Bourjois

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Intenzív fekete árnyalat, dús és hosszú szempillák. Ultra fekete formula: új fekete pigmentekkel dúsított, melynek köszönhetően a sminkhatás mélyebb és feketébb. Több tisztább, sötétebb és feltűnőbb pigmentek, melyek egész nap intenzív – vibráló fekete árnyalatot biztosítanak egész nap.

Különleges 2 pozíciójú keféjének köszönhetően a Twist up the Volume szempillaspirál egyszerre hosszítja, dúsítja és választja szét a szempillákat :

• Pozíció 1- Kefe különálló sörtékkel: hosszabbít és szétválaszt
  • Pozíció 2 – kefe sűrű sörtékkel: dúsabb szempillák.

Ár: 2200 Ft postával , Eladó: niki84balazs
Állapot: 2x használtam , Helyszín: Bp , fizetés: Posta az árban

eduscho

2020. október 27.

Nagyon szép, íves, sötét pillákat eredményez, igazán csak akkor lenne a tökéletes, ha nem folyna kicsit meg a nap végére. Bár én nem értem a két állását a kefének, egy állásban használom, de biztos jó móka valakinek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

glilla

2020. október 21.

Ez az eddigi legjobb szempillaspirálom, gyakorlatilag műszempilla hatást kelt, de mégsem lesz mű a végeredmény. :) Rengeteg spirált próbáltam már, de ő az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

vadri1

2020. október 13.

Update:Továbbra is gyönyörű pillákat lehet vele formázni, ellenben sajnos a festék 8 órás munkaidőt sem bír ki. A nap közepére a szemem alá kerül a festék, amiért nagyon kár :(.

Szuper jó spirál. Hosszú, dús és fekete, gyönyörű pillákat készít. Ár-érték arányban ez az eddigi legjobb spiráljaim között szerepel.
Illetve mellette szól az is, hogy a keféje nem vesz fel olyan sok mennyiségű festéket, amire nincs szükségem, így valóban csoda szépen lehet felvinni. Egyszóval imádom :-)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Ingrido

2020. szeptember 28.

Akkora poén ez az állítható kefe! A gyerekeim oda voltak érte. A festék jó: nem irritál, könnyen lemosható, fent marad és fekete. A kefe viszont egy nagy nulla, az összes trükközése ellenére. Nem dúsít nem hosszít nekem igazán semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

eszterszekely

2020. július 30.

Érdekes... A majdnem tökéletes értékelése kicsit meglepett. Számomra csalódás. Sokféle szempillaspirált kipróbáltam már életemben és mivel viszonylag hosszú és dús a szempillám olyan nehéz dolguk azért nincs is. Alapvetően a szilikonkefés változatokat preferálom eddig ez rendben is lenne de igazából nem tud semmit. Se nem dúsít, se nem hosszít, se nem emel. De legalább kenődik. Nem értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

kamcsi28

2020. július 12.

Kedvenc szempillaspirálom lett, már többször vettem újra. Pedig nagyon sok, és drágább szampillaspirálokat is próbáltam már, de ez jott be a legjobban. Alapvetően hosszabb, dúsabb pilláim vannak, de ezt használva már 2x kérdezték meg tőlem hogy műszempillám van e :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Soly77

2020. június 26.

Nagyon szeretem, de ennek is mint mindennek kb nálam kell idő. Szuper spirál...nem ragozom mert rengeteg a vélemény... próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 26.

She08

2020. június 14.

Az itt leírt pozitív vélemények alapján döntöttem úgy, hogy kipróbálom a Bourjois szempillaspiráljait. Egyből vettem kétfajtát is. Ez volt az egyik. Nekem sajnos nem vált be, túl "híg" a festék, alig látszik, ahogy felkenem, akkor is, ha többször áthúzom.
El tudom képzelni, hogy- ahogy mások is írták itt - majd pár hét használat után, ha kicsit szárad, akkor jobb lesz. De innentől ezt nem fogom soha többé újra venni.
A másik Volume Glamour Push up Ultra Black Mascara viszont 5 csillagos, az tényleg átlagos felül teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

kacibog83

2020. június 8.

Annyira sokan dicsérték és láttam is a barátnőmön, hogy milyen szép végeredményt lehet vele elérni, így gondoltam, teszek egy próbát. Érdekes módon, nekem akkor kezdett látványosabb hatást nyújtani, amikor már 2-3 hónapja használatban volt, vagyis kidobás előtt nem sokkal.(Akkor meg már hajlamos a göbösödésre...) Eleinte nem voltam tőle elragadtatva, mert egyáltalán nem ívelte a szögegyenes pilláimat. (A jól bevált spirálom keféje hajlított, ami azért picit göndörít is.) Egyébként mellette szóljon, hogy szép fekete színe van a festéknek, egész nap kitart és este lemosni sem nehéz. Itt nem a spirállal van gond, hanem az én pillaszerkezetemmel. :D A vége felé egyébként amiatt is lett használhatóbb számomra, mert a festék sűrűsége lehetővé tette, hogy jobban "belekapaszkodjon" a kefe a pilláimba és kissé megemelje azokat. Összességében véve, jó kis termék, a teljes árát túlzásnak tartom, viszont akció keretében elfogadható áron is hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 8.

egyno

2020. június 7.

A valaha volt eddigi legjobb szempillaspirálom. Kicsit borsos az ára, de megéri, sokáig elég, nagyon szépen szetvalasztja a pillákat, és szép nagyok lesznek tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol