Bourjois

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Piko888, az összetevőket feltöltötte: Zita0606, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Egyesül benne az arcápoló krémek hidratáló hatása és az alapozók magas fedése. Egységesíti a bőrtónust és azonnal eltünteti a fáradtság jeleit. Természetes, friss és ragyogó arcbőrt biztosít.

Ár: 2600 Ft , Eladó: szilvia.bano
Állapot: Összesen 2-3 alkalommal használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Postán
Bourjois Healthy Mix BB Cream - Medium
Ár: 2000 , Eladó: Nyuszi
Állapot: csak kipróbált, Helyszín: Budapest, XI. kerület, fizetés: --

Zsenike

2022. június 16.

Jó kis BB krém, bár inkább alapozó, mert elég jó fedése van.
Nekem a 2-es árnyalat teljesen passzol a bőrszínemhez. A finishe elég fényes, nem árt egy kis púderrel fixálni, de nagyon szépen, egyenletesen fel lehet vinni (én a Real Techniques alapozóecsetét használom hozzá).
És tartós is, a reggel felvitt smink egy egész napos utazás, maszk és repülés után is nagyjából a helyén volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 16.

Jó kis BB krém, bár inkább alapozó, mert elég jó fedése van.

szmtunde

2022. június 13.

Nyáron használom, tetszik hogy épphogy csak egy kis fedése van, de az arcom nagyon szépen egységesíti. Nem feltétlen zsíros bőrre való, de néhány újrapúderezéssel szépen kitart estig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

tara95

2022. június 12.

Az első termék lesz életem során, amit néhány próba után - még hatalmas Bourjois fan létemre is - izomból vágok a kukába.

Pacsuli szag, nagyon erős, a legvilágosabb árnyalat is irtó pink és sötét, csúszkál-mászkál az arcomon, fedése alig, ahogy hozzáérek már kenődik, tartóssága 0, ellenben minden apró pórusomba úgy beleül, hogy sírni tudnék. Lemosásnál az egyébként rezisztens arcom ég, piros, fáj. Zsírosabb bőrnél a ,,szalonkazsírban fürödtem" finish garantált.

Alapvetően egy tündéri lánytól vettem potom áron a zsibiről, ha nem így lenne, még dühösebb lennék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 12.

AnitaBaby24

2022. április 24.

Nekem ez a kedvenc bb kremem. Evek ota ezt hasznalom csak. A medium egyaltalan nem ut el az arcomtol, es nagyon nagyon termeszetes hatasa van, mintha nem lenne semmi az arcomon. Nekem pirosodasra es szarazsagra hajlamos borom van, rosszabb napokon ala kell hidratalnom, de teljesen teszi a dolgat, meg egysegesiti az arc szint.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

becu

2022. április 5.

Nyáron szoktam leginkább ezt a terméket használni. Egy kis púderrel tökéletes, tartós hatást lehet vele elérni. Nekem az illatával nincs problémám. Hidratálni mindig szoktam alá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 5.

szilvia.bano

2022. március 9.

Sajnos nem jött be. A 01-es light árnyalatot vettem meg, az árnyalat nagyjából jó. Sűrűbb, mint egy bb krém, de mégsem olyan tartós, a sűrűség ellenére. Enyhe maszk hatása is van emiatt. Reggel mikor felkenem, akkor vállalható, de a nap végére nagyon nem szép a bőrön, mintha összegyűlne darabokban, foltos lesz. Nem kellemes viselni. Egy idő után biztos, hogy az illatát is meg lehetne unni. És hozzá még nem is olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

Leander

2021. november 22.

01 Light/Clair színben használtam, ami jól passzolt az arcbőrömhöz. Egy vállalható BB krém, de sajnos még mindig nem az "igazi" - kicsit lehetne jobb a fedése, vannak primerek is, amiknél markánsabb a "hűha" hatás. Plusz eléggé kegyetlen a szárazabb bőrrel - minden apró száraz foltot csúnyán kiemel. Így is a jobb BB-krém élményeim közé sorolom azért, de a tökéletes keresése még folyamatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.

Enne

2021. október 31.

Medium árnyalatban vettem meg nemrég. A színe jó és igazodik a bőrömhöz is, de nem fed olyan mértékben, amit ígér. Ehhez és az árához képest nem olyan jó vétel, mint reméltem. Nem tartalmaz fényvédőt sem, így arról külön kell gondoskodni, ami még drágítja a reggeli rutint. Az én bőrömön néhány óra után nem is mutat egységes képet, mintha egy része eltűnne, és furcsa, száraz hatású, felerősíti a bőrhibákat. Elhasználom, de keresnem kell helyette valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

nonex00

2021. október 14.

Abszolút ez a kedvenc bb krémem. A primerrel használom és szépen egységesíti a bőrömet. Már többször újravettem, mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

Andrea1992

2021. június 29.

Alapozó helyett kerestem nyárra egy könyebb krémet ami színezett mivel problémás a bőröm. A fedése jó,én nedves ecsettel szoktam felvinni. Úgy vettem észre, hogy nem okoz pattanásokat sem. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.