. Hiába tetszett, nem én vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 10.

jazmera

2019. november 8.

Imádom a jázmint és a narancsvirágot egy parfümben. Nagyon tetszik, akár állandó "társam" is lehetne, HA egy kicsit tartósabb, mélyebb illat lenne. Amúgy tökéletes, kifinomult, nem túl elterjedt illatocska.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Piri11

2019. július 25.

2016. 01. 14-i véleményem: Sajnálom, én most ünneprontó leszek :( Nekem ő nem, nagyon nem. Én nagyon csípem a borsos, ütős illatokat, de rajtam ez nem működik. Valami nagyon éles illatot áraszt, amit nem bírok befogadni. Pedig igazán szép lehetne ... :( Az üvege viszont gyönyörű. Na jó, kap tőlem 3*-ot, mert áldott jó szívem van :)

2019. 07. 25-i véleményem: Szintén minta tesztelése, mikor ha nem este.
A karpereces förmedvénnyel ellentétben ez egy nagyon finom, nagyon nőies, krémes-púderes illat. Az üvege is különösen szép, de a beltartalom még inkább, és ha megnézzük, mindezt mennyiért vesztegetik, szerintem nagyon-nagyon megéri az árát.
Erősen gondolkodóba estem egy üveges példány beszerzésén. :)

A korábbi 3 csillag helyett 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

2019. 07. 25-i véleményem: Szintén minta tesztelése, mikor ha nem este.
Erősen gondolkodóba estem egy üveges példány beszerzésén. :)

A korábbi 3 csillag helyett 5 csillag. :)

Bigris

2019. július 17.

2019. március 26. Mostanában a Citizen Queen mellett ezt használom a legtöbbet. Nagyon finom és elegáns. Télen rendeltem belőle mintát, akkor egy ártatlan, semmilyen, gyenge kis komfortillatocskának tűnt. Amolyan semmi különösnek. Nem is tetszett. Pár héttel ezelőtt nézegettem a mintácskákat, amiken túl lehetne adni, akkor próbáltam ki megint. Nem tudom november-december óta mi változott, de most beütött az illata. El sem hittem mennyire finom lett rajtam. Be kellett szereznem belőle egy kis üveggel. Valamire nagyon-nagyon hasonlít, amit már próbáltam (egy picit kezdetben az Yves Saint Laurent Cinema-ra, de annál nekem ez százszor finomabb). Hasonlít még valami másra is, amire egyelőre még nem tudtam rájönni. Már azt is gondoltam, hogy ilyen illat lehet a parfümériákban, amikor összefújkálnak mindent és valami nagyon finom illat van benn. Nem tudom, de végül is mindegy is. Az elején nagyon narancsvirágos mandarinos (érdekes módon ebben az illatban még ez a rész is tetszik), aztán az erős gyümölcsösség besimul valami fantasztikus édes-fanyar virágos egységbe. Szerelem. Annyira finoman leng körbe, hogy szinte hihetetlen. Rajtam tartós. Egész nap én érzem magamon (és más is érzi rajtam) nem fárad el tőle az orrom. Megy neki a max csillag.

2019. július 17. Az Armani Si Fiori mellett a legtöbbet használt illatommá nőtte ki magát mostanában. A kezdeti erős citrusosságát kicsit kevésbé kedvelem, de aztán valami isteni mézes, virágos, pralinés illat bontakozik ki a szívjegyek révén. Nálam abszolút a top illatok között van. A Fragranticán inkább téli illatként aposztrofálják, de szerintem melegben is abszolút megállja a helyét. Szerintem még jobban is, mint hűvösben. Nálam ő semmiképpen nem (kizárólag) téli illat. Ha lehetne, még több csillagot is adnék rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 17.

Parfuwoman

2018. október 8.

Hát,ez rajtam egy az egyben Alien edp... Az Alien számomra a Holy grail ,a mother monster, a Queen bee... Imádom ,legnagyobb hódolatom tárgya ,már ami a parfümöket illeti. A Place Vendome Jázminos ,mézes és buja. Mint Alien,csak nincs benne az a delejező picike összetevő ,ami amint megtalál ,szolgájává tesz és többet nem ereszt. De nagyon finom illat,szillázsa nem olyan világuralomra törő,mint az Aliennek,de erős . Próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

Erynnis

2018. augusztus 10.

Kicsit jellegtelen, de kétségkívül finom, krémes illat. A méz, a jázmin és a rózsabors dominál benne. Tartóssága közepes. Szerintem a jóval drágább armani sí és társai is ezen a szinten vannak szillàzst, tartóssàgot és egyediségét illetően. Csak ez àrát tekintve nincs annyira elszàllva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

dalma92

2018. július 5.

Krémes finomságokra vadásztam, Allure edp és L'instant edp vonalon...ezek most épp a szívem csücskei. Hasonlónak gondoltam ezt a szépséget.
Sajnos nekem ez nagyon gyenge. Rajtam nem édes, és csak minimálisan krémes. Elegáns virágos bájoska...elég gyenge eresztés. Inkább a Gabrielle vonalba sorolnám, de emlékeztet a Jaipur Bracelet-re is kicsit. (Bár azt vettem volna meg...)
Valószínűleg felteszem később eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Valószínűleg felteszem később eladásra.

birdy70

2018. március 4.

Hétköznapokra szolid nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 4.

Hétköznapokra szolid nőies illat.

Arvael

2017. augusztus 23.

Az első jele annak, hogy öregszem, hogy változik a parfümökről alkotott véleményem is...
mariann33-nak köszönhetően jutott el hozzám a parfüm (ezúton is köszi még egyszer érte!). Sajnálom, hogy korábban nem volt hozzá szerencsém, mert első fújásra megtaláltuk a közös hangot. És mellette szóljon még anyukám véleménye is, akinek persze rögtön az egyik kedvenc régi parfümjére emlékeztette.
Nem tudom, miért, de nekem egyből beugrottak a kép, amint finom ruhában egy elegáns szalonban (és persze a '30-as években) üldögélek, kezemben egy cigarettával, finoman rúzsozott szájjal, és csodás illatú parfümfelhővel körülöttem. Azt hiszem, ennek az illatnak kell a megfelelő alkalom, nem lehet csak úgy ész nélkül használni, úgyhogy részemről ez lesz az "ünnepi" illat - persze főleg ősszel és télen :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.