Best of Beauty 2019

Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2016. július 13.

Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Új könnyen eldolgozható krém-púder formula, amely szárazon, és nedvesen is alkalmazható a természetes, vagy intenzív hatásért.

8 egymással harmonizáló nude színárnyalat három finisben: matt, szatén, csillámos.

6vilag

2019. április 22.

Tényleg gyönyörű, kívül-belül. Szép, visszafogott, szaténes hatású tartós szín. Tetszik, hogy highlighter-ként is lehet(ne) használni, tényleg minőségi cucc. Egy kis apró bibi van vele, amit nagyon sajnálok, hogy a táskában történő hurcolása során valahogy összetört és így hullik szerte-szét. De nyilván ez nem a termék hibája, nem tudom, hogy hol milyen ütéstől kapott sokkot. Nagyon bántam a balesetet, de mindentől függetlenül nem dobtam ki, így is lehet használni. Egyszer beruházok másik árnyalat(ok)ra is, mert tényleg visszafogott, ám de csodás színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 22.

lois

2019. március 23.

Leárazva szereztem be, így tökéletes vásár volt, nagyon praktikus és szép a csomagolás, van benne kis tükör is, aminek örülök. Nekem a fehér árnyalat van meg és teljesen elégedett vagyok vele, szépen fénylik, nem ül be a redőkbe, tartós, könnyen el lehet dolgozni. Sokszor csak az arcomra is teszek belőle highlighter gyanánt. Kedvenc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

dorakrem

2019. január 26.

Nekem is a 04 van, nagyon jó alapszín, minimális csillámmal, azt sajnos nem nagyon bírja a szemem. Bevált, külön értékelendő, hogy mérete miatt könnyen elfér, utazáshoz is tökéletes, mellé már nem is kel túl sok dolog. Akciós áron vettem 900 Ft-körül, nagyon megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

sieszter

2018. december 13.

04 és 08 van meg, egy mályva, de inkább rose gold és egy taupe szín. Egy ezres volt per darab. Finom, visszafogott szemsminket lehet velük csinálni, ami szemhéjalapon egész nap tart. Nem porzanak abszolút. Kedvencek lesznek, már tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

Ametiszt

2018. március 2.

Learazva vettem 3 szatenos arnyalatot. Nekem nagyon tetszik a visszafogott hatás, amit adnak, nagyon szofisztikált a végeredmény. Mintha ott sem lennenek, es mégis. :) Mostanaban szinte minden munkanapra ezeket hasznaltam, alappal egesz nap szepen tartanak. Teljes aron talan tul draga 1-1 mono, de igy abszolut megertek az arukat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Melda

2016. augusztus 31.

A 04-es émauvante fantázianévre hallgató darab a nevével ellentétben egyáltalán nem lilás mályvaszín, sokkal inkább egy tompa bézs, rózsaszínes apró csillámokkal - amik használat során nem látszanak, csupán enyhe szaténos fényt kölcsönöznek a szemhéjpúdernek. Tökéletes nude szín, se nem túl sárgás, se nem túl fehéres, se nem túl rózsaszínes, se nem túl aranyos. :-) Nagyon jól kihasználható alapszín a mozgó szemhéjra. Tartóssága rendben van, bár én mindig használok szemhéjpúder-alapot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.