Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2014. augusztus 22.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Pöti

2015. április 16.

Nem szoktam egy használat után véleményezni, de ha valami nem működik rajtam, az általában azonnal kibukik. Nagy reményekkel vettem meg a Lumiere testvérével együtt, mert nagyon beleszerelmesedtem a primerekbe. A reggeli rutinomba már szépen beépítettem a primereket, így teljes nyugalommal kezdtem használni. Matt bőrt ígért, így fel sem merült bennem, hogy gond lehet vele. A szokásos szérum-hidratáló-fényvédő fölé kentem fel. És vártam. Eltelt 1-2 perc, éreztem, hogy szinte rákötött az arcomra. Ezzel még nem is lett volna baj, mert a hidratálást én nem egy ilyen típusú terméktől várom. Aztán rá akartam alapozni és ott kezdődtek a bajok. Ahogy hozzáértem az arcomhoz, elkezdett leperegni a bőrömről. Mint aki vedlik.. :'( Gyorsan leszedtem, gondoltam, hogy talán a fényvédővel nem barátok, így megpróbáltam csak hidratálóra rakni. Az eredmény ugyanolyan borzasztó. Mégegyszer lemostam, akkor már kellően feszült voltam tőle... Ha lehetne, nulla csillagot adnék. Pedig én tényleg akartam szeretni, annak ellenére, hogy nagyon drága volt, nagyon kevés mennyiség és tele van alkohollal és parfümmel... :(

Update: valamelyik összetevőjét úgy tűnik, hogy nem bírja a bőröm, a tegnap próbálkozásaimat cuki kis vörös pattanásokkal hálálta meg... :( Ezek után kicsit tartok a lumiere testvérétől, de hátha azzal nem lesz gond... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színező anyag. (Piros)