Bourjois

Ár:   1112 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,13 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: meseke, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2023. október 23.

Kiszerelés:   1,13 g
Lelőhely:   drogáriék, online

Leush

2022. február 8.

Nagy kedvencem ez a ceruza. Gondolkoztam már, hogy ki kellene próbálni mást, de nem vettem még rá magam. :) Az egyetlen negatívum, hogy nagy melegben el tud kenődni, de keresek majd valamit alá az igazán meleg napokra. A keféje nagyon praktikus, a színe pont jó a szürkés-sötétbarna szemöldökömre, és a hegyezés hegyességétől függően lehet akár egész vékony csíkokat is húzni a szálak közé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 8.

Ilona77

2022. január 3.

Nagyon jó kis ceruza, jó állaga van, könnyű felvinni, a színe természetes, nem kenődik el könnyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 3.

izabella73

2021. október 17.

A spirálját már régóta használom, és mivel az nagyon bevált, ki akartam próbálni ezt is.
Nem csalódtam, ez is ugyan olyan jó.
Tökéletes és természetes a szine, könnyű dolgozni vele, nem kenődik, tartós.
Biztos hogy ezután ezt is újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 17.

Nem csalódtam, ez is ugyan olyan jó.
Tökéletes és természetes a szine, könnyű dolgozni vele, nem kenődik, tartós.
Biztos hogy ezután ezt is újra veszem.

Vassait

2021. május 25.

Imádom! Hideg tónusomhoz 08-ast szín ideális. Ez a Nr.1. szemöldökceruzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 25.

Imádom! Hideg tónusomhoz 08-ast szín ideális. Ez a Nr.1. szemöldökceruzám.

reka003

2020. július 24.

Tartós,olcsó, sokáig elég,nem törik a hegye, újra fogom venni.🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

Tartós,olcsó, sokáig elég,nem törik a hegye, újra fogom venni.🙂

RonjaR

2019. december 8.

Maximálisan elégedett vagyok vele, pont nemrég vettem újra. :)
Jó az állaga, könnyű természetes hatást elérni vele, és szépek az összetevői is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Maximálisan elégedett vagyok vele, pont nemrég vettem újra. :)

Audry1

2019. szeptember 14.

Én nagyon meg vagyok elégedve vele! Egyáltalán nem azaz erős szín, így maximálisan természetesnek hat. A színe tartós és - nálam legalább is - nem maszatolódik. Szerintem ez a legjobb szemöldökceruza, amivel valaha is találkoztam! Lehet drágább, viszont sokáig elég, hiszen nem kell túlzásba vinni a használatát. 5 csillag mindenképpen, máskor is újravenném! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

rammy717

2019. augusztus 30.

A legjobb szemöldökceruza. Elsősorban amiatt nagy kedvenc, mert természetes hatást kelt. Lehet halványan használni, de ha valaki erőseb ki szeretné emelni a szemöldökét vele, az is kivitelezhető. A sörtékkel szépen el lehet egyengetni, így nem maradnak csíkok, és szétoszlatja az egész felületen.
Szerintem szuper kivitelezés, én már a 2.-at használom belőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Szerintem szuper kivitelezés, én már a 2.-at használom belőle. :)

szavaizs

2019. augusztus 21.

Nagyon szeretem a Bourjois termékeit, így nem volt kérdés, hogy a szemöldökceruzáját is kipróbálom. Meg sem tudom mondani, hogy már hányszor vettem újra. Könnyen lehet vele dolgozni. A strandon sem kell miatta aggódnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Redlips

2018. december 23.

Kifejezetten rossz tapasztalataim vannak vele. Nagyon kemény, rá kell nyomni a bőrre, hogy színezzen, emiatt viszont korántsem lesz természetes a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

Antioxidánsok: Propyl Gallate

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.