Bourjois

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Piko888, az összetevőket feltöltötte: Zita0606, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Egyesül benne az arcápoló krémek hidratáló hatása és az alapozók magas fedése. Egységesíti a bőrtónust és azonnal eltünteti a fáradtság jeleit. Természetes, friss és ragyogó arcbőrt biztosít.

Ár: 2000 , Eladó: fleonora
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
új Bourjois Healthy Mix BB Cream
Ár: 1800ft+pkg , Eladó: 0808
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó

TallodiZsofi

2020. május 22.

BB krémhez képest jó a fedése, egyenletes bőrszínt kölcsönöz. Nagyobb puklikat, pattanásokat ne próbáljunk vele elfedni. Nagyon könnyed a viselése, púderrel lefedve nyárra kiváló alapozó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

cicafun

2020. április 29.

Szerintem sokkal jobb, mint a Bourjois bármelyik alapozó néven futó termèke, fedésben bőven jobb, mint ami egy BB krémtől elvárható. Nyílván a nagy gyulladt pattanásokat nem fedi el, de nem is arra hivatott.
A light árnyalat eléggé univerzális, se nem túl sárga, se nem túl rózsaszín. Szépen egységesíti a bőrszínt, természetes, üde hatást ad. A finise is tetszik, nem túl matt és nem is túl fényes. Púderrel fixálva tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Szelena

2020. április 24.

Egyszer vettem, de többet nem fogom. A sima alapozójával ellentétben ez nem győzött meg. Sokkal sűrűbb, mint egy BB krém, de mégsem olyan tartós, a sűrűség ellenére. Enyhe maszk hatása is van emiatt. Nem rontott a bőrömön, de nem lett a kedvenc...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

Ivett0502

2020. április 17.

Régóta szemeztem vele de nem mertem megvenni.Már bánom mert kedvenc lett.Szép egységes bőrképet ad, jó a színe, az eldolgozhatósága.Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

AzAKismacska

2020. február 24.

Kèt ès fèl hèt hasznàlat után nagyon meg vagyok vele elègedve. Reggel arcmosàs utàn 5 perc alatt, ecset, pufi, blender minden szirszar nelkul, kezzel eldolgozva, 3 lèpèsben elkèszül az arcom: Loreal hydra boost hidratalokrem, Essence hydrating& perfecting primer, majd ez.
A fedèse gyenge/közepes. DE! mèg sosem volt olyan alapozóm, bb krèmem, ami utàn a 2 szemöldököm közti rèsz ès az orrom nem volt pàr perc utàn "flakey" (ha meghalok sem jut eszembe a szó, ezeken a területeken szàraz, vizhianyos bordarabok csüngnek rajtam, barmit is teszek ). Nos, kb 3 hèt utàn ezzel ilyen mèg nem törtènt. Tovabbi pozitiv dolog, hogy (egyelore) nem zsirosodik tole a borom, nem kell pudert hasznalnom ra- termeszetes fenyt ad, ami hatalmas pozitivum, mivel a matt alapozók es a tul sok puder nem èpp a 30+ nôk baràtja.

Tapasztalt negativumok: 1, Bàr nem oxidalodik tulsagosan, nagyon pici sotetedes tapasztalhato a nap folyaman. A legvilagosabb arnyalat akkor lenne "pont jo", ha rendesen fixalnam feher puderrel (nagyon-nagyon lehelletnyit szoktam ra pakolni).
2, Vagy ez vagy a primer kisse eltomi a porusokat. Nem fekete mitesszerek lesznek, csak a hetvegi nagy arctisztito napomon azert eszreveszem a kulonbsegeket. (ezt nyilvan kikuszobolhetnem gyakoribb "nagy" tisztitassal, de ezzel a heti egy hamlasztas-mitesszeroles stb. rendszerrel eletem legszebb bôrű heteit elem, nem rontanam el) 3, Drogerias viszonylatban draga (ha hosszu tavon bevalik meg fogja erni, mivel nem "kell" ujabb es ujabb termekeket feleslegesen vasarolnom, szoval remenykedek.)
4, A fedese nyilvan nem alapozo-szintu, ha komolyabb problemaim lennenek/lesznek keves lesz (remeljuk, nem). A gyenge fedessel osszefuggesben , nem baratja a surubb texturaju korrektoroknak - Korrektor helyett pattanas utani lila foltra (olyan vilagos a borom, hogy a november vegi pattik helye is lila mèg) a maybelline superstay alapozo legvilagosabb arnyalataval keverve viszont megfelelô, de ez nyilvan csak 1-1 ponton működik.

