Bourjois

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. május 30.

Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Pirosító duó colour contouring, draping technikához. A sötétebb árnyalat a kontúrozáshoz, a világosabb a kiemeléshez.

3 változatban kapható

Ár: 1200 Ft , Eladó: Lexy00
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta postán maradóra, foxpost
Ár: 1500 ft , Eladó: makeupbydeszti
Állapot: Új, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással , foxpost vagy posta
Sziporka88

2019. október 19.

KM boxban volt. Szép bronzos a 3-as árnyalat. Az ecsete nem a legjobb, a sajátomat használom hozzá. Tartós és kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

BPetra22

2019. október 7.

Régóta használom már, szép, természetes pírt lehet vele elérni, viszont az ára elég borsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Kise

2019. szeptember 15.

KM boxban volt a 03- as árnyalata. Illata mesés, ecsete tök felesleges. Van más kedvenc pirosítóm, ezért arra ritkán használom, ám a kékeszöld szememen istenien fest szemhéjpúderként. Utazáshoz praktikus, kicsi, cukiság. Mivel sokoldalú ( pirosító, bronzosító, szemhéjfesték), kellően pigmentált, jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Jane

2019. augusztus 4.

Akciósan jutottam hozzá, teljes áron én sem vettem volna meg. A legsötétebb árnyalat van meg, ami sajnos annyira de annyira sárga, hogy nehezemre esik elképzelni, hogy ez bárkinek is jól áll :( Az "illata" nekem borzasztóan tolakodó, a minősége viszont kifogástalan! Tartós, erősen pigmentált, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 4.

zellerke

2019. július 2.

Hihetetlenül kellemes rózsa illatú, jól pigmentált, a színe pedig tökéletes, teljesen természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Zituska77

2019. június 13.

Én is KM dobozban jutottam hozzá, bevallom őszintén, ennyi pénzt nem adtam volna érte és most sem adnék, pedig totál elégedett vagyok vele :-/ A hozzá adott ecsetről inkább szót sem ejtek, szerintem egy csomó pénzt megspórolhatnának maguknak is és nekünk is, ha le sem gyártanák hozzá :-) Viszont a pirosító tökéletes. Mikor kinyitottam a dobozt, nem, nem a pirosító csomagolását, hanem a KM dobozt, már megcsapott az illata :-) Először megijedtem, mert a világosabb rész igen csak nagy méretű csillámokat tartalmaz, amitől én rosszul vagyok, de szerencsére felvíve az arca egyáltalán nem látszanak (lehet, útközben lepotyognak, vagy nem tudom). Én egy ritka szőrű, közepes fejű ecsettel használom, szuperül felveszi a festéket (valaki írta, hogy neki egyáltalán nem), nagyon szépen el lehet dolgozni, természetes, de simán túlzásba lehet vinni. A 03-as árnyalatot pirosítóként és bronzosítóként is lehet használni. Köszi, KM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Viki9727

2019. június 12.

KM boxban volt. Először azt hittem sötét lesz a fehér bőrömhöz, de nagyon szépen illeszkedik. Az illata valami isteni. Nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni, azóta csak ezt használom! Praktikus ez a kiszerelés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

reka9319

2019. június 7.

Praktikus darab, a KM beautyboxban volt a 03-as àrnyalatban. Tökéletesen passzol az én kreol bőrömhöz, úgyhogy biztosan elhasználom. Az illata is szuper, de az ecset borzalmas. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Sophia00

2019. június 2.

Nagyon praktikus darab, bár a kis ecsettel én sem vagyok kibékülve, nem túl jó minőségű, más ecsettel használom. A színei nagyon szépek, igazán csillognak. Kis méretének köszönhetően mindig magamnál hordom, még kis táskában is biztos helye van. ( csak az ecset miatt -1* )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

vocy

2019. május 31.

KM boxban kaptam meg. Bevallom nem szoktam pirosítót használni, így szemfestékként próbáltam ki. Nagyon tetszik. Csodálatos árnyalatok és az illata valami mennyei. Szerencsére pont az árnyalatom, így el lesz használva az utolsó szemcséje is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.