Bourjois

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. május 30.

Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Pirosító duó colour contouring, draping technikához. A sötétebb árnyalat a kontúrozáshoz, a világosabb a kiemeléshez.

3 változatban kapható

Új Bourjois Le Duo Blush
Ár: 1800 , Eladó: strauszkinga
Állapot: új, Helyszín: Óbuda, Római tér, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000 Ft , Eladó: BPetra22
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megbeszélés alapján

dunaimano

2020. szeptember 2.

Nekem sajnos nem lett a kedvencem, szintén tavalyi KM boxos szerzemény. Sok jót hallottam a Bourjois pirosítókról, ezért kifejezetten örültem neki. Az illata nagyon erős, és idővel nem csökken. Annak ellenére, hogy milyen pici, valójában hatalmas adag, főleg mivel nagyon jól pigmentált. Engem mondjuk ez kissé zavart, jobban szeretem kissé óvatosabban építgetni a sminkemet, mint az eldolgozással bíbelődni. A színe sem igazán passzolt, talán ez is lehetett a gond. Azoknak tudom ajánlani, akik jó áron keresnek erősen pigmentált pirosítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Fridus0807

2020. június 11.

Nekem nincs bajom az illatával. Olyan égett rózsa illata van. A 03-as bronzos árnyalatban van meg. Imádom. Nagyon szép a színe, tartós, nem kihívó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

bernadettu

2020. március 4.

A tavalyi tavaszi KM boxból van meg, első dolog amit a márkától próbáltam.
Már kibontaskor megcsapott az illata amiért én annyira nem vagyok oda, a hozzá kapott ecsetet már rég elhagytam, RT vagy Essence ecsetekkel használtam de egy idő után egy bevonat jelent meg a felszínén ami nem engedi hogy az ecset felvegye a pigmentet.
Kicsit megkapargattam és most már rendben van, de a sok jó vélemény után nekem csalódás, vannak jó drogérias pirositok ennél olcsóbban is. Egyébként az eredménnyel elégedett vagyok de azzal nem hogy időnként kapargatnom kell a felszínét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

A tavalyi tavaszi KM boxból van meg, első dolog amit a márkától próbáltam.

Tempete

2020. január 27.

Jaj, imádom! :D 03 -as és a 02-es árnyalat is megvan. Az illata tényleg olyan régies, erős, DE elnézem, mert egy klasszikus ez a pirosító :)
ami nagyon pozitív, hogy építhető, nehéz belőle túl sokat felvinni, ÉS ELDOLGOZHATÓ! sok olyan pirosítóm volt, ami szép volt ugyan, de ha egyszer véletlenül sok lett belőle, vagy nem a megfelelő helyre tettem, az bizony ott is maradt! Ennél a terméknél még akkor sincs minden veszve, ha véletlenül ez megtörténne:D Egyenlőre a 03 -as bronzosabb árnyalatot használom, fantasztikus a színe! Nekem nagyon jól megy a barna bőrtónusomhoz, és az aranynak látszó ,pirosító része pedig felkenve enyhén rózsaszínes, arany beütéssel.Az ecset...hát jó, aláírom, hogy azzal nem a legjobb dolgozni, de lássuk be, más fajta ecset nem igen fért volna bele ebbe a dobozba, ez teszi utazóbaráttá , napközben igazításra jó. tetszik a kis doboz is.Elég tartósnak is mondanám, nekem kibír 8-9 órát, estére kicsit halványodik, de nekem ennyi belefér. Én oda vagyok érte!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Sziporka88

2019. október 19.

KM boxban volt. Szép bronzos a 3-as árnyalat. Az ecsete nem a legjobb, a sajátomat használom hozzá. Tartós és kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

BPetra22

2019. október 7.

Régóta használom már, szép, természetes pírt lehet vele elérni, viszont az ára elég borsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Kise

2019. szeptember 15.

KM boxban volt a 03- as árnyalata. Illata mesés, ecsete tök felesleges. Van más kedvenc pirosítóm, ezért arra ritkán használom, ám a kékeszöld szememen istenien fest szemhéjpúderként. Utazáshoz praktikus, kicsi, cukiság. Mivel sokoldalú ( pirosító, bronzosító, szemhéjfesték), kellően pigmentált, jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Jane

2019. augusztus 4.

Akciósan jutottam hozzá, teljes áron én sem vettem volna meg. A legsötétebb árnyalat van meg, ami sajnos annyira de annyira sárga, hogy nehezemre esik elképzelni, hogy ez bárkinek is jól áll :( Az "illata" nekem borzasztóan tolakodó, a minősége viszont kifogástalan! Tartós, erősen pigmentált, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 4.

zellerke

2019. július 2.

Hihetetlenül kellemes rózsa illatú, jól pigmentált, a színe pedig tökéletes, teljesen természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Zituska77

2019. június 13.

Én is KM dobozban jutottam hozzá, bevallom őszintén, ennyi pénzt nem adtam volna érte és most sem adnék, pedig totál elégedett vagyok vele :-/ A hozzá adott ecsetről inkább szót sem ejtek, szerintem egy csomó pénzt megspórolhatnának maguknak is és nekünk is, ha le sem gyártanák hozzá :-) Viszont a pirosító tökéletes. Mikor kinyitottam a dobozt, nem, nem a pirosító csomagolását, hanem a KM dobozt, már megcsapott az illata :-) Először megijedtem, mert a világosabb rész igen csak nagy méretű csillámokat tartalmaz, amitől én rosszul vagyok, de szerencsére felvíve az arca egyáltalán nem látszanak (lehet, útközben lepotyognak, vagy nem tudom). Én egy ritka szőrű, közepes fejű ecsettel használom, szuperül felveszi a festéket (valaki írta, hogy neki egyáltalán nem), nagyon szépen el lehet dolgozni, természetes, de simán túlzásba lehet vinni. A 03-as árnyalatot pirosítóként és bronzosítóként is lehet használni. Köszi, KM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.