Bourjois

Ár:   3395 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. október 29.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Gyöngyház hatású, 24 órás tartósságú, ultra krémes szemhéjfesték.

2 árnyalatban kapható

Ár: 2000 Ft/db , Eladó: Lunacska
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten XVI.ker., utalás után postazok vagy kuldom Foxposttal.

dlrexqs

2020. január 26.

Nem is tudom már, melyik árnyalatban volt meg, annyira gyorsan megváltam tőle, ugyanis CSÍPTE a szemeimet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 26.

KittiKdr

2019. február 20.

Használtam már szemre is, de igazán szemöldökcsontra használom illetve highlighterként, és nekem nagyon bevált.
Természetes hatást lehet vele elérni és nekem egész nap tart egy rohangálós napon is.
Az ára picit talán borsos viszont évekig elég számomra annyi van benne.
Ha van 50%os kupon akkor mindenképp megéri rá beruházni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Az ára picit talán borsos viszont évekig elég számomra annyi van benne.
Ha van 50%os kupon akkor mindenképp megéri rá beruházni

Csobanka

2018. december 7.

Rózsaszínes-gyöngyház árnyalatban van meg és csak annyit tudok mondani: ne vedd meg! Már befürödtem egy füstös szem mini palettával, ezzel a márkától, na ez ugyanaz a szemét. Kb azt a festéket is leszedi, amit alapnak tesz az ember, vagy az alapozót, nem is csillog még hétköznapra sem érdemes megvenni. Ami pici kis csillám felmegy, az is lejön egy óra alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.