Bourjois

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 29.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

"Egy füstös pillantás olyan gyorsan, olyan egyszerűen, hogy nem is fogsz hinni a szemednek!"

nona96

2019. október 15.

Az Abracada'brown árnyalatban vettem meg Glamour napokon féláron.Használtam már csak korrektoros alappal és korrektor+szemhéjpúder alapozó kombinációval is. Csak korrektor használatakor pár óra múlva összeállt egy csíkba a festék a szememen, viszont plusz alappal egész nap szépen a helyén marad. Én a Rdel Young szemhéjpúder alapozót használtam alá. Tetszik a kivitelezés és valóban gyorsan el lehet készíteni vele a szemsminket. Rohanós napokra vettem, amikor nincs időm eljátszadozni egy palettával. A kis szivacs applikátor mérete és formája nekem pont megfelelő. Könnyű vele dolgozni. A festék minősége jó. Egyetlen csillag levonás az ára miatt. Teljes áron kicsit drágállom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

CeCeDrake

2019. szeptember 22.

Black on track (a képen is ez van) és a Brun-ette a Dorée (árnyalatokban vettem meg. Kíváncsiság győzött a józan ész felett 😅
Kipróbálni jó, meg mókás ez a kivitelezés, ha sietünk, akkor tényleg hasznos lehet.
A kis szivacska szépen felveszi a terméket, a festék minősége jó. Kétféle alapra próbáltam, így átlagos a tartóssága.
Nem mondom, hogy nem lehet nélküle élni, de számomra kifejezetten praktikus, ha utazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Guppi

2019. június 19.

Az ötlet remek. Tènyleg villámgyors szemsminket lehet vele kèszíteni pillanatok alatt, szaladós reggelekre ideális. A tartóssága alap nèlkül meglepően jó, pár óra múlva ugyan összemosódnak a színek szèlei, de így is látszik az átmenet, nem csak egy egyszínű paca lesz belőle.
Kèt árnyalat van meg, a 05 (half nude) ès a 02 (brun-ette a-dorée). Előbbi rajtam nemigen látszik sajnos, nem elèg pigmentált, talán egy "no makeup" makeup-hoz elmegy. A másik viszont szèp, pigmentált, nem hivalkodó, de nem is túl szolíd, az az igazi arany közèpút.
A használta viszont számomra nem olyan egyszerű, mint a márka insta videoiban, mert az applikátor/szivacs hosszabb mint a szemem, így kicsit ügyeskednem kell vele, de megtaláltam a módját, hogy hogyan áll jól. (Meg ugye mindannyiunknak más a szemformája...)
Az ára kicsit húzós.

Update: kipróbáltam a Half Nude-ot egy fehères alapra, sok-sok rètegben. Így szèpen mutat, ès tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Az ára kicsit húzós.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Lauric Acid ti I eu 4 1