Bourjois

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gél állagú könnyű alapozó. Licsi-, gojibogyó- és gránátalma-kivonat található benne, mely revitalizálja a bőrt, és élettel teli, egyenletes arcszínt biztosít. Enyhe fedést ígér, közepesen matt finish-sel. Könnyű állaga van, természetes fedést ad.

zsuzsavarga1

2013. október 10.

Az én arcbőrömnek tökéletesen megfelel. Végre egy alapozó ami természetes hatású,nem üt el a bőröm színétől (52-Vanilla), nem emeli ki az esetleges száraz részeket és ami a legnagyobb plusz, hogy nem irritál. Az enyhe fedés elég megosztó volt itt, engem személy szerint nem zavar...sőt pont ilyen alapozót kerestem. De ez nyilván emberfüggő... ki milyet részesít előnyben. :)
Nálam bevált. Biztos újravásárolom, ha elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

Nálam bevált. Biztos újravásárolom, ha elfogyott.

jzsofi

2013. október 9.

Nagyon jó kis alapozó ez, alig vártam hogy hozzájussak! Szerintem azért nem kellene lepontozni mert enyhe a fedése, hiszen nem is ígér erőset. Aki maszkot szeretne viselni, az ne ezt a terméket válassza. Nekem tökéletes, pont ilyenre vágytam. Az arcom színét gyönyörűen egységesíti. Ha van valami hiba a bőrömön, egy pici korrektor és kész. A homlokom átfényesedik pár óra után, de ez nem a termék hibája, mert ha nem teszek az arcomra semmit, akkor is fényes a homlokom egy idő után. 53-as árnyalat az én színem, teljesen természetes a hatás, meg se látszik hogy fent lenne. Alverde átlátszó púderével használom, nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel.

Most akciósan 3050 Ft-ért vesztegetik a szegedi Douglasban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Most akciósan 3050 Ft-ért vesztegetik a szegedi Douglasban :)

dorkka

2013. október 2.

Talán az én bőröm túl zsíros, de sajnos nekem kifényesedik az arcom nagyon, miután használom. Szépen fed és természetes hatást ad, ezt az egy dolgot kivéve. Próbáltam ellensúlyozni púderrel, de nem lett szép a végeredmény, a két réteg túl sok volt már együtt, pedig eddig mindig használtam púdert más alapozókhoz. Talán még tesztelgetni kell, ami nem is gond, mert úgyis egyből két különböző árnyalatot vettem, nyárra egy sötétebb kellett, őszre keverem, télre pedig a világos kell majd. Szerintem ki is fog tartani addig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

KisKormos

2013. szeptember 27.

A fedése nagyon gyenge, bár én most pont olyan alapozót kerestem, ami nem tünteti el minden apró hibácskát, ezáltal természetesebb összképet kapok. :) Kicsit átfénylik pár óra után. Igazából jobbra számítottam azok után, hogy mennyi videoban látni, hogy ezt használják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

xxkittyxx

2013. szeptember 24.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, a nyáron kaptam egyet Bourjois Healthy Bio -t 55-ös árnyalat , ami ugyan ez csak bio anyagokból áll, sajnos eltér az én arc színemtől ezért szívesen megválok tőle, még háromnegyedig van 2000 ft-ért ELADÓ!
ha valakit esetleg érdekelne írjon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

ha valakit esetleg érdekelne írjon :)

lilla93

2013. szeptember 6.

Nagyon nehéz dolgom van ezzel az alapozóval. Megvásároltam a legvilágosabb árnyalatát és rettentően örültem, hogy tényleg illeszkedik, nincs maszkhatása és tele van vitaminokkal. Viszont a fedése engem nem győzött meg, a Catrice már nem forgalmazott alapozóját váltottam le rá, aminek a fedése sokkal jobb volt, lehet ezért ért csalódás...Egyébként nagyon jó illata van és ha két rétegben rakom fel, akkor még fed is, de az önérzetemet és a pénztárcámat is sérti ennyi pénzért, hogy egy használattal ennyit felkenek. 3800 forintért vásároltam a Douglasban, viszont a Max Factor Lasting Performance-a jobb fedésű kb. ugyanennyiért és 35 ml. Úgyhogy azoknak ajánlom ezt az alapozót, akiknek kb. babapofijuk van és nem problémás a bőrük, mert nekik tökéletes, viszont száraz és vegyes bőrön már annyira nem működik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

melanie500

2013. augusztus 28.

