Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2012. november 29.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

A jó szerencse illata.

Illatjegyek: Citrom, mandarin, golgotavirág, ananász, kumkvat, cédrusfa, fehér pézsma

Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, vagy üvegesen: 75 ml/fogyás a matrica tetejéig:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás/mpl automata/foxpost előreutalás esetén:)

Pampilla

2014. február 5.

2013.augusztus 9. Egyetértek Nessyvel,nagyon a helyén van ez a kis parfümöcske,az ára pont jó,én ma 1990.-Ft-ért vettem a Dm-ben,kiárusítják.A lila változatán is filóztam,estére jó lett volna,talán nem kellett volna otthagynom.A piros,az felejtős.De ez a sárga nagyon kis cuki,édes,de nem túlzottan,nekem olyan happy-érzetem lesz tőle.Naponta többször kell majd fújkálni,de ez nem is baj,mert így legalább senkit nem fojtok meg az illatommal :))))

Még valami: ennek az illatnak olyan a hangulata,hogy a besötétített szobában,elterülni a kanapén,kezemben egy jegeskávéval,kint 41 fok,benn jó hűvös,és nagyképernyőn nézni a Hőség: nincs menekvés című filmet...
2014. február 5. Mostanra kicsit unalmassá vált,és fogyni sem nagyon akar,na majd inspirálom magam azzal,hogy ez a "szerencse illata".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 5.

Edit87

2013. november 27.

Finom illata van, 1940.- vettem DM-ben kiárusítják, nem tartós naponta többször kell fújkálni magam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Nessy

2012. november 25.

Ha már feltettem, leírom a véleményemet.:) Több okom is van rá, miért pont emellett döntöttem, először is: akartam egy olyan "parfümöt" ami citrusos, de mégsem mosogatószer illatú, másodsorban pedig minél olcsóbban akartam ezt az "instant energiabombát", mivel csak arra szeretném használni hogy tanulás közben fújkáljam magamra, a könyvemre, vagy a párnámra. Be szokott jönni az ilyen jellegű, nem szokványos aromaterápia.:P Harmadik elvárásom az volt hogy legyen maga a "parfüm" aranyos, kedves kinézetű, dobja fel a hangulatomat.
Ez a termék minden igényemet kielégítette. Az illata nagyon finom, fiatalos, gyümölcsös, jól kiérezhetők az összetevői. Tartóssága szinte nincs is, néha, pár óra elteltével még halványan megérzem magamon, de hogy más ezt nem érzi meg, az biztos. Az ára is oké, én 2100,- Ft-ért vettem a dm parfümakciójának keretében, ennyit ér, ennél többet már nem. Édes az üvege, olyan mintha a régi barackos Malizia kölnim nagytesója lenne. Feleleveníti a gyerekkoromat. Megy az öt csillag, bár nem teljesen megérdemelten. Elfogultságot jelentek be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

Alkoholok: Alcohol
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Citronellol, Linalool, Citral, Cinnamal
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.