Bourjois

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   drogáriék, online

Intenzív fekete árnyalat, dús és hosszú szempillák. Ultra fekete formula: új fekete pigmentekkel dúsított, melynek köszönhetően a sminkhatás mélyebb és feketébb. Több tisztább, sötétebb és feltűnőbb pigmentek, melyek egész nap intenzív – vibráló fekete árnyalatot biztosítanak egész nap.

Különleges 2 pozíciójú keféjének köszönhetően a Twist up the Volume szempillaspirál egyszerre hosszítja, dúsítja és választja szét a szempillákat :

• Pozíció 1- Kefe különálló sörtékkel: hosszabbít és szétválaszt
  • Pozíció 2 – kefe sűrű sörtékkel: dúsabb szempillák.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Doryca007

2021. április 4.

Nem rossz, nem rossz. Ha nem tapasztana ossze a pillakat kicsit, egy csillaggal tobbre ertekelnem. Dusit valoban tobbszori athuzassal, valamelyest hosszit is, nap vegere kicsit pereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

Cintia04

2021. április 2.

Nem a legjobb de nem is a legrosszabb! Annyira nem hosszít és nem dúsít inkább amolyan természetes hatást kelt! Kicsit összeragad de nem vészes el lehet dolgozni szépen a pillákat vele! Viszont pár óra múlva el kezd leperegni aminek nem örülök egy ilyen márkás és drága spirálnál! Nagyon sokáig a Maybelline The Colossal vízálló spirálját használtam de gondoltam váltani kellene valami újdonságra és azóta több márkás, nagyon drága spirált is megvettem de mind csalódás volt! Azt hiszem végül maradok annál ami bevált! Nem rossz de azt gondoltam ennél azért jobb minőségű lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

dzsen1337

2021. március 9.

Nagyon tetszik ez a 2 az egyben kialakítás. Szépen hosszabbít és dúsít. Egy picit összetapasztja a pillákat de egy tiszta kefével könnyen kifésülhető. Nem pereg le. Glamour napokon megéri, különben kicsit drága

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

csillagmarha

2021. március 8.

Én egyszerűen nem értem, hogy egy ilyen márka, mint a Bourjois, hogyan engedhet meg magának ekkora blamázst, mint ez a nem is tudom mi. Csomós, a kefe túl sok festéket vesz fel, ragad, kezelhetetlen, és szörnyű büdös is, lassan szárad, azt hiszem kétszer használtam, és ment a kukába.
Egy százast sem érne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Egy százast sem érne.

Ametiszt

2021. március 5.

Update: évek óta használom, meg mindig ez a tökéletes spirál! Az összes sminktermekem közül (kb. millió) a top 3-ban van. Remelem, nem szüntetik be egyhamar...
Update 2021: És meg mindig nem találtam jobbat! Nekem amúgy nem pereg egyáltalán, brutál tartós.

Tokeletes! Hangsulyos, hosszu, gyonyoruen szetvalasztott szempillakat eredmenyez, tenyleg fekete, nem pereg es nem irritalja a szemem egyaltalan. En mindig csak a 2-es 'fokozatban' hasznalom, igy valt be. A Bourjois spiralokban nagyon eros szerintem; nekem az elozo kedvencem is toluk kerult ki, de azt mar sajnos nem gyartjak; illetve probaltam masikat is toluk, az is nagyon jo volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 5.

Meszti

2021. február 11.

Pozitívumok:
- szétválasztja a pillákat.
- szépen ívelő őket
- hosszukat kiemeli
- mély fekete színe van
- nem okoz irritációt
- drogériás viszonylatba, ha még akciós is elfogadható az ára.
- könnyen beszerzhető
- micellás vízzel szépen lejön

Semleges:
- 2 felé fej van benne, talán némi különbség is van, de én nem csavargatom.

Negatívum
- a nap végére kicsit pereg

Szeretem, a 2. tubussal használom, újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Pozitívumok:
- szétválasztja a pillákat.
- szépen ívelő őket
- hosszukat kiemeli
- mély fekete színe van
- nem okoz irritációt
- drogériás viszonylatba, ha még akciós is elfogadható az ára.
- könnyen beszerzhető
- micellás vízzel szépen lejön

Semleges:
- 2 felé fej van benne, talán némi különbség is van, de én nem csavargatom.

Negatívum
- a nap végére kicsit pereg

Szeretem, a 2. tubussal használom, újra veszem.

vikii_kk

2020. november 28.

Itteni vélemények alapján vettem meg, miután ennek a márkának az egyik spirálja már bevált nekem, mondom egy próbát megér. Hatalmas csalódás volt, a szilikonkefe nekem amúgy sem szokott beválni, de még az a legkevesebb probléma vele. Tény, hogy hosszú tőle a szempilla, de mit érek vele, ha a fele lefolyik, a másik fele pedig konkrétan feltapad a szemhéjamra? Egy panda hatását keltettem vele, még akkor is ha nem volt meleg. Nem tartós, így viszont nem szeretnék többet venni belőle. Nekem nem vált be, hiába szép első körben, később nem marad a szempillámon semmi :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 28.

Anna922

2020. november 8.

Az itteni vélemények meggyőztek egy olcsóbb kategóriájú Bourjois szempillaspirálról. Nekem nem az igazi, csomós tőle a szempillám, és nem is szép a végeredmény. Barátkozom vele, hátha másképpen kell használni, mint az eddigieket, de ennél jóval olcsóbban fényéveket ver rá az Essence Lash Princess szempillasprál, a Bourjois márkától drágább kategóriában pedig a Volume Reveal, vagy az Eye Catching.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

eduscho

2020. október 27.

Nagyon szép, íves, sötét pillákat eredményez, igazán csak akkor lenne a tökéletes, ha nem folyna kicsit meg a nap végére. Bár én nem értem a két állását a kefének, egy állásban használom, de biztos jó móka valakinek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

glilla

2020. október 21.

Ez az eddigi legjobb szempillaspirálom, gyakorlatilag műszempilla hatást kelt, de mégsem lesz mű a végeredmény. :) Rengeteg spirált próbáltam már, de ő az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol