Bourjois

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikiii.*, Módosítva: 2020. január 21.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Magas fedést biztosító korrektor, amely eltüntetni a bőrhibákat, legalább 24 óráig tart és SPF15-öt is tartalmaz a káros napsugarak ellen – mindezt egy elegáns, finom tapintású luxusüvegben, sikkes rozéarany kupakkal.

6 árnyalatban kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: nemeth.anita
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy posta

Vichy

2020. július 20.

Sajnos nekem sem vált be 100%-ig. Fedése rendben van, tartóssága is, tulajdonképpen az egyetlen problémám vele a tömény illat ami árad belőle. Sajnos minden egyes alkalommal mikor ezt használom, bekönnyezik a szemem tőle és állandóan aggódom, hogy "lesírom" a szemhéjfestéket (én sokszor a szemhéjfestékkel kezdek, utána korrigálok). Ráadásul nem a szemem tövébe korrektorozok, nagyon figyelek rá, hogy az apróbb ráncokat valahogy kikerüljem és olyan makacs karikáim sincsenek, hogy rengeteg korrektort kellene felvinnem. Eddig sosem tapasztaltam ilyet.. kár érte, mert szerintem az alapozója nagyon jó. A színválasztékot már említeni sem merem, mert szerintem kb.az összes drogériás márka bővíthetné a kínálatot....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

hippiesaur

2020. július 15.

2020.02.20: Még csak rövid ideje használom, de úgy érzem megtaláltam végre a tökéletes korrektort. Éppen elfogyott az előző csalódást keltő korrektorom, ami brutálisan viszketősre kiszárította az amúgy is száraz bőrőmet, és hosszas keresgélés után akadt ez a kezembe. Kicsit húztam a számat az ára miatt, de minden forintját megéri. Nekem tökéletesen passzol a bőrszínemhez az Ivory árnyalat, úgyhogy ezzel szerencsém volt, azért lehetne nagyobb a színválaszték... Nagyon jól eldolgozható, krémes formulája van. Én nem használok alapozót, a kevés bőrhibámat és a sötét karikákat a szemem alól igyekszem csak elfedni a korrektorral, ez tökéletesen teljesíti a feladatot, de a legjobb, hogy estére pontosan ugyanúgy mutat az arcomon, mint ahogy reggel felkentem anélkül, hogy változott volna a bőröm állapota. Nem szárít, nem zsírosít, egyszerűen tökéletes. Durvább pattanásokon még nem volt alkalmam tesztelni, de szerencsére azok csak ritkán bukkannak fel az arcomon. Egyelőre maximálisan elégedett vagyok, remélem így marad a továbbiakban is.

2020.07.15. Update: 5 hónap rendszeres használat után úgy éreztem, hogy ideje frissíteni a véleményemet. A maszkviselést sajnos nem bírja, picit kell rajta igazítani miután leveszem a maszkot, de erről a termék nem tehet, hogy ilyeneknek kell őt kitenni... :D Egyébként teljesen jól teljesít továbbra is, még nem fogyott el a napi használat mellett, de már beszereztem belőle egy újabb adagot, ezúttal kuponnal vettem, így már 100%-ig megéri az árát. Remélem sokáig gyártják még. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

SzisziAdri

2020. június 11.

Hétköznapra tökéletes! Természetes hatású, könnyű, nem ül bele a kis ráncokba. Egyedül a fedésével van gondom, hétköznapra teljesen elég, viszont alkalomra nem használom, nem fed elég jól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Zuzu13

Korcsoport: < 18
2020. június 1.

Nagyon imádom az illatát, azonban nem éri meg a pénzt. Nem lehet szépen eloszlatni, nincs természetes színe és sajnos nem fed jól. A szemem ugyanolyan karikás tőle.. :(
Nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 1.

Nem veszem meg újra.

VelvetTeddy91

2020. május 12.

Nem rossz, de a Radiance reveal-nek a nyomába sem ér nálam...Nehezebb eldolgozni, ragadósabb, kevésbé mutatja üdének a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

fdrvtt

2020. május 11.