Összessegeben, a jo tapasztalatok allandosulasaban remenykedo 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Összessegeben, a jo tapasztalatok allandosulasaban remenykedo 5*.

Szanszi

2020. február 14.

Update:
Már megvettem belőle a második tubussal, nagyon megszerettem! A médium árnyalat tökéletes nekem. Megadom az 5 csillagot.
Most éppen akciós a Rossmann üzletekben! :)
Gondoltam kipróbálom, veszett már oda több pénzem is ezekre a játékaimra...
Meglepően jó kis termék! A fedése szerintem felér egy közepes fedésű, természetes hatású alapozóéhoz. Igazából nekem nincs már sok kedvem korán reggel az ecset+alapozó macerához és szerintem nem is tesz jót a bőrnek nap mint nap. Nekem nincsenek csúnya bőrhibáim csak egységesítésre van szükségem és arra ez a termék tökéletes! Kézzel is nagyon szépen fel tudom vinni, hidratál és természetes a hatása. Púdert szoktam a tetejére tenni mert úgy tartósabb. A kezdeti lelkesedésre adok egy erős 4 csillagot, aztán meglátjuk hosszú távon hogy muzsikál! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Update:
Most éppen akciós a Rossmann üzletekben! :)
Gondoltam kipróbálom, veszett már oda több pénzem is ezekre a játékaimra...

kikcse

2020. január 10.

BOURJOIS ide vagy oda, nálam a kukában kötött ki, pedig nem olcsó! Számomra egy sűrű, elkenhetetlen, zsíros bb krém volt. Nagyon bánom, hogy megvettem, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. A közepes árnyalatot vettem meg, ami egy kicsit sötét is volt a bőrömnek, de egyszerűen az én bőrömmel nem működött jól, nagyon zsírosította. A fedésével nem lett volna baj, csak az összes többivel volt...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 10.

Vix

2019. december 21.

Kb 2 éve csak őt használom, hálistennek nem szokott nagyobb probléma lenni az arcbőrömmel bár néha sajnos 'kifordul' magából és tud csúnyácskább is lenni... Akkor picivel vastagabban kenek belőle, de a hétköznapokon épphogy egy szösszenetet haszálok és tök szép képet ad az arcomnak. Szerintem szerencsés vagyok hogy a túnusomhoz passzol az árnyalat és még jól is fed. Általában nem mondják meg hogy van rajtam bármiféle smink is :)
De egyébként annyira beleolvadt a kis rutinomba ez a BB krém hogy már félek a gondolattól ha kinövöm és esetlegesen egy komolyabb alapozóra lenne szükségem, mivel én nagyon megszerettem őt!
Nyugodj szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

Nyugodj szívvel ajánlom.

nadrienn

2019. december 9.

Használat után piros gennyes foltok lettek az orrom alatt, amik csak 2-3 hónap alatt múltak el :( Persze nem lehet 100%-ra mondani hogy ettől volt, de pont akkor amikor kipróbáltam és mást nem váltottam le, szóval csak erre tudok gyanakodni :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

nataliasrtz

2019. december 1.

Jo fedese van, nem irrital, pedig ritkan talalok olyan alapozot/BB kremet ami nem csip, irrital szinte azonnal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.