Boucheron

Ár:   10 540 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. szeptember 25.

Ár:   10 540 Ft

Ár: megegyezés szerint , Eladó: emitaylor23
Állapot: 5 ml-s mini kiszerelés, Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint

Bigris

2020. február 4.

Nagyon nem hasonlít egymásra az edp és az edt. Az edp-t nagyon szeretem, az edt-vel nem leszünk öri-barik. Pedig egyébként szép, minőségi illat, és nagyon próbáltam barátkozni. Az én orromnak ő túlságosan hasonlít a Chanel Chance eau Tendre-re, ami szintén nem tartozik a nagy kedvenceim közé. Nekem túlságosan fanyar mindkettő (A Chanel és a Place Vendome edt is). Számomra hiányzik belőle az a puhaság, melegség, ami a nővérében benne van.
Négy csillagot adok neki a személyes preferenciám miatt, de elismerve a minőséget.

Fel kell pontoznom öt csillagra. Az előző hónapokban igen nagyot változott az ízlésem. Amellett, hogy az edp-t még mindig szeretem, ezt is megszerettem. Vettem ebből is egy kis üveggel. Már nem tartom annyira fanyarnak a nyitását sem. Ez is egy édes illat. Ugyan erős Yuzu-babarózsa jeggyel indít, és a yuzu rajtam marad is majdnem végig, mégis egy nagyon szép, kicsit pézsmás (nem túltolt pézsma) púderes virágillattá alakul, ami rajtam a nyitáshoz képest is édesedik, és már puhul is. Ma ezt kívántam meg, ezt viselem, és nem bántam meg. Ma nagyon élvezem az illatát. Azt hiszem nyárra is tökéletes lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 4.

Verona5

2018. március 22.

Friss, virágos, bájos tavaszi illat! Számomra nagyon elegánsnak tűnik és valahogy a fiatal Catherine Denevue ugrik be róla a Place Vendom-on az ékszerboltok előtt, elegáns párizsi divat szerint öltözve. Kell hozzá tartás, nem szaladgálós fajta, kívánja a hozzáöltözést. Igazából nem én vagyok, ezért megkerestem azt, akin ez jól áll és az illata lehet. Ő most nagyon elbűvölődött tőle, szagolgatja a csuklóját, meghoztam számára a tavaszt! Csak azért négy csillag, mert nekem nem a kedvenc kategória! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 22.

angelina69

2017. október 27.

Nem is tudom, hogyan kezdjem, mert azon kevés illatok egyike, mely az elejétől a végéig szépen, mit szépen gyönyörűen viselhető. Hozzáteszem, hogy rajtam, mert ez persze függ néhány tényezőtől. Mikor felvittem a bőrömre, és úgy félperc elteltével édeskés-krémes illat bódított el. Úgy fél órával később ez az illat csak finomodott, selymesedett, és az agyamat kábította el. Nem az orromat, mert ez egyből feljebb tornázta magát, és majdnem elaléltam a gyönyörtől. Na jó, ez lehet, hogy kicsit teátrális volt, de ilyen kifinomult, könnyed édeskés-krémes, enyhén citrusos illatot még nem éreztem eddig. Olyan puha és meleg volt, akár egy világosrózsaszín angórapulcsi. Megnyugvás, öröm, felhőtlen gondtalanság... Ezek az érzések ötlöttek fel bennem. Nagyon visszafogott szillázzsal bír, és biza lehetne tartósabb. Ó jaj, szegény fejemnek, elvesztem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 27.

Timi8

2017. augusztus 26.

Ez nagyon fini!!!! Olyan "a lány a szomszédbòl" illat! Az egyik legkellemesebb viselet. Friss-fás virágos, kis szárazabb, pùderesebb leszáradással. Biztonsági játékos, bárhol, bármikor. Az illat leginkább C.H. eau Fraiche-re emlékeztet, csak annak erőteljesebb a nyitány, és nem pùderes a leszáradása de tényleg nagyon hasonlò, ìgy aki az egyiket szereti a másikat nyugodtan előillatolás nélkül is megveheti. Én az edp változatát is nagyon imádom, de ez az edt ha lehet, még kellemesebb meglepetés a maga természetességet sugallò pezsgő-nyüzsgő lényével. Issssteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

HuAnita

2016. november 1.

Nagy kedvenc! Sokkal jobban tetszik, mint az edp. Friss, virágos, tavaszias illat. Bátran ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

dendelion

2016. október 21.

Finom, púderes, kifinomult, nőies illat. Hamar elillan, így nálam Ő csak 4 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 21.

Bnemrita

2016. augusztus 7.

1 kedves KM-ás hölgytől szereztem be. Nagyon tetszik. Talán rózsás, pöttyet púderes,de éppen hogy csak. Tök jól viselhető a 45 fokban is. Kellemes,bájos,komfortos illat tavaszra-nyárra. Tartóssága közepes. Mindennel együtt 4,5 csillag lenne,de kerekítsünk fölfelé -> 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

GNóri

2016. április 19.

Ez tényleg egy tökéletes illat tavaszra és nyárra. A bájos, elegáns, rózsaszín, vintage hatású külső ne tévesszen meg senkit, ez nem egy újabb púderes, virágos, kedveske, semmilyenke parfüm. Én kimondottan szexinek, feltűnőnek, energikusnak, belevalónak mondanám. Erős, friss, hűs, kellemesen savanykás illat, rajtam a pézsma, cédrus és rózsa dominál. Talán jobban tetszene, ha kicsit jobban kiérezhetőek lennének a virágos jegyek. Egyébként már az első fújásnál tudtam, hogy valamelyik korábbi parfümömre nagyon hasonlít, és rájöttem, hogy rajtam szinte ugyanolyan, mint az Avon Perceive Dew-ja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

gyik

2016. április 4.

Mindkét változat (edp. és edt.) orrai: Olivier Cresp és Nathalie Lorson. Míg az eredeti edp. illat floriental - fás jellegű, az új edt. verzió egy citrusos - virágos - fás illat. Mindkettő verziót 2013-ban dobták piacra. Nekem volt edp.-m is, az inkább őszi-téli édes illat, ez az edt. inkább tavasztól-őszig hordható. Szerintem az edt.-nek különlegesebb illata van, mint az edp. kissé napjainkra már kommersz édes illata. Rajtam az edt. sokkal jobban érezhető és tartósabb is, mint az edp. verzió. Szépen összerakott, nem tucat illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 4.