KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Piko888, az összetevőket feltöltötte: Zita0606, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Egyesül benne az arcápoló krémek hidratáló hatása és az alapozók magas fedése. Egységesíti a bőrtónust és azonnal eltünteti a fáradtság jeleit. Természetes, friss és ragyogó arcbőrt biztosít.

Bourjois Healthy Mix BB Cream Dark
Ár: 2000 , Eladó: OrsolyaRavasz
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 1500 , Eladó: novaknora
Állapot: Kb 3/4-ig van még benne, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel, posta elore utalassal

Elenir

2018. október 23.

Kuponnal vásároltam meg. 50%-os áron úgy gondolom, hogy megérte. Primert-t használok alá mert azt vettem észre, hogy sokkal tartósabb mint nélküle és nem csúszkál a bőrömön. Valóban könnyed, krémes állaga van. Közepes fedéssel bír. Nálam nem emelt ki száraz részeket, bár gondolom ez a primernek is köszönhető. Ismét megvásárolom kuponnal novemberben. Nálam nem okozott irritációt sem patikat. Ne feledjük ez egy BB krém és nem alapozó. Mint BB krém szerintem jól teljesít. ;-)

Elenir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

kdorci

2018. október 23.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Azt nem szabad elfelejteni persze, hogy ennek (sőt semelyik bb krémnek) nem lesz olyan hatása, mintha alapozót vinnénk fel az arcunkra. Nekem inkább problémás a bőröm sajna, de, amikor jobb kedvében van az arcom, akkor imádom használni. A mindennapokra kellően fed és nem tömíti el nagyon a pórusaimat. Tartósnak is tartós.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

szerka

2018. október 22.

Nem rossz, nem is túl jó. De legalább, nem irritál .

szerka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 22.

Nem rossz, nem is túl jó. De legalább, nem irritál .

stripedpanda

2018. október 18.

Felvitel után nagyon szép, a fedése is meglepően jó, arra viszont még nem találtam meg a jó megoldást, hogy napközben ne emelje ki a száraz részeket és üljön meg a kisebb ráncokban (pedig még nem is igazán vannak ennyi idősen :D). A light árnyalat nekem pont jó, talán picit világos is, végre egy bb krém ami nem túl sötét és sárgás is. Sajnos még nem igazán sikerült összebarátkoznunk, de még tesztelgetem, mert elég jó terméknek tűnik.

Update: kb 1-1.5 hónapig kísérleteztem vele, sajnos végül nem igazán vált be. Rá kellett hogy jöjjek, hogy nem a meleg volt vele a probléma, hanem ezt rajtam lehetetlen rendesen fixálni, bármennyi púdert használok, pedig még csak zsíros bőröm sincs. Nagy reményeim voltak vele kapcsolatban, de nem is igazán tartós, kb 3 óráig néz ki valahogy, utána csúnyán kiemeli az egyenetlen és/vagy száraz területeket, megül a kis ráncokban, kenődik mindenre, pedig sminkfixálót is használok, de igazából nem nagyon befolyásolja az eredményt. Más termékekkel nem voltak és nincsenek ilyen problémáim, ehhez képest pedig még elég drága is. Végül elég jóindulatúan lehet 3*-ra értékelni, teljes áron szerintem nem érdemes megvenni.

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

Detti90

2018. október 15.

Kellemes az állaga, szerintem jobban fed, mint egy átlagos BB krém. Nagyon jól eloszlatható, viszont nem tartós. Pár óra és kenődni kezd, megül a ráncokban, semmivel nem tudom fixálni, nagyon zsíros lesz tőle az arcom, ami elég zavaró. Ez a krém arra jó, ha tudod hogy csak 2-3 órát lesz az arcodon, de hát arra meg minek, ennyiből alapozót is kenhetek magamra, nagyon vékony rétegben.

Detti90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 15.

hsara

2018. október 12.

Semmiképp sem bb krém szerű a fedése, hanem inkább közepes fedésű alapozóé. Nem lett a kedvencem egyáltalán, az illata is túl erős.

hsara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. október 6.

Sajnos nagyon nagyot csalódtam a Bourjois termékekben. Ennek a BB krémnek 0 a fedése. Szóvak kb. annyit érek vele, hogy a bőrhibák barna színűek lesznek... Viszont a nagyobb probléma az, hogy nagyon nagyon viszket a bőröm és nem csak ettől, hanem az AirMat alapozótól és a Healty Mix alapozótól is. Fogalmam sincs ez miért van, de semmilyen más terméknél nem tapasztaltam ezt. Valószínűleg allergiás lehetek valamelyik összetevőjére.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 6.

Szanszi

2018. október 6.

Most éppen akciós a Rossmann üzletekben! :)
Gondoltam kipróbálom, veszett már oda több pénzem is ezekre a játékaimra...
Meglepően jó kis termék! A fedése szerintem felér egy közepes fedésű, természetes hatású alapozóéhoz. Igazából nekem nincs már sok kedvem korán reggel az ecset+alapozó macerához és szerintem nem is tesz jót a bőrnek nap mint nap. Nekem nincsenek csúnya bőrhibáim csak egységesítésre van szükségem és arra ez a termék tökéletes! Kézzel is nagyon szépen fel tudom vinni, hidratál és természetes a hatása. Púdert szoktam a tetejére tenni mert úgy tartósabb. A kezdeti lelkesedésre adok egy erős 4 csillagot, aztán meglátjuk hosszú távon hogy muzsikál! :)

Szanszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Most éppen akciós a Rossmann üzletekben! :)
Gondoltam kipróbálom, veszett már oda több pénzem is ezekre a játékaimra...

goldori

2018. október 3.

Medium árnyalatot vettem meg, de világos volt nekem sajnos. Nem tudok rá konkrét rosszat mondani, viszont nem fogom újra venni, mert volt más, ami jobban bevált. Nekem kicsit túl alapozó hatása van, felvitelkor már érződik, hogy nem egy hidratáló krém, folyós állaga van, viszont gyorsan kell vele dolgozni, hogy ne legyen foltos az arcon.

goldori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

GDora

2018. szeptember 29.

Szuper kis krém, a legvilágosabb mondjuk sokkal jobban bevált, mint a 02es árnyalat, mivel az túl sárgás. Pont elég a fedése.

GDora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!