Bourjois

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Olajmentes és sima textúra
  • Gyöngyházas pigmentekkel ragyogást ad
  • Fényvisszaverő pigmentekkel fokozza a kontúrt az arc területén
  • E-vitaminnal biztosítja a bőr tartós hidratáltságát
  • Védi az arcot a káros napsugarak ellen
  • Egyenletes és egészségesen ragyogó arcbőrt ad

InternationalTraveller

2019. május 14.

Ajánlásra vásároltam. Párszor használtam, de bem szeretem. Nekem nagyon vastag, maszkszerű hatása van és olajosan csillog rövid idő után. Sajnos pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Butylene Glycol, Saccharide Isomerate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag