Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   7,8 ml
Lelőhely:   Douglas, DM, online

A híres korrektor megújult, 2017-ben kiadott és új csomagolást kapott változata. Az új változat applikátoros kiszerelése miatt könnyebben eldolgozható, rétegezhető. Könnyű formula, vitaminokkal a fáradt, karikás szemekre, illetve a szemkörnyéki duzzanatok és puffadások elkendőzésére. Természetes finishű és gyenge, közepesig építhető fedésű.

3 színben kapható

Ár: 600+posta , Eladó: Nema
Állapot: 1-2szer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: Banki utalás

anna48

2019. október 30.

Sárga. Nagyon. Hatalmas csillámok. Rengeteg. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 30.

Sárga. Nagyon. Hatalmas csillámok. Rengeteg. Nagy csalódás.

Vivo33

2019. július 13.

Nagy válogatás közepette végül lekaptam ezt is a polcról alapozó társával együtt, és nincs hiba a döntésben. Nekem nem csillámos, és a szép fedés, a megfelelő színárnyalat összeadva a finom illattal nagyon megérte az árát. Az hogy vitaminos is még inkább jó választássá teszi a folyékony korrektorok között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Dreana

2019. május 18.

2 árnyalat közül választhattam a DM-ben, az 51 clair light volt világosabb, sajnos nekem túl sárga ez az árnyalat, de a legrosszabb, hogy tele van csillámokkal, lehet ragyogást akar adni a szem alatti résznek, de ez szörnyű.A fedéséről nem tudok mit mondani, mert felkentem és le is töröltem, annyira nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. február 19.

Szem alá egyszerűen vállalhatatlan, annyira csúnyán beleül a karikákba, bőrhibákra se sokat ér, mármint azért valamennyire elfedi, de nem annyira mint kéne. Tehát jó, jó, de vannak sokkal jobbak is. De ha alapozó helyett csak korrektort akarok használni kicsit egységesíteni arra jó. Elmegy amúgy, féláron vettem, annyit meg megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 19.

Lettike77

2019. január 12.

Nagyon szeretem az alapozóját, ezért vettem meg ezt a korrektort. Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem irritálja a bőröm, a színe is passzol. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

KatalinKelemen

2019. január 12.

Alapvetően szeretem ezt a korrektort, mert a kevésbé sminkelős napjaimon szépen beleolvad a bőrömbe és egyenletessé teszi a bőrszínem. Fedése nem sok van, de nem is zavar. Eléggé sárgás, ami jól illik a bőrszínemhez. Az egyetlen probléma: csillámok. Komolyan, a Bourjoisnál valaki megérdemel egy tarkónvágást ezért az ötletért

BaloghJudit88

2018. október 30.

Az én bőrömön szárít és beleül a ráncokba, és nem is igazán fed. Jó pont, hogy egyszerűen nem akar elfogyni (hogy végre másikat vehessek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Kence123

2018. október 28.

Az alapozója az egyik kedvencem ezért gondoltam hogy kipróbálom a korrektorát is.Az 51 es árnyalat pont tökéletes a bőrömhöz.Az illatát ugyanúgy imádom mint az alapozónak.Picit tényleg sárgás a beütése bár ez engem nemnagyon zavar.A fedése lehetne erősebb, ezért vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Amilyen nagy szerelem nálam a Radiance Reveal, akkora csalódás ez. Nálam egy olyan korrektor egy jó nagy 1-est ér, amiben csillámok vannak. Nem akartam elhinni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

fairynorah

2018. szeptember 28.

jaj. Elég gyenge a fedése, de kellően híg az építgetéshez, szóval fél percig meg voltam elégedve vele. Mire a másik szememmel végeztem, az első alatt iszonyat beoxidálódott a szín, narancsos lett az én neutrális-olivás bőrömön. Szóval legalább olyan rosszul nézek ki vele, mint nélküle. Sajnos részemről egy nagy nem, pedig eddig egy bourjois termékben sem csalódtam 😞

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0