Bourjois

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 29.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

"Egy füstös pillantás olyan gyorsan, olyan egyszerűen, hogy nem is fogsz hinni a szemednek!"

Ár: 1900 , Eladó: narancsdzsem
Állapot: 3-szor próbált, Helyszín: --, fizetés: Ára + Foxpost,Posta (pl. Postán maradó)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Benedetta88

2020. november 5.

Nagyon tetszik az ötlet, a kivitelezés. 05-ös Half Nude árnyalat van meg, akciósan sikerült beszerezni. Szerintem nem elég pigmentált, más árnyalatához képest nyilván ezt nem tudom megmondani pontosan, de sokkal erősebb és tartósabb színre számítottam. Estére szinte eltűnik a szemhéjamról. Viszont valahol ez a szerencsém is egyben, mert nekem ez a nude már inkább lila. Mostmár tudom, hogy nem kellett volna tartanom a barna árnyalataitól, hogy sötétek lesznek, tervezem majd beszerezni valamelyiket. Egyébként a célnak megfelel, diszkrét szem sminket lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Zsan31

2020. február 18.

Nekem a 01 Black On Track összeállítás van meg. Elsőre hatalmas bénázás volt vele és elküldtem a fenébe a terméket. 😁 Aztán 2 nap múlva újra megpróbáltam és akkor már sokkal jobban ment, majd harmadszorra ismét egy picivel jobban. Én szemből állok, így nekem elég pici a kis szivacska. A lényeg, hogy ki kell tapasztalni a megfelelő szöget miképp tegyük a szemhéjunkra (igen, nem illik szinte senkinek a szemhéjára szerintem...ám simán lehet alakítani rá egy új szivacsot a saját formánkhoz igazítva). Pigmentált a trió és a szivacs szépen felveszi a színt, de a kompatibilitása nehézkes. Gyakorolni kell vele annyi a lényege véleményem szerint. Nem egy "must have" termék, de a kis kíváncsiskodóknak megéri illetve olyanoknak, akik nem igazán szeretik sminkelni a szemüket. ☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Katie

2020. január 27.

Először szkeptikus voltam, mert sose láttam még hasonló sminkpalettát és bár az ötlet tetszett, a kivitelezésben nem bíztam. Megvenni biztos nem vettem volna meg, de megkaptam ajándékba a 02-es színt.
Én, a béna, aki egy óvodás gyerek szintjén tudok sminkelni, másodpercek alatt magazinok címlapjára illő szemsminket tudok ezzel készíteni. Szemhéjalapot mindenképp ajánlok alá, mert a nélkül annyira azért nem tartós, de egyébként nagyon jó termék. Lehet, hogy kicsit tényleg túl van árazva, viszont amennyi időt meg lehet vele spórolni, szerintem megtérül az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

narancsdzsem

2020. január 1.

Ügyetleneknek és kezdőknek egy megváltás! Szép és biztonságos szemhéjárnyékolást ad,és tartós is. Szépek a színei,az árát pedig 3 színhez vetve kell nézni. Én szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

hdori23

2019. november 17.

Egy nyereményjáték miatt jutottam hozzá, a Brun-ette-a-dorée árnyalat van meg. Nekem mint kezdő és "béna" sminkelő tökéletesen megfelel. Jól fed . A barna bőrömhöz és a szememhez is jól megy szépen fel tudom vinni a hozzátartozó kis szivaccsal. Nekem nagyon bejön, bár megvenni biztosan nem vettem volna meg az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

nona96

2019. október 15.

Az Abracada'brown árnyalatban vettem meg Glamour napokon féláron.Használtam már csak korrektoros alappal és korrektor+szemhéjpúder alapozó kombinációval is. Csak korrektor használatakor pár óra múlva összeállt egy csíkba a festék a szememen, viszont plusz alappal egész nap szépen a helyén marad. Én a Rdel Young szemhéjpúder alapozót használtam alá. Tetszik a kivitelezés és valóban gyorsan el lehet készíteni vele a szemsminket. Rohanós napokra vettem, amikor nincs időm eljátszadozni egy palettával. A kis szivacs applikátor mérete és formája nekem pont megfelelő. Könnyű vele dolgozni. A festék minősége jó. Egyetlen csillag levonás az ára miatt. Teljes áron kicsit drágállom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

CeCeDrake

2019. szeptember 22.

Black on track (a képen is ez van) és a Brun-ette a Dorée (árnyalatokban vettem meg. Kíváncsiság győzött a józan ész felett 😅
Kipróbálni jó, meg mókás ez a kivitelezés, ha sietünk, akkor tényleg hasznos lehet.
A kis szivacska szépen felveszi a terméket, a festék minősége jó. Kétféle alapra próbáltam, így átlagos a tartóssága.
Nem mondom, hogy nem lehet nélküle élni, de számomra kifejezetten praktikus, ha utazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Guppi

2019. június 19.

Az ötlet remek. Tènyleg villámgyors szemsminket lehet vele kèszíteni pillanatok alatt, szaladós reggelekre ideális. A tartóssága alap nèlkül meglepően jó, pár óra múlva ugyan összemosódnak a színek szèlei, de így is látszik az átmenet, nem csak egy egyszínű paca lesz belőle.
Kèt árnyalat van meg, a 05 (half nude) ès a 02 (brun-ette a-dorée). Előbbi rajtam nemigen látszik sajnos, nem elèg pigmentált, talán egy "no makeup" makeup-hoz elmegy. A másik viszont szèp, pigmentált, nem hivalkodó, de nem is túl szolíd, az az igazi arany közèpút.
A használta viszont számomra nem olyan egyszerű, mint a márka insta videoiban, mert az applikátor/szivacs hosszabb mint a szemem, így kicsit ügyeskednem kell vele, de megtaláltam a módját, hogy hogyan áll jól. (Meg ugye mindannyiunknak más a szemformája...)
Az ára kicsit húzós.

Update: kipróbáltam a Half Nude-ot egy fehères alapra, sok-sok rètegben. Így szèpen mutat, ès tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Az ára kicsit húzós.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Lauric Acid ti I eu 4 1