Bourjois

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 24.

Lelőhely:   drogáriék, online

Alapozó és a korrektor ellenállhatatlan 2-az-1-ben ötvözete. Az Always Faboulous Found-cealer Alapozó Stift egyszerre luxus és praktikus kis termék, a stift forma lehetővé teszi, hogy bárhol és bármikor könnyen használhassuk.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

KisTigris

2022. február 6.

Imádom termék. Nem olyan tartós, mint az alapozó, ezért nem is reggel használom.
Felkelek, felteszem a pumpásat otthon, elmegyek dolgozni (1.5 óra az út!) és úgy 6-7 óra múlva, mikor már kopott a reggeli alapozó, ezt gyorsan felrakom. Csak húzok pár vonalat, a meleg kezemmel elkenegetem, maszk vissza (a pirosító, bronzer hiányát úgysem lehet látni). Ez a kis csoda matt, nem kell púderezni, nagyon jó így használva. Estig kitart és vállalható a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 6.

Ametiszt

2021. december 1.

Ezt is nagyon szerettem volna szeretni, de nem sikerült. Nehéz eldolgozni és nagyon kiemeli a száraz foltokat. Igazán kar, mert ez is tökéletes kiszerelés lett volna utazni. A márkától a HM Anti-fatigue vált be egyedül alapozo fronton, az viszont tényleg szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

pomme

2021. szeptember 8.

A Maybelline Fit Me alapozóstick a kedvencem, ha utazni megyek, szóval ahogy megláttam ezt, már rendeltem is. Igazából csupa jót tudok róla mondani, mert a 200-as árnyalat tökéletesen illeszkedik (a sima "folyós" Always Fabulous-ből 120-ast használok, az is ugyanez a szín), aláhidratálással nagyon szép finishe van az én szárazabb bőrömön is, még egy pici púdert is elbír. Nekem úgy tűnik hogy jobban fed és tartósabb púder nélkül is, mint a Maybelline, de nem totál matt szerencsére, hanem pont jó. Szem alá is nagyon klassz, kevésbé lila karikákkal rendelkezők a korrektort is elhagyhatják. Jól be fogok belőle vásárolni, mert tuti nem lesz egy hét múlva az árnyalatomban, ahogy ismerem Murhpyt... Negatívum, hogy a szivacs a végén, kemény és rossz minőségű, meg igazából teljesen felesleges, én ujjal oszlatom szét az alapozót és nem csíkos, nem foltos, szóval nem látom, mi a funkciója. A másik nagy vétség nekem az a mérete. Minek ekkora műanyagba rakni?? Ha tövig visszatekerhető lenne a stick, mint mondjuk egy Labellonál (vagy a Maybelline-nél) akkor harmadával-felével kisebb tégelyben (vagy mi ez) is elfért volna és nem foglalná a helyet. Mivel ugyanakkora mennyiség mint a Maybelline, így nem is értem, minek ez a bumszli csomagolás.
Update: Muszáj megadnom az 5 csillagot, mert bár még mindig utálom, hogy ekkora a csomagolása, semmit sem használok azóta, mióta megvettem, kizárólag ezt. Praktikus, a színe tökéletes, szárazabb bőrre is jó, Glowstarterrel használva pedig olyan csodálatos finishe lesz, amit tényleg csak Oscar gálákon lát az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

puderpanda

2021. március 11.

Imádom a Bourjois termékeket, ezért is esett erre az alapozóra a választásom. Akciósan jutottam hozzá, így külön örültem. Sajnos azonban a kombinált bőrömre nekem nem vált be. Szépen fed, könnyű vele dolgozni, viszont nagyon hamar fényes lesz az arcbőröm a T-zónában, hiába fixálom a Healthy Mix púderrel (ami amúgy a kedvenc púderem, és sosem fényesedett át korábban). Szeretem a természetes fényű fedést, nem igénylem a matt finisht, viszont ezzel a termékkel sajnos tényleg zsíros-olajos a végeredmény pár óra elteltével. Szárazabb vagy normál bőrűeknek szerintem jó választás lehet, de nekem jelenleg nem újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

katagali92

2020. június 11.

Meg kell valljam: én nagyon szeretem ezt a terméket. Mivel nagyobb bőrhibáim nincsenek, nekem teljesen elég a fedése és tartósnak is bizonyult még a melegebb napokon is. Nekem nagyon száraz a bőröm, így természetesen aláhidratálok és és személy szerint nem vettem észre hogy kiemelné a szárazabb részeket. A végén lévő szivacs csapnivaló, de nekem teljesen megéri megvenni, mert amikor igazán nagyon rohanok, mindig ezért nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

dlrexqs

2020. március 22.

A Light Vanilla árnyalathoz jutottam hozzá, a Healthy Mix alapozóm is pont ilyen. Közepes fedésű stift, maszkszerű, mindent elfedő hatást nem érdemes várni tőle, én inkább a hétköznapokra tudom elképzelni a használatát. Szerencsére nem okoz pattanásokat. A végén található szivacsot is kipróbáltam, de inkább maradok a beauty blenderemnél, azzal könnyebb dolgozni. Sajnos a szárazabb területeket eléggé kiemeli, hiába hidratálok alapozás előtt. A másik problémám, hogy a T-vonalban könnyen elmászik a helyéről, ami nem túl szép látvány. Eredetileg nyárra terveztem a kipróbálását, de most már félek melegebb időben használni, mert akkor szerintem az egész arcomról csorogna az alapozó.
Maradok inkább a Healthy Mixnél, az valahogy jobban illik hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 22.

Maradok inkább a Healthy Mixnél, az valahogy jobban illik hozzám.

kecskesszuszu17

2020. március 9.

Arra gondoltam, milyen klassz, ezzel könnyebb lesz utaznom, mint egy folyékony alapozóval. Kombinált bőröm van, és azt gondoltam, hogy ha valamivel nem fog működni, azok majd a száraz részek lesznek. Hát pont nem, mert a T-zónában hajlamos összeállni, és nagyon csúnyán kopik 1-2 óra után, hiány fixálom... A fedésével, a színével amúgy elégedett lennék, de így sajnos nagyon nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Guppi

2020. február 24.

Elég enyhe a fedése, nekem a pattanásaim pirosságát nem fedi el. De akinek nincs ilyen problémája, annak tökéletes lehet.
Természetes hatású, nem oxidálódik, bár a színválaszték nem tökéletes (4 szín érhető el belőle itthon). Praktikus a kiszerelés, a szivacsot/applikátort is annak gondoltam, de sajnos számomra használhatatlan, inkább ecsettel dolgozom el, így a hatása is természetesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

skin

2019. október 12.

Könnyű alkalmazás ,enyhe közepes fedés. Pattanásaim nincsenek arról nem tudok véleményt mondani ,de a piros foltokat jól elfedi. Fixálni nekem kellett,különben kissé hajlamosabb volt kopni. Egységes szép bőrképet lehet vele elérni. A kis szivacs a végén nekem arra jó,hogy a korrektort szépen be lehet vele ütögetni alapozása használva nekem hosszadalmas és nem is higiénikus. A színekről annyit,hogy a legvilágosabb árnyalat is kissé sárgásnak tűnik ,de felkenve nem az . Olyan mintha idomulna a bőr tónusához. Kuponnal érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 12.

googles

2019. szeptember 3.

Jo kis alapozo stift. A legvilagosabb szin jo most nyaron. Finoman eloszlathato a cucc es szepen, konnyeden fed, nem latvanyos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).