Bourjois

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Piko888, az összetevőket feltöltötte: Zita0606, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Egyesül benne az arcápoló krémek hidratáló hatása és az alapozók magas fedése. Egységesíti a bőrtónust és azonnal eltünteti a fáradtság jeleit. Természetes, friss és ragyogó arcbőrt biztosít.

Ár: 2200 , Eladó: peppi
Állapot: kb. 3 alkalommal próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Ár: 2000 , Eladó: Moncsi1980
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Fox; vagy személyesen előzetes egyeztetés után

Vassait

2021. május 25.

Nagyon szeretem, kellemes viselet. Hóka bőrömre a legvilágosabb színt használom. Biztos újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 25.

Vivien94

2021. május 21.

Jó ideje a Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue alapozóját használtam, de gondoltam kipróbálom ezt a BB krémet. Nekem sokkal jobban bejött ez a termék, nagyon meg vagyok vele elégedve. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

K.Eszter

2021. április 16.

Nagyon szeretem ezt a BB krémet, vagy ezt vagy ennek a márkának a CC krémjét használom minden nap. Ami a legfontosabb, hogy ennek a 01 árnyalata az ami elég világos a bőrömhöz, a többi alapozóhoz képest amit eddig próbáltam. Jó az állaga, könnyen felvihető, természetes finist ad. Egy pici púderrel szoktam fixálni a végen. Nekem szépen kiszokta bírni a napot, a T vonalon szokott enyhén kifényesedni. Az illatát is nagyon szeretem✌️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2021. április 12.

Kb 10 ilyen elfogyott már nálam. Ritkán vásárolok drogériákban sminket, viszont a BB krém az egyetlen olyan dolog, amiből nem próbálnék ki high endet, sőt semmilyen más BB krémet, mert ezt nem szárnyalja túl semmi. Tartós, gyönyörű fedése van, és egy gyönyörű egészséges fénye, amit imádok. A hozzáillő púderrel egész nap tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. április 12.

vanessza16

2021. április 8.

Kiváló BB krém, nap mint nap használom és egyszerűen imádom! Szép vékony, selymes hatású végeredményt biztosít. Épp annyira tart mint egy BB krémnek kell. Hidratál. Az illatát meg kell szokni, (Én másfél- két éve használom) mostanra viszont már fel sem tűnik. Egyetlen furcsasága hogy a csillogó hatást csillámok adják a krémben, ez néha zavar, de egyébként tényleg kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

Beba01

2021. április 7.

Kellemes az illata nagyon szép arcbőrt eredményez ahoz képest hogy bb krém...
A száraz részekt nem emeli ki.Utolsó cseppig elhasználva.Szuper .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 7.

Kellemes az illata nagyon szép arcbőrt eredményez ahoz képest hogy bb krém...
A száraz részekt nem emeli ki.Utolsó cseppig elhasználva.Szuper .

lunamingan

2021. március 23.

Imádom, már többször is újra vettem! Nagyon szép lesz tőle a bőröm, olyan, mintha egy alapozó lenne rajtam, de mégsem nehezíti el a bőröm. Kellmes illata van, de nem irritál. Könnyű, tartós, és tényleg hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

jellyskin

2021. március 17.

Ahhoz képest, hogy a hidratáltsággal reklámozza magát, az én bőrömet nagyon szárítja, konkrétan szárazfoltok jelennek meg ami egyik alapozómmal se történt meg. Elég erős az illata, de viszonylag jó. Minimálisan egységesíti a bőrképet. Nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

széna

2021. február 10.

Szép, természetes eredményt lehet elérni vele. A 32442. réteggként viszem fel (hidratáló-booster-fényvédő-utána ez), és egy pici púderrel kibírja estig. Lassan teljesen átállok az illatmentes kozmetikumokra, csak ezért nem veszem majd újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Bonyzli22

2021. január 9.

Nekem nagyon bevált. A sárgás tónusú színe tökéletesen passzol az arcomhoz, könnyű állagú, enyhe fedése van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.