Best of Beauty 2019

Bourjois

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: zsu88, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

1/4 rész pigmenttartalommal.

Szerkesztői kedvencek: 2016 augusztus

Szandra1983

2019. február 23.

Régóta használom egy barackos árnyalatát.Szep a színe,jól pigmentalt,tartós!Ami meg nagyon tetszik benne,hogy nem szárít!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

Trekaa

2019. február 11.

Két árnyalata van meg 02-es és a 17-es. Imádom ezt a rúzst is, mint ahogy az összes többi rúzst a Bourjoistól.
A 17-es kifejezetten pigmentált, gyönyörű , élénk szín. Egyáltalán nem szárítja a számat ez a termék.
Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Imádom!

Renike77

2019. január 12.

Csakúgy, mint a pirosítói, a színek tekintetében és ár-érték arányban verhetetlen.
Szerintem ilyen összetett, elegáns de mégis fiatalos színeket ebben a kategóriában csak a Bourjois tud.
Állagra is jó, erős fedés, élénk színek jellemzik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Állagra is jó, erős fedés, élénk színek jellemzik.

Amula

2018. november 28.

05-ös, Brun Boheme árnyalatban vettem meg, Glamour kuponnal 50%-os áron, egy főnyeremény volt! Pigmentált, elég tartós, szép a színe, nem szárít! Artdeco ceruzát használok hozzá és MAC primert, jól működnek együtt. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 28.

Lunahejj

2018. június 5.

Első látásra szerelem volt a 05-ös Brun boheme szín.
Imádom. Tartós, nem szárít, nem kényelmetlen, abszolút elfelejtem hogy rajtam van. (Nem szeretem, ha érzem a rúzst vmiért.)
Nekem megérte 3500Ft-ért találnom egy jó rúzst!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Első látásra szerelem volt a 05-ös Brun boheme szín.
Nekem megérte 3500Ft-ért találnom egy jó rúzst!

muszika

2018. május 21.

04 van meg nekem, rajtam egyáltalán nem tartós sajnos :( a színe gyönyörű nude.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

04 van meg nekem, rajtam egyáltalán nem tartós sajnos :( a színe gyönyörű nude.

marillus

2018. április 6.

Nem pont ez a szín van meg, amellett hogy szárít szerintem, valóban nagyon tartós, alig tudtam leszedni😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2018. március 23.

Láttam, hogy egy Elle magazinhoz van csomagolva egy rúzs, szóval gondoltam megveszem. És milyen jól tettem! Ha nem veszem meg azt a magazint, biztos, hogy soha sem próbálom ki ezt a rúzst, de nagyon szeretem. Ez a legtartósabb, amit eddig próbáltam, azóta szerintem már vagy 5 árnyalat van meg belőle, és mindet imádom. Összességében teljesen elégedett vagyok vele, ez a kedvenc rúzsom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 23.

SzaboAnna

2018. március 21.

Van olyan jó szerintem mint egy Mac rúzs és az sem tart tovább, én akciósan jutottam hozzá 1790-ért, irodában minden nap ezt használam 04-es nude árnyalatban van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Dea

2018. január 27.

Up2: Sajna ez is szárít...

Up: Eddig a legjobb rúzs, amit valaha próbáltam, ha cf lenne, biztos vennék még, de így örülök ennek az egynek :)

A 6 ezredik pink rúzsamat szereztem be ezzel a kis csodával :D (40es rose incognito árnyalat) Hozza azt amit egy ilyen rúzstól elvárok, szép fény, kellemes érzés az ajkakon,szépen terül,nem emeli ki a száraz részeket, nincs zavaró íze vagy illata, a tartóssága majd figyelembe lesz véve, de eddig rendben van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Up2: Sajna ez is szárít...

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Synthetic Wax, Caprylic / Capric Triglyceride, Zea Mays (Corn) Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-3 Beeswax, Zea Mays (Corn) Oil
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Limonene
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 28 Lake / CI 45410, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200, Red 30 / CI 73360, Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 10 Lake / CI 47005, Carmine / CI 75470, CI 77491, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Manganese Violet / CI 77742, Red 7 / CI 15850

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.