Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janush, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   drogáriék, online

Összetevők: Mandarin, citrom, rózsa, jázmin, cédrus, pacsuli, vetiver, vanília

vatsafi

2014. november 19.

Akciósan vettem a DM-ben ma, olyan olcsóra árazva, hogy azt hittem rosszul látom. Első fújásra tetszett, sokat nem gondolkodtam rajta; ha jobban megismerkedünk majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 19.

adrica

2013. november 23.

Én a Dm-ben vettem most novemberben. Először csak kipróbáltam, aztán vissza kellett mennem megvenni, mert isteni-fincsi-édes-vanilliás illata van. A csillámoktól először aggódtam, de nem túl sokat fúj. Az illat érdekesen sokáig tart edt. lévén, és a leszáradt édeskés illat is hordhatóvá, de nem fejfájdítóvá teszi. Az ember szinte keresi azt a finom süti szerű illatot, hogy minek van ilyen finom illata. Az ára meg teljesen elfogadható volt kb. 2000.- körül volt. (most akciós volt). Aki szereti az édes, vaniliás, vattacukros illatokat nem fogja megbánni, de számolni kell azért a csillámokkal is. Báli szezonban alapdarab lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 23.

biolumi

2013. november 22.

Ez valami isteni!
Nagyon jó árban van!
Iszonyúan tartós illat.... Ez a boldogság illata,egy percre kiragad a valóságból...

Imádom a pacsulit is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Ez valami isteni!
Nagyon jó árban van!

Imádom a pacsulit is! :)

sephora

2013. március 3.

A kedvező ára miatt vettem meg, de mégis hezitáltam, hogy megvegyem-e vagy sem, mivel nem szeretem a csillámos cuccokat.
Nagy örömömre az egyszeri fújáskor távozó ezüst csillám mennyisége nem sok, és az illat is tartós, emiatt elegendő 2-3 fújás. Eau de Toilette ellenére rendkívül tartós, harmonikus gyümölcsös-virágos egyveleg, igazi tavasz köszöntő illat.
Annyira nem karakteres, mint pl. a Passionnée, ez egy könnyedebb, hétköznapibb illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Citronellol, Coumarin, Citral, Geraniol, Eugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730, Aluminum Powder / CI 77000

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.