Bourjois

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ametiszt, Módosítva: 2016. október 17.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Ez a bőrtökéletesítő púder kisimítja a pórusokat, mattítja a bőrt és tartósabbá teszi a sminket. Használd a sminked utolsó lépéseként ezt az univerzális árnyalatot, mely áttetsző végeredményt kínál. Praktikus tükörrel ellátott csomagolás, mely ideális a smink gyors korrigálásához bárhol, bármikor.

RBoroka96

2020. március 1.

Szerintem az egyik legjobb transparente púder a piacon! Imádom az illatát és megbízható termék. Fixálja és mattítja a sminket. A csomagolása szerintem nagyon elegáns és árban is egy megfizethető termékről van szó. Egy kemény, rohangálós napon szerintem érdemes azért újra feltenni, de ez gondolom bőrtípustól függ. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

Sophia00

2019. május 3.

Szeretem, jól fixálja a sminket és mattítja a kifényesedő bőrt. Nap végére is szép, nem lesz maszkos hatás. Ecsettel használom én is mert a szivaccsal túl sok és egyenetlenül kerül fel a bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

mese0211

2019. április 17.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Szépen tökéletesíti a bőrt és a sminket is, kellemes érzés használni. Tetszik a tükör és a kiszerelés is, bár a mellékelt szivacs helyett én is mást használok. Az ára viszont kicsit sok, de akciók alkalmával megéri kipróbálni, nekem alapkellékemmé vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

CeCeDrake

2019. február 4.

Elfogyott az évek óta jól bevált rizspúderem és sürgősen keríteni kellett egy áttetsző púdert.
4899 Ft, hát 5x meggondoltam, mert kb ezen az áron 4 db Miyo púdert tudok venni, de nem volt készleten és azt csak rendelni lehet.
Akciós volt, így egy kicsit jobb érzésekkel tettem a kosaramba.
Egész jó, funkcióját maximálisan ellátja, finoman és lehelet vékonyan fed.
A hozzá tartozó aplikátor nem jó, ecsettel használom, lisztes sem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Akciós volt, így egy kicsit jobb érzésekkel tettem a kosaramba.
Egész jó, funkcióját maximálisan ellátja, finoman és lehelet vékonyan fed.
A hozzá tartozó aplikátor nem jó, ecsettel használom, lisztes sem lesz.

Lunacska

2019. február 2.

Eddig is imádtam a márkát, ez a puder is ezt erősíti. Akciósan jutottam hozzá, nem fehérít, nem lisztes, kabuki ecsettel szepen mattít, nekem egész nap tartotta az alapozót az orron is, nem szárított szem alatt sem. Nem éreztem, hogy eltömítené a pórusokat, ez plusz pont. Így *10-es:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

writa

2018. december 13.

Szeretem, főleg mert színtelen és így télen-nyáron használni tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

Szeretem, főleg mert színtelen és így télen-nyáron használni tudom.

vikica00

2018. június 21.

Nekem ő az első ilyen transzparens púderem,így semmilyen viszonyítási alapom nincs más termékekhez képest. Viszont eddig egész jól szuperál nálam.
Pár óráig mattít,aztán elkezd fényesedni,így korrigálásra van szüksége. De ameddig bírja fényesedés nélkül,addig tényleg szép.
Otthon ecsettel vittem fel,nem volt vele probléma,nem lett lisztes a végeredmény,viszont amikor házon kívül kellett korrigálni a benne lévő kis szivaccsal,ott már adódtak kisebbfajta nehézségek,mivel ez a szivacs nekem kissé gagyi,sokkal nehezebben tudtam vele dolgozni,csínyán kell vele bánni mert könnyen át lehet esni a ló túloldalára. Viszont a benne levő tükör praktikus,méreteiben is megfelelő.
Az illatát viszont nem igen tudom hova tenni,nekem kicsit fura,annak ellenére hogy nincs az a tipikus "púder illata". Az ára igen húzós,de mivel nem kell sok belőle,sokáig ki fog tartani. Remélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

Guppi

2017. július 4.

Az első transzparens púderem, szóval nincs összehasonlítási alapom, de eddig vègülis bejön. Olyan 4-5 óra után kezd kifènyesedni, szóval utána kène pamacsolni nap közben, de reggel itthon ecsetet használok hozzá, a szivacs pedig ami a dobozban volt használhatatlan, kuka.
Ecsettel nem lesz "lisztes" a vègeredmèny, szèpen fixál,mattít, amit kell, egy darabig, ugye, de addig szèp. Az illata nagyon tetszik, egyáltalán nem az a tipikus púderes, ez vègre valami új. Viszont drága (most a dm-ben "akciós" ugyan, de így se olcsó), viszont nem használok belőle sokat, hogy megmaradjon a transzparens hatás, így valszeg sokáig elèg lesz.
Ha ezèrt az árèrt tesznek bele egy normális púderszivacsot (olyan "szőröset"), amivel nap közben frissíteni tudom, ezèrt az árèrt, akkor lehet 5*. Addig csak 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol