Bourjois

Ár:   1112 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,13 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: meseke, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2015. április 21.

Kiszerelés:   1,13 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Bourjois Sourcil Precision Szemöldökceruza (Brun brunette)
Ár: 800 , Eladó: Heraklion
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Bourjois Sourcil Precision Szemöldökceruza - -07 Noisette
Ár: 900,- , Eladó: Chayenne
Állapot: új nem volt használva, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel Bp-en Metró közelben
Redlips

2018. december 23.

Kifejezetten rossz tapasztalataim vannak vele. Nagyon kemény, rá kell nyomni a bőrre, hogy színezzen, emiatt viszont korántsem lesz természetes a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

scene14

2018. november 12.

Elég kemény a hegye,emiatt kihúzza a szemöldökszálaimat. :( Ennek ellenére krémes és waxos,szép természetes a végeredmény,megvettem fél áron,viszont rájöttem hogy ez a hegyezős verzió nem az én világom,törik a hegye,így nagyon hamar fogy,és csakis frissen hegyezett véggel jó vele dolgozni,ha már picit tompa,nem precíz,(ezért vettem vékony,csavaros szemöldökceruzát)..gagyi,olcsó hatást kelt a kefe a végén,nem való semmire...Számomra amolyan közepes..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Írisz

2018. szeptember 30.

Maximálisan meg vagyok elégedve,tartós,nem túl erőszakos a színe.Csak ritkán kell utána igazítanom nap közben,bár nem letörölhetetlen :) Sokat kipróbáltam,ez lett a kedvencem,a 03-as árnyalatú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

blanche-neige

2017. augusztus 8.

Én 1700 ft-ért vettem a DM-ben, nem 1100-ért... :D Nagyon szerettem, amíg nem kellett hegyezni. Folyamatosan letört a hegye, míg végül elhegyeztem az egészet...Kb. 5x tudtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Vendy254

2017. február 25.

Nagyon szeretem. a 04 blond szín van meg és nagyon illik hozzám.Elég jól tart egésznap csak néha kell kis igazítás de nem vészes. Biztosan újraveszem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

nikolett

2017. január 2.

Fényévekkel jobb, mint a szemöldökpor, ám mindig kiszed egy-egy szálat a szemöldökömből. A másodikat kezdem használni ebből a cerkából (bár, még az elsőből van egy kb. másfél centi körüli vég:D), de a MAC-féle szemöldökzselém remélhetőleg úton van. Mindenesetre a régi Essence-es szemöldökceruzával - amelyik, hogy egy klasszikust idézzek, kemény, mint a fagyott kutyaláb - még mindig összehasonlíthatatlan. Míg jobbat nem próbáltam tőle, addig marad az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

pihe

2016. december 6.

Puha, nem karcolja a bőrömet, és nagy örömömre a szőkék is találnak megfelelő árnyalatot. Természetes a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

Eszterke93

2016. november 5.

Nagyon puha, könnyen használható, szép és természetes szemöldököt lehet rajzolni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Mrsvecsey

2016. október 20.

Ez a szemöldökcerka maga a csoda, nem is drága, tartós és csodálatos szinekben elérhető :) nagyon ajánlom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 20.

Katulin

2016. szeptember 5.

Szuper termék, szőkék is találhatnak megfelelő árnyalatot. Könnyű használni, pont jó az állaga. Az elkészült szemöldök szép természetesnek tűnik. Hosszan tartó és az ára sem vészes. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Antioxidánsok: Propyl Gallate