Bourjois

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikiii.*, Módosítva: 2020. január 21.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Magas fedést biztosító korrektor, amely eltüntetni a bőrhibákat, legalább 24 óráig tart és SPF15-öt is tartalmaz a káros napsugarak ellen – mindezt egy elegáns, finom tapintású luxusüvegben, sikkes rozéarany kupakkal.

6 árnyalatban kapható

hippiesaur

2020. február 20.

Még csak rövid ideje használom, de úgy érzem megtaláltam végre a tökéletes korrektort. Éppen elfogyott az előző csalódást keltő korrektorom, ami brutálisan viszketősre kiszárította az amúgy is száraz bőrőmet, és hosszas keresgélés után akadt ez a kezembe. Kicsit húztam a számat az ára miatt, de minden forintját megéri. Nekem tökéletesen passzol a bőrszínemhez az Ivory árnyalat, úgyhogy ezzel szerencsém volt, azért lehetne nagyobb a színválaszték... Nagyon jól eldolgozható, krémes formulája van. Én nem használok alapozót, a kevés bőrhibámat és a sötét karikákat a szemem alól igyekszem csak elfedni a korrektorral, ez tökéletesen teljesíti a feladatot, de a legjobb, hogy estére pontosan ugyanúgy mutat az arcomon, mint ahogy reggel felkentem anélkül, hogy változott volna a bőröm állapota. Nem szárít, nem zsírosít, egyszerűen tökéletes. Durvább pattanásokon még nem volt alkalmam tesztelni, de szerencsére azok csak ritkán bukkannak fel az arcomon. Egyelőre maximálisan elégedett vagyok, remélem így marad a továbbiakban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

nikiii.*

2020. január 24.

Mivel a Catrice Camouflage eszméletlenül szárította a szemkörnyékemet, vissza akartam térni a Radiance Revealhez, de a Bourjois polcon most nem találtam. Kipróbáltam minden korrektort, és ennek találtam a legtermészetesebbnek a fedését, így hazahoztam a 100-as Ivory árnyalatot. Itthon kiderült, hogy túl világos, ezért beszereztem az eggyel sötétebb, 200-as Vanillat, ami viszont túl sötétnek bizonyult. A kettő összekeverésével megkapom A bőrszínemet, így most ez működik. A Bourjois-tól megszokott, picit sárgás beütése van, amit meleg színtípusként nagyon szeretek. Természetesen fed, főleg karikákra használom. Nem lesz szürkés árnyalata tőle a szememnek, viszont tényleg nem túl erős a fedése. Amit szeretek benne, hogy abszolút kellemes viselni, nem szárít, az illatanyag ellenére sem irritál, kellemes a finise, és fixálni sem muszáj, szépen mozog együtt a bőrömmel, nem ül bele a szem alatti ráncokba. Mindennapokra nekem tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

gugan16

2020. január 20.

Évekig használtam a Bourjois Radiance Reveal korrektort, leginkább azért, mert más márkáknál túl sötét szokott lenni még a legvilágosabb árnyalat is. Amikor láttam, hogy azt kiárusítják, gondoltam kipróbálom ezt. A színe ennek is tökéletes, és ahogy a leírásban szerepel, ez a termék kevésbé fényes, inkább egy természetes, de nem túl matt eredményt ad. Ez nagyon tetszik benne, alapozóként és korrektorként is használtam, jól működött (az Essence banana púderjével fixáltam szem alatt). Viszont semmiképp nem nevezném magas fedésűnek, építeni kell a közepes fedésért is. Összességében nem rossz, de problémás bőrre nem igazán ajánlanám, ez egy természetes hatású termék, nem fogja eltüntetni a komolyabb karikákat/ bőrhibákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).