KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Piko888, az összetevőket feltöltötte: Zita0606, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Egyesül benne az arcápoló krémek hidratáló hatása és az alapozók magas fedése. Egységesíti a bőrtónust és azonnal eltünteti a fáradtság jeleit. Természetes, friss és ragyogó arcbőrt biztosít.

Bourjois Healthy Mix BB Cream Dark
Ár: 2000 , Eladó: OrsolyaRavasz
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szamari

2018. július 27.

Nagyon szeretem, szépen fed, sima bőr és tartós.

Szamari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Nagyon szeretem, szépen fed, sima bőr és tartós.

Piko888

2018. július 27.

Eddig mindössze két alkalommal használtam, de az az első benyomásom, hogy határozottan jól sikerült. A light árnyalat tökéletesen passzol hozzám, enyhe a fedése - amit én mindig jobban preferálok, mint ez erős fedést - és tartós is, szerintem nagyjából 8 órát kibír.
Ami kevésbé tetszik/ nem tetszik benne: BB krémhez képest nehéz eldolgozni, és kombinált bőrrel is úgy gondolom, hogy kicsit mattabbra sikerült a kelleténél. Emiatt nagyon kiemeli a száraz területeket is.
A hátrányai ellenére nekem tetszik, elképzelhető, hogy újra fogom venni.
Sajnálom, hogy tubusba került, szerintem ez a létező legrosszabb csomagolások egyike, mert bár higiénikus, biztos, hogy sok termék marad benne és engem zavar ha nem tudom hol tartok éppen. Viszont plusz pont, hogy végre valakinek eszébe jutott, hogy a csőrős részt le lehet ragasztani, így biztosak lehetünk benne, hogy olyan darabot veszünk, amibe nem kontárkodott bele valami idióta.

Piko888

A hátrányai ellenére nekem tetszik, elképzelhető, hogy újra fogom venni.

norciiiii

2018. július 17.

Ha lehetne mindnekinek ezt a BB krémet ajánlanám. Tipikus szép bőröm van,ám nagyon èrzékeny. Éppen emiatt nagyon figyelek arra,hogy mit kenek az arcomra. A legvilágosabb árnyalatot vásároltam meg belőle. Egy sminkes hölgy javasolta ezen termèk ezen színèt. Sajnos kevés olyan alapozót és BB krémet láttam,ami egyáltalán nem üt el az arc színétől. Ez tökéletes. Éppen annyira fed,hogy elfedje a kis hajszál ereket. Púder nélkül is nagyon tartós. És a nap végére is mard belőle az arcon. Én mindneképp átlátszó púderrel javasolnám azért. Rá egy kis pirosító,bronzosító,highlighter es tökéletes.
Számomra a tökéletes BB krém!

norciiiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Számomra a tökéletes BB krém!

0bikbik0

2018. július 14.

Még Glamour napi szerzemény, de most érek a végére lassan.
Nagyon-nagyon megszerettem.
Nincsenek nagy bőrhibáim, viszont a pigmentációval küzdök az arcomon. Fényvédő, korrektor minden nap, és ezeken felül igazbából egységesitérse van szükségem.
Ezt gyönyörűen ellátja ez a BB krém.
Nem matt, egészséges bőrszint varázsol, nagyon természetes.
Nem folyik le rólam 30 fokban sem, és nem kopik, nap végére is tart.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 14.

Még Glamour napi szerzemény, de most érek a végére lassan.
Nagyon-nagyon megszerettem.
Ezt gyönyörűen ellátja ez a BB krém.
Nem matt, egészséges bőrszint varázsol, nagyon természetes.
Nem folyik le rólam 30 fokban sem, és nem kopik, nap végére is tart.

danzsu

2018. július 3.

A Medium árnyalatot választottam,ami nem tökéletes mert kicsit sárgás (esetleg házi tojásból készült sötét madártej színű :)) ).Bocs az idétlen hasonlatért,de néha annyira különböznek az emberi bőrszíntől az alapozó,BB, CC krémek színei,hogy az elképesztő! Ez nem annyira szörnyű,sőt egész tűrhető (nekem),de nem is a színe a legjobb benne,hanem a hidratáló hatása.Száraz bőrre szerintem egész jó.A fedése nem különleges,viszont szépen egységesíti az összképet.Estére apránként lekopik,eltűnik,felszívódik.Nyárra nem rossz különben,egy egyszerű hétköznapi sminkhez.

danzsu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 3.

nusysan

2018. július 1.

Ez a bb krém az egyik legjobb, amit valaha próbáltam. Nyárra kicsit váltani szerettem volna, igaz a maybelline fit me luminous alapozó se fed erősen, de mégse mászkáljak 30+ fokban alapozóban. Mindenhol ezt a terméket láttam, hogy ajánlják, és egy ideje már valamelyik bourjois csoda alapozót/bb/cc krémet ki akartam próbálni. Nagyon szépen terül nekem kézzel is és meglepően tartós. Fedése nem magas, de többmint amit vártam, imádom!

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Kriszta180222

2018. június 11.

Ez a krém számomra valami csoda! Alapvetően nincs sok bőrhibám, inkább színkorrekcióra van szükségem, ezért alapozókkal nem próbálkoztam eddig, fölöslegesen nem terhelném vele a bőröm, az eddig használt BB krémekben mindig volt valami hiányosság. De ez a csoda... a 02-es árnyalat szinte 100%-ig passzol a bőrömhöz, a fedése az pont megfelelő, és olyan gyönyörűen mutat rajtam, hogy el sem akartam hinni. Ilyen egészségesen ragyogó még soha nem volt az arcom ezelőtt. Biztos, hogy újra fogom venni!

Kriszta180222
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

littlelady

2018. június 11.

A vilagosnak mondhato, sargas tonusu boromre tokeletes a 2-es, medium arnyalat. A fedese valoban meglepoen jo. Ellenben a fenyesedes nalam is jatszik sajnos :( Tavasszal nem volt vele problema, de 28 fok felett szornyen csillog a boron, pedig nincs kifejezetten zsiros borom. Az ev mas szakaszaban megfelelo, de nyaron sajnos nem :(
Pozitivumkent viszont szeretnem megjegyezni, hogy a 4x-es aron kaphato tarsaiban (estee lauder, bobbi brown) sajnos elokelo helyen van az osszetevok listajan az octinoxate (ez meg a ‘kisebb’ gond) es a benzophenone-3 is. Ebben szerencsere egyik osszetevo sem talalhato meg.
Nem vagyok nagy osszetevo-guru, vagy bio-manias, viszont neha par dolognak erdemes utanaolvasni megbizhato forrasbol (pl. Index).

littlelady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Bettina99

2018. május 5.

Glamour napok alkalmával vettem a 2-es árnyalatot 50 szazalekos kedvezménnyel, nyárra alapozó helyett kerestem volna valami könnyed alternatívát. A színe nekem maximálisan passzol, nem maszkhatású. Ami miatt azonban biztos, hogy nem fogom újravenni az az, hogy már másfél-két óra alatt annyira átfénylik a bőröm tőle, mintha egy bödön zsírt kentem volna rá 😐 Ezt nagyon sajnálom, mert a fényesedés előtt tényleg nagyon szép, természetes hatást kelt. Még azért teszek egy próbát vele mattító púderrel is.

Bettina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

eli2

2018. április 16.

bb krémhez képest nagyon jó a fedése ! biztos hogy újra veszem

eli2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

bb krémhez képest nagyon jó a fedése ! biztos hogy újra veszem

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!