Bourjois

Ár:   1112 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,13 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: meseke, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2015. április 21.

Kiszerelés:   1,13 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Bourjois Sourcil Precision Szemöldökceruza - -07 Noisette
Ár: 900,- , Eladó: Chayenne
Állapot: új nem volt használva, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel Bp-en Metró közelben
RonjaR

2019. december 8.

Maximálisan elégedett vagyok vele, pont nemrég vettem újra. :)
Jó az állaga, könnyű természetes hatást elérni vele, és szépek az összetevői is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Maximálisan elégedett vagyok vele, pont nemrég vettem újra. :)

Audry1

2019. szeptember 14.

Én nagyon meg vagyok elégedve vele! Egyáltalán nem azaz erős szín, így maximálisan természetesnek hat. A színe tartós és - nálam legalább is - nem maszatolódik. Szerintem ez a legjobb szemöldökceruza, amivel valaha is találkoztam! Lehet drágább, viszont sokáig elég, hiszen nem kell túlzásba vinni a használatát. 5 csillag mindenképpen, máskor is újravenném! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

rammy717

2019. augusztus 30.

A legjobb szemöldökceruza. Elsősorban amiatt nagy kedvenc, mert természetes hatást kelt. Lehet halványan használni, de ha valaki erőseb ki szeretné emelni a szemöldökét vele, az is kivitelezhető. A sörtékkel szépen el lehet egyengetni, így nem maradnak csíkok, és szétoszlatja az egész felületen.
Szerintem szuper kivitelezés, én már a 2.-at használom belőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Szerintem szuper kivitelezés, én már a 2.-at használom belőle. :)

szavaizs

2019. augusztus 21.

Nagyon szeretem a Bourjois termékeit, így nem volt kérdés, hogy a szemöldökceruzáját is kipróbálom. Meg sem tudom mondani, hogy már hányszor vettem újra. Könnyen lehet vele dolgozni. A strandon sem kell miatta aggódnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Redlips

2018. december 23.

Kifejezetten rossz tapasztalataim vannak vele. Nagyon kemény, rá kell nyomni a bőrre, hogy színezzen, emiatt viszont korántsem lesz természetes a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

scene14

2018. november 12.

Elég kemény a hegye,emiatt kihúzza a szemöldökszálaimat. :( Ennek ellenére krémes és waxos,szép természetes a végeredmény,megvettem fél áron,viszont rájöttem hogy ez a hegyezős verzió nem az én világom,törik a hegye,így nagyon hamar fogy,és csakis frissen hegyezett véggel jó vele dolgozni,ha már picit tompa,nem precíz,(ezért vettem vékony,csavaros szemöldökceruzát)..gagyi,olcsó hatást kelt a kefe a végén,nem való semmire...Számomra amolyan közepes..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Írisz

2018. szeptember 30.

Maximálisan meg vagyok elégedve,tartós,nem túl erőszakos a színe.Csak ritkán kell utána igazítanom nap közben,bár nem letörölhetetlen :) Sokat kipróbáltam,ez lett a kedvencem,a 03-as árnyalatú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

blanche-neige

2017. augusztus 8.

Én 1700 ft-ért vettem a DM-ben, nem 1100-ért... :D Nagyon szerettem, amíg nem kellett hegyezni. Folyamatosan letört a hegye, míg végül elhegyeztem az egészet...Kb. 5x tudtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Vendy254

2017. február 25.

Nagyon szeretem. a 04 blond szín van meg és nagyon illik hozzám.Elég jól tart egésznap csak néha kell kis igazítás de nem vészes. Biztosan újraveszem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

nikolett

2017. január 2.

Fényévekkel jobb, mint a szemöldökpor, ám mindig kiszed egy-egy szálat a szemöldökömből. A másodikat kezdem használni ebből a cerkából (bár, még az elsőből van egy kb. másfél centi körüli vég:D), de a MAC-féle szemöldökzselém remélhetőleg úton van. Mindenesetre a régi Essence-es szemöldökceruzával - amelyik, hogy egy klasszikust idézzek, kemény, mint a fagyott kutyaláb - még mindig összehasonlíthatatlan. Míg jobbat nem próbáltam tőle, addig marad az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Antioxidánsok: Propyl Gallate