Bourjois

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Intenzív fekete árnyalat, dús és hosszú szempillák. Ultra fekete formula: új fekete pigmentekkel dúsított, melynek köszönhetően a sminkhatás mélyebb és feketébb. Több tisztább, sötétebb és feltűnőbb pigmentek, melyek egész nap intenzív – vibráló fekete árnyalatot biztosítanak egész nap.

Különleges 2 pozíciójú keféjének köszönhetően a Twist up the Volume szempillaspirál egyszerre hosszítja, dúsítja és választja szét a szempillákat :

• Pozíció 1- Kefe különálló sörtékkel: hosszabbít és szétválaszt
  • Pozíció 2 – kefe sűrű sörtékkel: dúsabb szempillák.

Ár: 3000 , Eladó: Bella88
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta, fox post
Ár: 1000 ft , Eladó: aidanne
Állapot: Egyszer probalt! , Helyszín: Bp, fizetés: Leirasban
dlrexqs

2019. december 12.

Viszonylag hosszú és dús szempilláim vannak, mint a bébizsiráfoknak, egyetlen baj van velük: egyenesek. Szerencsére ez a spirál maximálisan kiküszöböli a problémát és szép, íves pillákat varázsol.
Először egyébként dúsítani szoktam, csak utána jön a hosszabbítás, bár néha elhagyom ezt a lépést, egyébként is csak a drámai hatás kedvéért használom egyenes állapotban a keféjét (amitől először megijedtem, mert hogy elég hosszú, a szemeim meg picik!). :)
Amin a leginkább meglepődtem, az az, hogy a nap végén is ugyanúgy állnak a szempilláim, mint a festék felkenése után közvetlenül. Eddig akármilyen spirált használtam, egyik sem bírta a strapát, pedig volt közöttük nem egy kedvenc! Emellett nem potyog és nem is kenődik fel a szemhéjamra.
Tényleg NAGYON fekete színe van, ezért hétköznapokon nem igazán használom, de egy esti, erősebb sminkhez tökéletes választás.
Alább írta valaki, hogy irritálta a szemét. Első alkalommal nálam is ez volt, azóta viszont semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Nem tudom, mi történt vele, mindenesetre egyáltalán nem bánom, hogy jóban van a szemeimmel, mert klassz termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

vinetta

2019. december 9.

Nem túl látványos a hatása. Az essence zöld Lash Pricess sokkal jobb, és olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2019. november 16.

Szóval ez A SZEMPILLASPIRÁL. Nemtudtam, hogy ennyit kellesz várnom rá. Egyébként jobban preferálom a nem szilikon kefés spirálomkat, de ez letarol mindent, csodálatos. Erős fekete színe van és nagyszerűen hosszítja és dúsítja a pillákat, igazán tartós, jól lemosható. Nekem teljesen meg éri az árát mert végre megtaláltam AZ IGAZIT:) kedvenceim a Bourjois spirálok, megéri őket használni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 16.

Anheszenamon

2019. november 9.

Azt hiszem mondhatom, hogy életem spirálja. KM fórumon dicsérték a lányok, gondoltam egy próbát nekem is megér, így Glamour napokon féláron vettem meg a DM-ben. Gyönyörű szempillákat csinál, pedig pilla fronton nem vagyok túlságosan eleresztve sajnos. Rövidek és egyenesek a szempilláim, de ez a spirál csodákat művel velük. Nap folyamán sem pereg, nem maszatolódik, este ugyanúgy mosom le, ahogy korán reggel felkentem. A szememet sem bántja. Annyira megszerettem, hogy most Joy napokon ismét beruháztam egyre az 50%-os kuponnal. Szerintem így nagyon megéri, biztos, hogy sokszor újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Irudi

2019. november 6.

Nagyon szépen kiemeli a szempillákat!
Én úgy használom, hogy először a dúsító kefével átmegyek mindkét szempillasoron, és anélkül, hogy plusz festéket kennék a kefére, átváltom szétválasztó módba, és átfésülöm a pillákat még egyszer. Az eredmény nekem nagyon tetszik: feltűnő, dús, feket pillák. Az egyetlen dolog, ami miatt mégsem adok 5 csillagot, az a tartóssága... Sajnos egy teljes napot nem bír ki, felkenődik a felső szemhéjamra... Nosztalgikus, mert középiskolában voltak ilyen eredményű spiráljaim... :)
El fogom használni, mert nagyon tetszik a végeredménye, de újravenni nem fogom; keresem tovább a megfelelőt a melegvízzel lemosható spirálok közül (azok nem kenődnek fel a szemhéjamra X óra után).

Update: levonok egy csillagot, mert a nap végére annyira irritálja a szememet, hogy kinyitni is alig bírom, a könnyezéstől meg nem látok semmit :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Nagyon szépen kiemeli a szempillákat!

Rose23

2019. október 18.

Imádom, évek óta ez az első spirál ami számomra mindent is tud :) én csavart állásban a felső pilláimra, az egyenesben pedig az alsókra használom. Nem csomóz, nem póklábaz, nem pereg, nem maszatol a szemem alá.
Ez kb az első spirál amivel az alsó pilláimat is gond nélkül ki tudom festeni.
Tökély❤️ az ára annyi, amennyi, azért, amit tud, nekem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Ez kb az első spirál amivel az alsó pilláimat is gond nélkül ki tudom festeni.
Tökély❤️ az ára annyi, amennyi, azért, amit tud, nekem megéri.

Vizsiildi

2019. október 15.

Ez az első pozícióváltós szempillaspirálom. Így még abban sem vagyok biztos, hogy megfelelően alkalmazom. Először a "dúsító keféjét" használom, majd a "hosszabító" keféjét. Szép hatást ad, de nem látványosat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

ivor

2019. október 2.

Ez egy jó termék, ritkán veszek újra szempillaspriált, mert mindig elcsábít valami újabb innovatív ígéret, de szerintem emellett megéri kitartani. Nem tapaszt össze még újkorában sem, dúsít, hosszabbít, és szépen szétválasztja a pillákat, brutálisan jó a végeredmény. Nálam ez újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

Pipacs67

2019. szeptember 6.

Nekem nagyon nem vált be. Igazából szinte olyan, mintha semmit nem használtam volna. Nagyon sok ennél olcsóbb spiráltól van sokkal szebb, hosszabb, dúsabb pillám.
Biztosan nem veszek újra ilyet, de igazából minden más Bourjois terméktől elvette a kedvem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Mhajni

2019. augusztus 20.

Végre találtam egy jó szempillaspirált, ami szépen kiemeli a pillákat (nekem egyébként viszonylag sok van alapból is) nem pereg le, nem mosódik el, és mindkét állásban jól használható, jellemzően az egyest hétköznap, a kettest inkáb estére használom. Nem irritálja a szemem, és árban is elfogadható. (Régebben a Bourjois fehér tubusos ultra care spirálját használtam, az is nagyon szuper volt, de most már sehol sem találtam... )
Nem CF ugyan, de azt feladtam, emiatt nem vonok le pontot.
Aki hosszításra vágyik tegyen ezzel a spirállal egy próbát, mert nekem úgy meghosszította a pillákat, hogy mostmár az idegesít, hogy hozzáér a szemüvegemhez, de hát akinek semmi se jó ugye.... 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Nem CF ugyan, de azt feladtam, emiatt nem vonok le pontot.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol