Bourjois

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gél állagú könnyű alapozó. Licsi-, gojibogyó- és gránátalma-kivonat található benne, mely revitalizálja a bőrt, és élettel teli, egyenletes arcszínt biztosít. Enyhe fedést ígér, közepesen matt finish-sel. Könnyű állaga van, természetes fedést ad.

Samirah

2014. július 22.

Szuper egy alapozó, egyetértek az értékelésével, én is imádom / imádtam.
Sajnálom, hogy megszüntették.
Mivel az előnyeit már annyian leírták előttem, és nem akarom ismételgetni, úgysem tudnék már újat írni róla, röviden amit én is megemlítenék:
közepes fedésű, természetes finisű, finom illatú, könnyen eloszlatható, higiénikus adagolású....
Nekem nemrég sikerült még egy párat a Dm-ből vadászni tartalékba.
CherryBlossom, timmantyú, és aki velem együtt hiányolja ezt az alapozót:
Megkérdeztem a Müllerben, azt mondták ezt megszüntette a Bourjois,
de a Healthy Mix Radiance Reveal van helyette, ez az új változata.
Nem tudom ezt ismeritek e már, de én megnéztem itt a krémmánián és tényleg nagyon hasonló az összetétele, a csomagolása és az értékelése is nagyon jó. Én ezt az új változatát a Dm-ben is látom egy ideje, ugyanazon az áron. Ha jól emlékszem 4.299 Ft-ba kerül.
Úgyhogy ha vásárlás előtt álltok lehet, hogy ezt érdemes kipróbálni, talán ez is ugyanolyan jó.
Én legalábbis nagyon remélem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 22.

Szuper egy alapozó, egyetértek az értékelésével, én is imádom / imádtam.
Sajnálom, hogy megszüntették.
Nekem nemrég sikerült még egy párat a Dm-ből vadászni tartalékba.
CherryBlossom, timmantyú, és aki velem együtt hiányolja ezt az alapozót:
Megkérdeztem a Müllerben, azt mondták ezt megszüntette a Bourjois,
de a Healthy Mix Radiance Reveal van helyette, ez az új változata.
Én legalábbis nagyon remélem.

timmantyú

2014. július 22.

Imádnivaló alapozó, nem véletlen a sok pozitív vélemény, nekem is nagyon bevált kombinált bőrre is. Az enyém még egy ideig kitart, aztán sajnos úgy látom, kereshetek helyette valami alternatívát, mert most már én sem látom a boltokban sehol :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 22.

Frillies

2014. július 21.

Az egyik legszeretettebb alapozóm volt, amit kb. egyszer-kétszer használtam. Merthogy, imádok alapozót vásárolni és mindig elképzelem a csodaszép bababőrt, amit majd pingálok vele, aztán rögtön másnap tele a fejem mindenféle, mindenszínű finomsággal!
Nem vele van a baj, hanem az Én arcom nem bírja még a színezett hidratáló krémeket sem sajnos!
Nagyon könnyű alapozó és enyhe fedéssel, nagyon szép egységes bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 21.

Nagyon könnyű alapozó és enyhe fedéssel, nagyon szép egységes bőrt eredményez.

lumitaivas

2014. június 29.

Reális színei vannak, de a formulája lehetne jobb. A zsíros bőrt nem tartja matton egy percig se, azt gondolná az ember, hogy akkor a szárazabb bőrön jobb, de nem, mert kiemeli a száraz foltokat. Azoknak jó akiknek normál a bőre egyenletes felszínnel. Egyébként nagyon természetes hatása van a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

kiszka

2014. június 4.

Sziasztok! Újra kapható ez az alapozó!!! Voltam a Douglas-ba, egy igencsak "kedves" eladó segítségével sikerült kipróbálni:-) Sajna nemrég vettem meg a sima "tesóját" (mert nem bírtam várni kivárni:-P így most várat magára ez a projekt...
Jah, az illata, állaga még mindig tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 4.

Jah, az illata, állaga még mindig tökéletes!

cafeconsal

2014. június 4.

Sok jót hallottam róla külföldről, úgyhogy mindenképpen ki szerettem volna próbálni. Az állaga pont kellemes, könnyű vele dolgozni, és nekem az illata is nagyon bejött. Fedése közepes, inkább BB krémre emlékeztető, ezért problémásabb bőrre nem ajánlanám, és nagyon zsírosra sem, mert hamar átfényesedik. Végül is amit ígér, azt be is tartja, nekem nem okozott bőrproblémákat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

skorpió

2014. május 26.

Ajándékba kaptam, télen tökéletes a színe a bőrömre. Könnyed állagú, közepes fedésű alapozó. Kézzel, ecsettel is gyorsan felvihető. Nem maszkos, nem is érzem, hogy rajtam van, szépen egybeolvad a bőrömmel.
Egyetlen hátránya számomra az, hogy rendszeres használatával kisebb pattanások jöttek ki rajtam. Sajnálom, pedig nagyon jóba lehettünk volna...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Serbackaja

2014. május 9.

Egyszerűen imádom ezt az alapozót, nagyon örülök, hogy beruháztam rá. Ezt a Krémmániának köszönhetem, mert itt olyan jó értékelése van (nem véletlenül!).
Pontokba szedtem az értékelésemet, mert így érthetőbb.

1. A pumpás kiszerelése nagyon praktikus, mert így csak annyi jut az ujjamra, amennyire szükségem van.
2. Az állaga elég folyékony, nagyon könnyed, olyan, mint egy szérum, ezért könnyedén felvihető az arcra.
3. Fedése nem túl erős, ami nekem egyáltalán nem probléma, mert nincs nagyon problémás bőröm. Az enyhébb bőrhibákat, színkülönbségeket viszont elfedi.
4. Az eredmény szép egyenletes bőrkép, természetes hatás (olyan, mintha nem is lenne rajtam alapozó) és semmi maszk szerűség. Nem emeli ki a száraz részeket az orromon sem, pedig eddig nem mertem alapozót használni az orromra, mert mindegyik borzasztóan kiemelte annak szárazságát. Ez az alapozó egyáltalán nem! Nem túl matt, van egy kis természetes csillogása, de egyáltalán nem tűnik zsírosnak a bőr.
5. Egyáltalán nem szárítja a bőrömet és nem is zsírosítja(!), nem jönnek elő tőle pattanások.
6. Tartós, kibírja az egész napot, persze kopik picit, de nem vészesen. Nem fényesedik át nagyon a nap végére, legfeljebb a homlokomon.
7. Elég drága termék, de megéri az árát. Érdemes valami akció keretében megvenni.
8. Mesés az illata! :)

Én ezt azoknak az embereknek ajánlom, akiknek nem nagyon problémás bőre és a mindennapokra keresnek egy természetes hatású alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

Pontokba szedtem az értékelésemet, mert így érthetőbb.

8. Mesés az illata! :)

Kriszti.B

2014. április 20.

Az itteni véleményekre alapozva vettem meg, de sajnos nekem nem jött be.
Mostanában szárazabb a bőröm, mint általában, ezért gondoltam jó döntés ezt az alapozót választani, de sajnos borzasztóan kiemeli a legapróbb száraz részeket is.
Ha közvetlenül használat előtt radírozok, és a szokásosnál jobban alá hidratálok, tűrhető a helyzet, de estére ebben az esetben is tele lesz az arcom száraz foltokkal, amit más alapozók használata esetén nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Az itteni véleményekre alapozva vettem meg, de sajnos nekem nem jött be.

szisz5

2014. április 15.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Max Factor Lasting Performance alapozót használtam eddig, viszont ez annyira sűrű, magas fedésű alapozó, hogy csak esti alkalmakra kentem fel. Olyan alapozót kerestem emellé, ami könnyű, nem maszkos, nappali viseletre is alkalmas.
Egyelőre, pár használat után abszolút elégedett vagyok. Közepes fedésű, természetes hatású, szépen kiegyenlíti a bőrszínt és könnyű kezelni. Több nem is kell. Ha bírja a bőröm, akkor biztosan újravásárolom :)

Update: lassan a flakon végén járva mondhatom, kiismertük egymást. Kissé keserédes a búcsú. Továbbra is fenntartom, hogy nagyon könnyű, jól kezelhető alapozóról van szó. A pumpás kiszerelését imádom. Ami bajom volt vele:
1. természetes fényben túl sárga még az én sárgás tónusú bőrömhöz is (bár ez a legtöbb Bourjois termékre igaz) + ez sajnos a pirosítóim színét is elviszi egy nagyon sárgás irányba
2. nagyon nem tartós, esti lemosásnál alig marad valami a vattán.
3. elég hamar kifényesedik
Mindezek ellenére azért szerettem, nincs szívem levonni 1-nél több csillagot :) de újravenni biztosan nem venném újra, bár ahogy láttam már lekerült a polcokról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

2. nagyon nem tartós, esti lemosásnál alig marad valami a vattán.
3. elég hamar kifényesedik

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.