Bourjois

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gél állagú könnyű alapozó. Licsi-, gojibogyó- és gránátalma-kivonat található benne, mely revitalizálja a bőrt, és élettel teli, egyenletes arcszínt biztosít. Enyhe fedést ígér, közepesen matt finish-sel. Könnyű állaga van, természetes fedést ad.

gyulzsuzsi

2013. május 30.

Az 53-asok táborát erősítem :) Kivételesen ránézésre választottam színt és azt hiszem bejött. Vagy azért mosolyognak reggelente rám a nők, mert részvétüket szeretnék kifejezni egy elszúrt alapozás miatt? :)
Furcsa, mert alapból világos a bőröm, de mégis ez tűnt a legjobbnak. Mindennap használom, nem okoz irritációt. Nem maszkos, nem brutál fedésű, cserébe nem is emeli ki a száraz részeket, az illata kellemes.
Még egy észrevétel: egy fényképen láttam ami rólam készült, hogy milyen jó ez az alapozó, ami alapból furcsa, mert a kívántnál nagyobb adag önkritikával áldott meg a sors :)
Kedves Krémmániások, nem tudjátok, hogy júniusra is tervez valamilyen akciót a Bourjois? Jó lenne, ha ez az alapozókra vonatkozna (ahogy a május a pirosító hónapja volt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

T.R.Rencsi

2013. május 23.

Először nagyon jó véleménnyel voltam erről a termékről, a bőröm pihe-puha lett tőle, de észrevettem pár nap használat után, hogy viszketni kezdtem tőle, és kiütötte az arcom. Valamelyik összetevőjére érzékeny lehetek. Nem is használtam többet, elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

zizitim

2013. május 16.

Húgomnak vettünk ilyen alapozót az itteni jó értékelések alapján. Fedése tényleg közepesnek mondható, kicsit fényes hatású felkenve, ha ezt valaki nem szereti púderezhet, máskülönben megmarad a ragyogó arc. A végeredmény gyönyörűen természetes. Előzetesben kap egy ötöst, később a tartósságról írunk majd még.

Van egy eladó 56-os árnyalatom (light bronze), ez egy elég sötét árnyalat. Összesen egyszer próbált, a szín nem passzol a tulajhoz... Ha valakit érdekel, szerintem meg tudnánk egyezni egy jó árban ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

melange

2013. május 13.

Nagyjából egy hónapja használom, és alapjáraton szeretem ezt a terméket. Nagyon szép, természetes fedése van, kellemes szaténos finish-sel, könnyű eldolgozni és könnyű viselni. Az egyetlen problémám a tartósságával van, mármint a tartósság hiányával. Néhány óra után elkezd kopni,és egy hosszabb nap végére hajlamos teljesen eltűnni. Viszont ezért csak 1 pontot vonok le, mert ezt a kopást egyenletesen teszi, szinte észrevétlenül, foltok nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Eizsu

2013. április 27.

Az 51-es árnyalatot használom, ami még így is picit sötét nekem, de eddig ez a szín passzol a legjobban a világos bőrömhöz. Száraz a bőröm, így néha az alá felvitt hidratáló ellenére is kicsit szárít, de nem vészes. Fedése inkább enyhe, de építhető. Természetes hatást kelt, egészségesebbnek tűnik tőle az arcbőr. Kicsit talán lehetne tartósabb, de ettől függetlenül szeretem, nagyon megéri az árát. Ez már a második üvegem belőle és újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Szilvi92

2013. április 26.

Le szeretném cserélni a BB krémemet, rendes alapozóra. Jókat olvastam a Bourjois alapozókról, úgyhogy lehet erre váltok. Száraz a bőröm, és csak reménykedni tudok, hogy ez majd csodát tesz vele. Ha kipróbáltam értékelek magasabb pontszámmal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Harmony29

2013. április 25.

Nem csalódtam. Az 51-es árnyalatot vettem és jól passzol a világos bőrömhöz. A fedését közepesnek mondanám, de ha kell akkor lehet építeni. Az illata is kellemes. Könnyű az állaga,lélegzik alatta a bőröm. Megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

missdyke

2013. április 20.

Kedvenc alapozóm, tökéletesen passzol az 51-es a fehér arcbőrhöz. :) Plusz pont, hogy nincs maszkhatás. (Most az újat vettem, de már nem volt készleten világosabb árnyalat, csak 53-as.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

NiDDA

2013. április 18.

Szilikon alapú primerrel tökéletesen működik, nem csúszkálnak egymáson. Kombinált bőrömön matt finishe van, pedig sokan írták a szatén fényt, én ezt nem tapasztalom, habár valóban nem az a diszperzit matt, hanem egészséges bőr matt. Púder is alig kell rá, szinte sajnálom, mert púderrel eltűnik a bőrfény, még a Dodoval is, de később sajna átfénylik (hurrá, kombinált bőr), és akkor már sok a csillogás. Szépen fed, rétegezhető. Az illatát imádom, nem erős, csak pár percig leng körül. Megtaláltam azt az alapozót, amit nem szívesen váltok le.
A melegidőben hiába fénylik át egy idő után az arcom, nem oxidálódik. Eddig általában mindegyik alapozóm sötétebb lett, na ez nem. Muszáj beruháznom egy sötétebbre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

mano

2013. április 4.

Jól működik, a fedése közepes (nekem éppen elég), kicsit sárgás beütésű, a finishét szaténnak mondanám. Az illata valóban isteni, habár nálam ez nem szempont, ha alapozót veszek. A bőröm egyelőre nem lett tiszta pattanás, ami jó jel, nagyjából ennyit várok el tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.