Bourjois

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gél állagú könnyű alapozó. Licsi-, gojibogyó- és gránátalma-kivonat található benne, mely revitalizálja a bőrt, és élettel teli, egyenletes arcszínt biztosít. Enyhe fedést ígér, közepesen matt finish-sel. Könnyű állaga van, természetes fedést ad.

pomme

2015. február 12.

Szerettem ezt az alapozót, kár hogy már nem gyártják. Kb BB krém erősségű a fedése, hidratál de nem olajos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Barbuska90

2015. január 30.

Alapvetően mindig olajmentes, mattító alapozókat használok. Aztán a közelmúltban csalódtam a Maybellime Affinimat-ben, így hirtelen felindulásból megvettem ezt ( itt Franciaországban még meg lehet venni). Az általam eddig használt alapozók közül a legjobb minőségű ( pedig nem gagyikat szoktam venni). Nagyon tartós, jól el lehet dolgozni és gyönyörűnek tűnik tőle a bőr. Tőlem sokan kérdezték, hogy mi az oka, hogy ennyire ragyogó a bőröm. :-D Közepes a fedése, nagyon természetes a hatása. Annyi a gondom vele, hogy nekem hamar átfénylik, de az én bőröm mondjuk extrém zsíros. Ha valakinek normál vagy száraz a bőre, tökéletes választás. Plusz pont, hogy én azt tapasztaltam, hogy hidratál és kevesebb pattanásom van, mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Bonita00

2015. január 28.

azon kevés termék közé tartozik, ami az itteni jó vélemények alapján nekem is bevált. bár összesen 1 alapozóm volt előtte, életemben ez a második, így sok tapasztalatom nincs. de jónak tudom mondani, és az első termék, amit az illata miatt is imádok használni. nagyon finom illatú. 4es

szuper, most látom...épp újra kéne vegyem, de már nem gyártják, 1 vagy talán másfél éve ha vettem...szép, nézhetek másik alapozó után. utálom, hogy nem tudja az ember mit vegyen meg, aztán esetleg valami beválik, majd már nem tud következőt venni?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 28.

mariib

2014. december 18.

Az itteni vélemények hatására szereztem be, és nem okozott csalódást, szerethető kis termék ez! Nagyon kellemes az állaga, könnyű használni, és számomra elég a fedése is. Tökéletes a sietős reggeleken, ha fel akarok dobni egy kis természetes sminket. Hátránya, hogy nem annyira tartós, nap végén nem ugyanazt a bőrképet látom a tükörben, mint amikor reggel felkentem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 18.

katacita

2014. november 18.

Az Asos webshopjából rendeltem, mivel itthon már nem találtam ilyet. Külföldön még létezik, szerintem Mo-n az a tévképzet, hogy mindenkinek zsíros a bőre, és ami azzal egy kicsit nem kompatibilis, az már megy ki innen. Bourjois-nál nem ez az első eset. :)
Szóóval egyáltalán nem zsírosít különben ez az alapozó, bár enyhe fényt ad a bőrnek, de én ezt külön igénylem is. A fedése szerintem elég gyenge (nem rossz értelemben), tuti van olyan koreai bb krémem, ami erősebben fed. Viszont a végeredmény annyira természetes, egyáltalán nem látszik, hogy alapozó van az arcomon, azon kívül, hogy a bőröm egyenletes színű és szép. Nem emeli ki a száraz részeket, ez nekem különösen fontos (ezért is utálom pl. a mattító alapozókat, fuj), szóval nagyon szuper cucc ez. Elég folyós anyagú alapozó, nekem az 51-es vanilla clair van meg, ami egy picit sárgás, meg is ijedtem, de szépen élénkíti a bőr tónusát, és egyébként jól egybeolvad a bőr színével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

tiesin

2014. november 17.

Nagyon világos a bőröm ezért rettenetesen nehéz alapozót találnom, a legtöbb drogériás márka legvilágosabb árnyalata is úgy hat mintha indiánnak próbálnám sminkelni magam. Egy órányi próbálgatás után úgy döntöttünk hogy talán még ez áll legközelebb a bőrszínemhez. Nagyon könnyen eldolgozható, de elég kevés fedést ad ami a forumlának és a világos színnek egyaránt betudható.
Ó most nézem hogy már nem is gyártják, fantasztikus, akkor majd megint mehetek világos alapozót vadászni ha ez elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

ylexe

2014. október 13.

Adtam neki még egy esélyt, előzőleg nem tűnt jónak...de most nagyon szépen, nem maszkosan fedett. Picit a homlokom fénylik alatta, de egy kis púderrel biztos jó lenne.még gondolkozom, megvegyem -e, mert amúgy a sensibio púdert akartam megvenni.(teljesen jó alapozó helyett, bőr hibáim alig vannak, csak pirosodik az orrom körül)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

bartostimeaa

2014. október 10.

A leírás teljesen igaz rá! Én szeretem ezt a kis alapozót, mert egységesíti a bőröm, enyhe fedést biztosít, nagyon szép, természetes a hatása. Nekem olajos bőrtípusom, de mivel félmatt a finish-e így épp csak egy természetes ragyogó hatást ad a bőrnek. A problémám az vele, hogy nyár végén vásároltam az 55-ös árnyalatot, így kezd nekem sötét lenni, de tavasszal újra használni fogom és szerintem könnyedsége miatt nyárra is nagyon alkalmas. Az ára picit drága szerintem, főleg, hogy én Erdélyben lakom és csak Sephorába tudtam megvásárolni, és jóval drágább volt mint Magyarországon és más országokban. De még így is azt mondom megérte. Viszont aki erős fedesü alapozót keres vagy nagyon olajos a bőre, annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 10.

Veronikakrisztina

2014. szeptember 14.

Szuper alapozó. Nem zsírosító, púderrel egész nap fent maradt. Egészséges bőrképet ad. Vagyis adott, mert az enyém is elfogyott és nem találtam már a Müllerben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

heydy10

2014. augusztus 10.

Nagy reményeket fűztem ehhez az alapozóhoz, ezért körülbelül fél éve meg is vettem. Eleinte rendszeresen használtam, az akkori (téli) hófehér bőrömön egészen jól működött, de sajnos a pórosaimba nagyon csúnyán beleült. Hamarosan megszaporodtak a pattanásaim is, (kérdéses, hogy volt e ebben szerepe) ezekkel már nem tudott mit kezdeni (abszolút 0 fedés a pöttyökön)... Nekem csalódnom kellett ebben a termékben, nagy sajnálatomra. Számomra az volt a konklúzió, hogy ez az alapozó valójában azok számára tökéletes, akiknek maximum 1-2 enyhébb pigmentfoltjuk van, vagy 1-1 halvány szeplőcskéjük.. Ha tág pórusokkal vagy netán 3-4 csúnyább patival rendelkezik az ember akkor ésszerűbb másik alapozót választani. Szerintem egyébként is az utóbb említett hölgyeknek van inkább szüksége alapozásra, sajnos ebbe a csoportba tartozom én is.
Állagra, illatra egyébként nagyon kellemes, de a tapasztalataim alapján én biztosan nem veszem újra. 2 pont, mert ráadásul az ára is elég borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.