Bourjois

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   drogáriék, online

A füstös szem tökéletes kiegészítője ez a vízálló szemceruza! A képen a 41 Black Party  árnyalat látható.

Zafina

2021. augusztus 27.

A vízvonalon használva teljesen szétfolyt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

A vízvonalon használva teljesen szétfolyt...

BernadettM

2021. június 16.

Eredetileg sima, sötétzöld szemceruzát kerestem, és belebotlottam ebbe a termékbe. Annyira megtetszett a színvilág, és az állaga, hogy kettőt vettem rögtön. A sötétzöld és kék van meg. Nagyon szép színek, és kellően tartós (felső szemhéjra használom). Melegben sem kenődik fel a szemhéjra. Szerintem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

Fifi80

2020. március 30.

Nekem az #atomic black# árnyalat van meg, de sajnos egyáltalán nem tartós :( szemhéj alappal (többfélével is próbáltam) is 1-2 óra után elkenődik, elmaszatolódik a szemhéjon. Nagyon felejtős termék :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 30.

asztromélia

2020. január 21.

Barna: vizvonalon hasznalva visszafogottan latszik csak a szine. Igy felulre nincs ertelme hasznalni, pedig oda szerettem volna. Also vizvonalra viszont jo lesz talan, mert ott nem szeretem erosen kihuzni, meg tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

detti23

2020. január 4.

Régóta egyik kedvencem az 57 up and brown árnyalat. Gyönyörű barna kis csillogással. Könnyű vele dolgozni, bár nem mondom, hogy a legtartósabb lenne. Ami előnye, hogy puha, az ugyanannyira hátránya is, hisz ezáltal állandóan hegyezni kell és rettenetesen gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Amarillys6

2019. november 25.

Nagyon szeretem ezt a szemceruzát, tartós, puha, szépek benne a kis csillámok. Én a gris techtonik színt használtam eddig, de sajnos ezt az árnyalatot nem nagyon lehet megtalálni sima drogériákba, csak neten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Nitusss

2019. október 26.

A kedvenc szemceruzam. Nekem fekete szinben van meg es szinte minden nap hasznalom. Meg vagyok elegedve a tartossagaval, es nagyon szeretem, hogy kremes, puha allaga van, igy nem kellemetlen vele dolgozni. Az egyetlen negativum, amit kiemelhetnek, hogy nehezen lehet hegyezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

NovErke

2019. augusztus 1.

Ma próbáltam ki. Lila árnyalatban van meg nekem, enyhe metálos csillámlással. Vízvonalra nem próbáltam, ebben a színben szerintem nem is fogom, tusvonal húzásra használom. Arra tökéletes, egyből szépen fog és egy mozdulattal precíz vonalat lehet vele húzni. Ez gondolom azért van mert ilyen lágyabb benne a ceruzabél így könnyen fog és csak úgy siklik a szemhélyon. De valószínűleg ez lesz a hátránya is, biztos könnyen kopik majd és sokat kell hegyezni... Ennek ellenére nagyon tetszik mert a végeredmény szép is és tartós is, még ha nem is lesz így túl gazdaságos. De úgyse minden nap fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

bazsalikom

2019. július 17.

Nagy szemceruza rajongó vagyok, sokfélét kipróbáltam már, drágábbat, olcsóbbat, de ez az egyik kedvencem, mégpedig a zöld színben.Gyönyörű a színe, puha, nekem sokáig fent marad, nem maszatol. Egyetlen hátránya, hogy iszonyú gyorsan fogy, állandóan faragni kell. Általában kuponos napokon tárazok be belőle többet is, mert akkor féláron veszem, úgy pedig nekem nagyon megéri az árát.. Már ajándékba is adtam és az ajándékozottat is "megfertőztem" vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 17.

Tournesol03

2019. június 25.

Neeem. Nem vízálló. Simán, 1-2 óra alatt elmaszatolódik.. pedig szépek a színei. De ha vízálló, akkor legyen tartós!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0