Bourjois

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Természetes ragyogást adó highlighter univerzális gyöngyházfényű pezsgő árnyalatban.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Adaleide
Állapot: Nem próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalással postázom
Csere is - Bourjois Le Petit Strober
Ár: 2000 Ft + pkg , Eladó: DorothyHK
Állapot: Kipróbált, ecset nélkül, Helyszín: Monor / Budapest, fizetés: Személyes vagy postán maradó

szbfruzsi

2020. március 2.

Akciósan megérte,
Nem lehet vele túl erősen sminkelni így kezdőként tökéletes volt.
Finom mindennapi, teljesen természetes
Nekem meg kellett dolgoznom hogy látszódjon

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Akciósan megérte,
Nem lehet vele túl erősen sminkelni így kezdőként tökéletes volt.
Finom mindennapi, teljesen természetes
Nekem meg kellett dolgoznom hogy látszódjon

arizona07

2020. január 5.

Ez az első highlighterem, de nem az utolsó. Hétköznapi viszonylatban teljesen rendben van. Egész napot nem bír ki, pár órát igen. Kissé kemény, így nehézkes applikálni, az ecsetet jól oda kell nyomni avagy nemrég rájöttem hogy kézzel paskolva a leghatásosabb. Viszont szépen mutat a bőrön, nem tolakodó a színe, az illata mennyei és a dobozkája is nagyon jól záródik. A hozzátartozó ecsettel nem tudok mit kezdeni, mivel nem elég puha és pigmentált ahhoz hogy lehessen hozzá használni. Az akciós ár oké, teljes áron a tudásához képest picit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

papooz

2019. december 15.

Életem legelső highlightere, a mindennapi természetes sminkemhez tökéletes, nem is vágytam egy beaming highlightra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Oila

2019. október 8.

Attól függően jó vagy nem jó, hogy mit várunk tőle. Szerintem ez a termék kifejezetten nappali, visszafogott, pl. munkahelyi sminkhez illik, semmiféle instagramos őrületet ne várjunk tőle, de még esti, alkalmi sminkhez is visszafogott lehet. Ha a fentiek alapján vesszük meg, akkor olyan highlightert kapunk, ami gyönyörű, glass skin -jellegű finisht ad, szinte nem lehet túlzásba esni vele, és teljesen természetes, csak kiemeli azt a fényt, ami az arcunk bizonyos pontjain valóban jelen van. Az illata kellemes, de erős valóban, engem nem zavar, de arra érzékenyeknek mínusz pont lehet, valamint az ecsete nagyon kellemetlen minőségű, azzal nem is érdemes próbálkozni a felvitellel. Jó minőségű ecsettel gyönyörű eredményt lehet elérni vele. De még egyszer: nappalra, natur, no-make-up jellegű sminkekhez ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

googles

2019. augusztus 4.

Nálam ez maximum pontszam.

Csillamos-highlighteres kattanasom van jelenleg es sokfele csillamos dolgot vettem mostanaban ennek folyomanyakent.

Ez a petit strober epp abban az egyetlen alkalmas versenyzo, hogy a csillamos vagyakozasaimat napkozben es ut kozben is meg tudjam oldani es lenyugodjak 😁 Ez pici, konnyu, nem fog szettorni a taskaban, van benne pici ecset hozza es szerintem nagyon szepek es diszkretek benne a csillamok.

Arcra is hasznalom es latom (de egesz irodabarat is tud lenni), illetve karra, szamomra lathato helyre is tudom tenni es csodaszep.

Szoval nekem ez is kellett es tokeletesen be is valt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Nálam ez maximum pontszam.

Szoval nekem ez is kellett es tokeletesen be is valt.

Jezy

2019. március 25.

Akárhány rétegben rakom fel, semi nem látszik belőle. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Akárhány rétegben rakom fel, semi nem látszik belőle. :/

doraspill

2018. november 23.

Nagy Bourjois rajongo vagyok ami az arcpirositokat illeti, ès nagyon szeretem a highlightereket is, igy ugy gondoltam ez a kis dobozka meger egy probàt. Az illata fantasztikus, minden nap hasznàlom. Ami a minoseget illeti azert levonnèk egy pontot mert nagy csodàt nem muvel az arcomon, jo-jo elmegy egynek, de nem vagyok benne biztos hogy ujra veszem majd, mert olcsonak azert semmikèppen nem mondhato...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

briw

2018. május 11.

Nem volt kint belőle teszter, ezért vakon hoztam el, de hát olyan szép a csomagolása... :)
Elég erős parfümös illata van, ez mondjuk sokakat zavarhat. Van benne valamennyi glitter, de meglepő módon nem zavar, pedig általában nem szeretem az ilyen highlightereket. Viszont nagyon szépen fent marad egész nap, és nem mászik el a glitter sem, nekem féláron megérte, tuti sokat fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

necra

2018. május 10.

Kb 5 percem volt a DM-ben kuponozni, úgyhogy bedobtam a kosaramba. Hááát alig van színe :( Sleek paletta fényei sokkal jobbak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.