2013.08.28.: Ápdét: Megtaláltam A tökéletes könnyű alapozót. Végre egy példány aminek nincs rózsaszínes beütése, sem barackos, sem semmilyenes, hanem sárga. Pont annyira tökéletesen sárga, hogy egybe olvad a bőrömmel és olyan könnyed a viselése is, mintha a második bőrömet pakoltam volna magamra. Minimálisan a karikáimat is fedi, tartós, és egészen jól megbirkózik a foltokkal is. A szívem szakad meg, de azért pontozom le ennyire, mert számomra mégis használhatatlan. Jól megbújt az összetevők között a Sodium Chloride - igazán kihagyhatták volna belőle, a fenébe is!!!! - ami 5-ös komedós, rengeteg miteszerem jött ki tőle, sőt egy-két kisebb pattanásom is. Ez volt a bajom, mint kiderült, a Maybelline pattanások elleni BB krémjével is. 53-as árnyalatban van meg, jutányos áron megválnék tőle. Alig használt, szinte még tele van. Ha valakit érdekel a Maybelline BB, azt is szívesen adom occóé, két nyomás hiányzik belőle. Folytatódik az elkeseredett keresgélés egy könnyű alapozó, vagy BB után. :(

2013.08.09: Tegnap vettem meg. Nem bírtam ki, megjött a fizu, lemondtam a BB-ről, ezt választottam.
Ma volt rajtam még csak, szóval nincs hosszútávú tapasztalat, és még biztos jövök update-re később.
A krém egy könnyű textúra, kézzel is simán, szépen, pontosan el lehet dolgozni. Valóban nincs erős fedése, de nekem nem is ez volt a lényeg. Az illata isteni. Az összetevői egész szépek. Az 53-ok táborát erősítem, nekem ez A tökéletes szín. Egyáltalán nem látszik a nyakam és az arcom közti különbség. Mintha nem is lenne rajtam semmi. Érzetre is olyan, mintha semmit nem kentem volna magamra. A bőrszínt pedig mesésen kiegyenlíti, mindenhol szép egységes lesz.
Kombinált a bőröm, szóval az arcomon nagyon szuperül tartotta magát este 8-ig, de a homlokom egy kicsit átfényesedett, de ezért nem vonok le csillagot, mivel alapból ad egy kis fényt az arcnak, olyan kis kellemeset, szóval igazából kiegyenlítette a homlokom csillogását az arcoméval, ha pedig zavarna, púderes fixálással orvosolható a probléma.
Megtaláltam a BB tökéletes helyettesét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Megtaláltam a BB tökéletes helyettesét.

Yubiri

2013. augusztus 18.

Az eddigi legjobb alapozóm, 55-ös és 56-os színeim vannak belőle.
Szépen kiegyenlíti a bőrszínt, és nem érezni, hogy valami lenne rajtam, nincs maszk hatása, könnyű eldolgozni.
A termékismertető szerint, enyhe fedést ígér, bár én nagyon szeretem, ha egy alapozó erősen fed, ettől függetlenül teljesen maximálisan meg vagyok elégedve a fedésével is.
A finish valóban közepesen matt, én nem szeretem a túl matt finist sem.
Az illata rendben van, nem túl erős, szolídan gyümölcsös.
Az egyedüli negatívum, amit megemlítek, a pumpás kiszerelés, mivel majdnem 2 heti adag bennemarad a tubusban, ilyen ár mellett szerintem ez már nem elhanyagolható. Jobban szerettem a régebbi szétvágható műanyag tubusokat. Mivel nagyon szeretem ezt az alapozót, és összességében maximálisan elégedett vagyok vele, a tubus miatt nem vonok le pontot. Biztos, hogy egy jó ideig még ezt az alapozót szeretném használni.
Az ára 4000-5000 Ft között mozog. Müllerben és Marionnaudban is lehet kapni, a kettő közül a Müllerben olcsóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Az eddigi legjobb alapozóm, 55-ös és 56-os színeim vannak belőle.
A finish valóban közepesen matt, én nem szeretem a túl matt finist sem.
Az illata rendben van, nem túl erős, szolídan gyümölcsös.

Fruzsiika

2013. augusztus 12.

Nekem is volt ilyen alapozóm most akarom újra vásárolni mert próbálkoztam Catrice alapozóval de nekem a legvilágosabb is sötét volt (egy éves ezelőtt volt ez a mostani legvilágosabbról nem tudom milyen :) Suliba volt rajtam oda teljesen megfelelt.Nekem szép egészséges fényt adott az arcomnak nagyon szépen nézett ki az egész az arcomon :) Állaga nagyon tetszik az arcomat nem bántotta :) Most nem tudom hogy ezt vegyem meg vagy pedig a Catrice új legvilágosabb All Matt Plus alapozóját..Minden esetre 5* :) Illata nagyon finom szóval nekem nagyon bejött semmi rosszat nem tudok mondani/írni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

viifunky

2013. augusztus 9.

Az érzékeny bőröm sem irritálja, nem tömíti el. Ősztől tavaszig ezt használom. A fedése valóban gyenge, de számomra nem is a pattanások elfedése a cél, arra ott a korrektor. Finom illatú, természetes fedésű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.