Bourjois

Ár:   €12.49   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   €12.49
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

B5-, C- és A-vitaminban gazdag primer a ragyogó és üde arcbőrért. Azonnal elfedi a fáradtság jeleit, finomítja a pórusokat és az apróbb ráncokat.

hdori23

2019. november 23.

Nagyon szeretem egyszer már használtam alapozó alá úgyis megtette a hatását de gyakrabban inkább önmagában használom én is. Előtte jól letisztítom az arcom,mehet rá egy arckrém és ez. Az illata kellemes, kíváncsi leszek meddig lesz ilyen csak az előző vélemények miatt. Updatelni még visszatérek tavasszal az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

filleDeFrance

2019. június 8.

Nekem ez nagyon jól működik, hozza amit ígér. Primer-ként is teszi a dolgát, illetve önmagában is érdemes alkalmazni. Amikor nincs időm alapozós full sminket készíteni, de kell egy kis segítség a bőrkép egységesítésében, "kisimításában", akkor nekem ez a termék tökéletes elsősegély. Valóban lágyítja az arcom, kevésbé tűnök fáradtnak, nyúzottnak tőle. A mitesszeres orromat szépen "fedi", talán úgy mondanám, hogy finomítja az összképet. Hidratálót amúgy természetesen teszek alá. Az illata engem nem zavar, és amúgyis felvitel után 1 másodperccel már semmit nem érezni belőle. Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

sztundu

2019. január 8.

Semmi extra hatását nem érzem, sem látványban, sem tartósságban, kb egy lightosabb hidratáló krémnek felel meg, ami olyan szempontból jó, hogy az alapozó előtt nem zsírosítja szét a bőröm, de legalább valamennyire hidratálja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

Keevir

2018. november 20.

nem vagyok elájulva tőle,de nem is rossz, elhasználom, engem nem zavar az illata,a bőrömet nagyon puhává varázsolja, de egy keményebb nap után nekem a nem rossz minőségi alapozó lecsúszik a T vonalról..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Fannnya

2018. november 8.

Nem vagyok tőle elájulva, de elhasználom. Az illata kifejezetten kellemetlen, de ezt ellensúlyozza az egyébként ok hatása, emiatt csak 3 csillag, finom illattal talán megütné a 4-et is. Szépen lehet felvinni rá az alapozót, de amúgy semmi különleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

szeliger

2018. október 30.

2018. febr. 23.
DM-ben láttam először, ott voltak teszterek is ebből és a BB krémekből is, de olyan büdösnek találtam őket, hogy akkor kihagytam. Aztán olvastam itt a korábbi jó véleményt, a Rossmannban pedig akciózták, csak nem hagyott nyugodni, egye-fene, ez a kis tubus csak 20 ml, kíváncsi voltam rá. Nem rossz, nem rossz, bár a DHC Velvet Skin elérhetetlen távolságban fut előtte.
A csomagoláson nagyon bosszantó a magyar feliratú matrica, a kupakra tették, valami nyúlós ragaccsal, alig bírtam megszabadulni tőle. Szerencsére belül egy kis fóliával le van zárva a nyílás, így garantált, hogy mások korábban nem próbálgatták (a Rossmannban nem láttam tesztert belőle).
Maga a primer barackos árnyalatú, vegyes gyümölcsös elég intenzív illatú, na erre még egy illatos alapozó? Picit várni kell és az illat elillan, úgyhogy mehet rá bátran az alapozó. Könnyű vele dolgozni, gondolom a szilikon miatt szép, sima bőrfelülelet eredményez. Eddig a Guerlain Aqua Nude mellett próbáltam, nagyjából jól együttműködik a kettő. A bört közelről megnézve azért észrevehető, hogy a kicsit tágabb pórusoknál az alapozót jobban összegyűjti a primer, az orrszárnyak mellett láttam ilyet, pedig igazán nincsenek tág pórusaim. Normal távolságból ez nem észrevehető, ezért aztán nem is zavaró. A felvitele után a bőr tónusát szerintem nem változtatja meg, az alapozót ugyanakkor oxidálja, kicsit sötétebb és hidegebb árnyalatú lesz, ez fénytől függően néhol szürkés, néhol rózsásabb árnyalatot jelent a Guerlain esetében. Alapjában ezzel sincs nagy baj, éppen csak egy kicsit módosul a szín, abszolút viselhető marad. Az alapozó élettartamát valóban megnyújtja, bár önmagában is elégedett voltam vele, a primer azért még hozzátesz, tizenkét óra múlva is szép, sima és életteli a bőröm.
Szükség van-e rá? Meg lehet nélküle lenni, ugyanakkor egy kis plusz rásegítés tagadhatatlanul mutatkozik, majd még más alapozókkal is megmérettetik. Biztosan el fogom használni, jó kis cucc ez alapjában.