Az illata nekem nagyon tetszik. Szép a fedése is de nekem olyan érzést nyújt mintha ragadna. Nem lett a kedvencem és kicsit drágának is tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Lencseee

2020. április 8.

Sajnos engem meglepett. A csupa jo velemeny hatasara csaptam le ra, de nekem a maybelline age rewind ezerazer szebben terul, fed, szebb latvanyt ad...Nem.tudtam megszeretni, rajtam nem mukodil, plane ha meg bakingelek is melle...na, akkor katasztrofa igazan. Ket dolog miatt adok megis 3 csillagot: Nem probaltam meg a kedvenc drogerias bourjois cc kremmel, valamint lehet, hogy a porpuderek, amiket eddig probaltam a hibasak...Jovok meg updatelni mert probalgatni azt meg fogom, mert sajnalnam 5 probalkozas utan kidobni. De a mostani tapasztalatok alapjan elegtelen lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 8.

dlrexqs

2020. április 7.

Nem rossz, nem rossz!
Meglepődve tapasztaltam, hogy a legvilágosabb, Ivory nevet viselő árnyalat milyen szépen összeolvad az alapozómmal (szintén Bourjois, a híres-neves Healthy Mix, csak Light Vanilla árnyalatban), pedig attól tartottam, hogy majd a világossága miatt nagyon elüt tőle.
Sok drogériás korrektorral próbálkoztam már az évek során, de ez az első, ami tényleg működik rajtam. Rendkívül természetes fedést érhetünk el vele, ahogyan azt korábban már leírták a többiek, semmi felesleges mű hatás. Én a szemem alatti karikák és a kisebb-nagyobb foltok halványítására szoktam bevetni, arra a célra tökéletesen bevált. Nem ül bele az apró ráncokba és a nap végéig a helyén marad. Sajnos brutális mennyiségű illatanyag került bele (miéééért?), mégsem irritálja az érzékeny bőrömet, ezen kívül pattanásokat sem okoz.
Nem mondom, hogy ez a valaha volt legszuperebb korrektor, de kétségkívül a jobbak közé sorolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

Nem rossz, nem rossz!

nikiii.*

2020. január 24.

Mivel a Catrice Camouflage eszméletlenül szárította a szemkörnyékemet, vissza akartam térni a Radiance Revealhez, de a Bourjois polcon most nem találtam. Kipróbáltam minden korrektort, és ennek találtam a legtermészetesebbnek a fedését, így hazahoztam a 100-as Ivory árnyalatot. Itthon kiderült, hogy túl világos, ezért beszereztem az eggyel sötétebb, 200-as Vanillat, ami viszont túl sötétnek bizonyult. A kettő összekeverésével megkapom A bőrszínemet, így most ez működik. A Bourjois-tól megszokott, picit sárgás beütése van, amit meleg színtípusként nagyon szeretek. Természetesen fed, főleg karikákra használom. Nem lesz szürkés árnyalata tőle a szememnek, viszont tényleg nem túl erős a fedése. Amit szeretek benne, hogy abszolút kellemes viselni, nem szárít, az illatanyag ellenére sem irritál, kellemes a finise, és fixálni sem muszáj, szépen mozog együtt a bőrömmel, nem ül bele a szem alatti ráncokba. Mindennapokra nekem tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

gugan16

2020. január 20.

Évekig használtam a Bourjois Radiance Reveal korrektort, leginkább azért, mert más márkáknál túl sötét szokott lenni még a legvilágosabb árnyalat is. Amikor láttam, hogy azt kiárusítják, gondoltam kipróbálom ezt. A színe ennek is tökéletes, és ahogy a leírásban szerepel, ez a termék kevésbé fényes, inkább egy természetes, de nem túl matt eredményt ad. Ez nagyon tetszik benne, alapozóként és korrektorként is használtam, jól működött (az Essence banana púderjével fixáltam szem alatt). Viszont semmiképp nem nevezném magas fedésűnek, építeni kell a közepes fedésért is. Összességében nem rossz, de problémás bőrre nem igazán ajánlanám, ez egy természetes hatású termék, nem fogja eltüntetni a komolyabb karikákat/ bőrhibákat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).