Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nena, az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2015. január 5.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

8 órás matt hatás. Természetes fedést és bársonyos bőrt ad, finomítja a pórusokat és egyenletessé teszi a bőrfelszínt.

Ár: 500 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Képen látható , Helyszín: --, fizetés: --

mariasoros

2020. november 2.

Jó az állaga, a fedése, az illata. Jól bírja a bőröm. Az 53-as árnyalat pont az őszi arcszínem. Szeretem a kiszerelést is. Most a R-ban 2000 Ft, ennyiért főleg megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

Orina1

2020. július 2.

Imádom az illatát, és a kiszerelés is elnyerte a tetszésem. 30 fokban sétáltam , több órát kibírt átfénylés nélkül. Ettől többet nem várok egy púdertől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Nessy

2020. április 4.

Amíg lehetett kapni a Bourjois Bio Detox púderét használtam (imádtam!), utána jobb ötletem nem lévén váltottam erre. Most fog elfogyni a második, bár még mindig nincs jobb ötletem, ki szeretnék próbálni valami mást.
Szépen fed, az 51-es árnyalat kellően világos, mattító hatásával is elégedett vagyok. Igazából minden stimmel, de most jobb összetevőjű púderre vadászom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

RBoroka96

2020. március 1.

Aranyos termék. Szeretem, ritkán használom, mert a márka touch-up transparente púdere valamiért jobban bejött nekem. Az illatát nagyon szeretem és a csomagolása szerintem nagyon elegáns. Árban szerintem nagyon jó, érdemes beruházni rá. :) Azért egy kemény napon érdemes figyelni rá, ne fényesedjen át, de szerintem ez arcbőr típustól függ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

pilluska

2019. október 6.

Már a másodikat használom belőle és meg vagyok vele elégedve, sikerült pont a bőrömhöz illő árnyalatot találni. Én alapozót nem használok, csak púdert, a fedése pont kellemes, egyenletes színt kapok és a kombinált bőrömet is szépen mattítja. Ó és imádom benne a tükröt, ha elfogy, akkor marad egy szuper zsebtükröd :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

kicsispenot

2019. április 15.

Nekem nagyon bejött. Nem leszek pattis, szépen fed, és fent marad. Most használok előszőr napi szinten púdert, nem tudom mennyire fogy gyorsan vagy sem.
Újra venném, de csak leértékelve. Ennyi pénzért 9g nekem kevésnek tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Újra venném, de csak leértékelve. Ennyi pénzért 9g nekem kevésnek tűnik.

BetterLori

2019. március 16.

Leárazva vettem, viszont nagyon hamar fogy, főleg az eredeti árához képest. Cserébe nagyon jó árnyalat, és jó textúrájú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

pomme

2019. január 19.

Ha megállna a tükör a helyén, és nem nyeglene mindenfelé, akkor 5 csillagot kapna. Teljesen normális, semmi extra púder (szerintem nem létezik olyan, ami vmi extrát nyújt, de még meggyőzhető vagyok). Teszi a dolgát, szerintem ésszerűen árazott, főleg ha a L'Oréal és társait nézem, amik még csak ki sem néznek sehogy, ellenben drágák. Szóval ha a forgathatós tükör meg bírna állni ott, ahova forgatom, és nem csukná be azonnal magát, akkor szuper lenne. Így inkább vettem helyette egy Rival de Loop Young transzparens púdert egyszerű kis átlátszó tokban gombokért. A célnak megfelel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

vadvirag919

2018. augusztus 28.

Túlárazott lócitrom. Szeretem a márkát, de ez a púder egy katasztrófa. Kezdjük ott, hogy a M.-ben nincs teszter, így vakon kellett választanom, ami most először nem sikerült, ez egy sárgás borzalom lett. Jó, elég barna vagyok, hogy ne legyen feltűnő. Viszont:
1. Ha száraz rész van az arcomon azt brutálisan kiemeli.
2. Kb. egy óra alatt átfénylik.
3. Eszedbe se jusson leizzadni vele, mert felgyűlik és sárga foltos lesz a fejed. Életemben nem láttam ilyet pedig elég sok púdert elfogyasztottam már....
4. Olyan gyorsan fogy, hogy egy hónap alatt már talán a fele van meg, pedig nem is használom naponta. Ez sem jellemző, egy-egy sima kompakt nálam kitart min. 3-4 hónapig akkor is ha naponta használom, és ugyanígy 9 g.
Az egyetlen dolog ami tetszett az a tokja. Természetesen nem veszem újra. Ja! Pattanást legalább nem okozott. De ennél még a jóval olcsóbb Catrice púderek is jobbak, és tartósabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

1. Ha száraz rész van az arcomon azt brutálisan kiemeli.
2. Kb. egy óra alatt átfénylik.

KlaudiaZs

2018. augusztus 20.

Nem rossz, a 8 órás matt hatás abszurd viszont. Még ha nem is a legnagyobb hőségben az ilyenkor könnyen zsírosodó bőrömön várnám el, hanem mondjuk tavasszal, akkor se nyújta ezt. Ilyenkor nyáron viszont 1-2 óra, amit tényleg kibír, újrapúderezni viszont (számomra) tilos, mert csak rakódik az újabb réteg, és cake-face. Egy finom réteggel tényleg mattít, finomítja a pórusaimat, kicsit poros hatást kelt, de pár perc után ezzel nincs gond, és bársonyosnak simának látszik az arcom (pár óráig csak). Picit fed is, az alapozómon egységesít, aminek külön örülök. Egynek elmegy, féláron azt mondom megérte, mikor megvettem, de nem venném újra, ha elfogy. A tükör viszont szuper, utazásnál jól jön, a forgatást nem értem viszont, én semmi funkcióját nem látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.