2018.október 30.
A felirat rajta azt ígéri, hogy a minőségét felbontás után 18 hónapig megőrzi. Ez így egyszerűen nem igaz, mert már pár hét után megbüdösödik, a gyümölcsös illatát elveszti és csonthéjas, kissé avas jellegű illatot vesz fel. Ugyanezt éreztem a drogériában kitett teszteren is, a megjelenést követően nem sokkal vettem meg, úgyhogy a teszter vélhetőleg alig pár napot állt kibontva és már büdi volt. Az enyémet szobahőmérsékleten tároltam, nem sütötte a flakont a nap, mégis így jártam. Egyébként a primer funkciója nem károsodott, csak így valahogy már nem olyan nagy kedvvel nyúl érte az ember. Van egy olyan érzésem, hogy a vitamintartalma nem stabil vagy a B5 vitamin miatt lehet a kellemetlen szag, nem tudom. Soha nem venném újra, kétséges az is, hogy elhasználom-e, a csillagoktól pedig megfosztom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 30.

2018. febr. 23.

2018.október 30.

szerka

2018. október 22.

Nagy csodát nem tesz, bár nem is ígéri. Más primer sem jobb. Kevés is szépen eldolgozhato. Üdébb leszálló bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 22.

Vendy254

2018. május 29.

Nagyon tetszik az illata, azt nem vettem észre hogy szebb lenne tőle a sminkem, ugyan úgy beleül a pórusokba az alapozóm de ez a full szilikonos primernél is pont ugyan ilyen volt. Annyi pozitív még hogy könnyű sminkelni a márkának a city alapozójával használom szépen működnek együtt. nem okozott pattanást és nem zsírosodik át a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

balogh.andrea

2018. február 16.

Nekem sajnos nagyon hisztis a bőröm - ha bármi nem tetszik neki akár csak egy kicsit is, azonnal elkezdi ledobni magáról. Évekbe, sőt, talán egy évtizedbe is beletelt, mire kitapasztaltam, hogy mivel mikor lehet kenni, melyik alapozót, púdert tűri meg.. Eddig semmi, de tényleg semmi primert nem tudtam használni (beleértve MAC-et, mindent), mert kb. 2 óra múlva (jó esetben, rossz esetben 30 perc múlva) zsírban tocsogott a fejem.
Ezt a kis cukit egy Müllerben vettem le a polcról, és mivel a Healthy Balance - alapozóval úgy-ahogy elvagyok, gondoltam teszek ezzel is egy próbát.. Hát, marha jól tettem, hogy bizalmat szavaztam neki!! Láthatóan frissíti a bőrömet, már alapozó nélkül is egyenlítgeti ki a színét, és nagyon finom, bársonyos lesz a tapintása. Az alapozó pedig egy álom, ahogy megtapad rajta, mégsem nehéz vagy "fullasztó" az érzet. Nem szárít egyáltalán, hanem éppen, hogy mintha picit hidratálna/táplálna is, "zsírosítás" nélkül.
Jaaahhhh, és eddigi tapasztalatok alapján legalább 6 (!!) órát kibír még a homlokom is kifényesedés nélkül, ami nálam eddig totál világcsúcs, így még az állam is leesett, amikor ezt realizáltam.
Bravó, Bourjois!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Bravó, Bourjois!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.