Bourjois

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   drogáriék, online

Intenzív fekete árnyalat, dús és hosszú szempillák. Ultra fekete formula: új fekete pigmentekkel dúsított, melynek köszönhetően a sminkhatás mélyebb és feketébb. Több tisztább, sötétebb és feltűnőbb pigmentek, melyek egész nap intenzív – vibráló fekete árnyalatot biztosítanak egész nap.

Különleges 2 pozíciójú keféjének köszönhetően a Twist up the Volume szempillaspirál egyszerre hosszítja, dúsítja és választja szét a szempillákat :

• Pozíció 1- Kefe különálló sörtékkel: hosszabbít és szétválaszt
  • Pozíció 2 – kefe sűrű sörtékkel: dúsabb szempillák.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

balogheve

2023. május 27.

Az érzékeny szemem miatt vettem. Ami tetszik a szép fekete színe. Talán nem is viszket olyan hamar a szemem ,mint a többitől. Sajnos nekem nagyon kenődik. Annyi ragad a kefére, hogy többször le kell húzni, hogy valamennyivel kevesebb legyen rajta.Ahogy felviszem egyből összekeni a szemhéjamat, a szempillám összecsomósodnak, mintha vagy 3x kentem volna fel. Egy régi hagyományos kefével át kell fésülnöm, hogy szétválasszam a szempilláimat. Pár óra múlva pedig mindenhol a fekete pöttyöket kell letörölgetni. Tükör nélkül nem is merem felkenni, mert jól meg kell nézni, hogy hova kenődött, vagy vannak e fekete pöttyök a szemem alatt.Ennyire egyik szempillaspirálom se volt mázolódós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 27.

idonthaveaname

2023. május 26.

Update:
Levonok egy csillagot, mert az idő előrehaladtával hajlamos lett még jobban elkenődni a szemem alatt, pedig az alsó pilláikat nem is festem, és ez nagy csalódás volt.

Gyönyörű pillákat csinál, de sokáig túl sok festéket vesz fel a kefe (nem csak 1-2 "friss" időszakban), illetve kenődik is, nem festem az alsó pilláimat, mégis az alsó szemhéjamon landol valamennyi festék nap végére (pedig nem izzadok, nem könnyezek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 26.

Update:

aalexaa

2023. április 14.

Valamikor ősszel vettem kiárusításon 1200 Ft körül a jó vélemények alapján. Nem változtatgattam a kefe pozícióját, az első próbánál beállítottam a nekem kényelmesebbre (asszem a dúsítósra) és úgy hagytam. Nagyon elégedett voltam vele, látványos pillákat csinált, nem tapasztott, nem kenődött. Tartóssága is megfelelő volt, nap végéig a helyén maradt, még az enyhe könnyezést is kibírta, mégsem volt nehéz lemosni. A teljes árán kicsit húzom a számat, de akciósan simán újravevős, kedvenc lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 14.

széva

2023. április 13.

Az amit én vettem sötét barna szinte fekete. Itthon próbáltam ki smink nélkül, hogy lássam mennyire marad a helyén és fog e peregni , de jól vizsgázott. Egész nap meg se mozdult. Három rétegben sem tapadt össze és nem lett póklábas a pilla vége. Amúgy ahhoz képest , hogy festék nélkül nem is látszanak a pilláim elég jó látványos volt a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. április 13.

jul100

2023. március 29.

Nekem hosszabb, de vékony szálú szempillám van, amit amúgy könnyebb összetapasztani, de általában ha már elkezd picit kiszáradni egy spirál (1-2 hét), már jó szokott lenni. Ez a spirál tragédia, mindig rengeteg festéket vesz fel, totál összetapadnak a pilláim, és ahhoz képest drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 29.

KisTigris

2023. február 17.

Azt hittem, hogy a bourjois csak jó lehet. Tévedtem. Nekem hosszú, de egyenes pillám van. Ez a spirál kicsit összetapasztja és rövidíti. Tényleg rövidebbnek tűnik a szempillám!
Holnap kipróbálom szempilla göndörítővel.

Up date: sehogy sem jó! Ez egy nagy rakás .... 4000ft-ért! A riválos spirál simán veri és az sem potyog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 17.

Holnap kipróbálom szempilla göndörítővel.

pviviana

2023. február 10.

Eddig még csak kétszer használtam, de nálam elérte a wow hatást, eddig egyik szempillaspirálom se volt képes ekkora pillákat csinálni. Nagyon tetszik. Tartós, nem potyog, nem kenődik el, nem csomós és nem is ragasztja össze a pilláimat. Könnyű vele dolgozni, pedig elég nagy a keféje. Nem tervezem leváltani, be is táraztam belőle jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 10.

dorottya888

2023. január 26.

Háát, valami újat akartam kipróbálni és annak oké volt. Az ára miatt inkább azt mondanám hogy nem éri meg, ennyiért vannak jobbak olcsóbban.
Nekem nagy csodát nem tett és nehezen is szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 26.

Nekem nagy csodát nem tett és nehezen is szárad.

biju94

2023. január 22.

Tényleg sok festéket vesz fel és ha már 2x húzom át a pilláimon összetapasztja és nehezen is szárad.
A szemeimet nem csípi szerencsére, könnyű lemosni olajos lemosóval. Nálam közepes, van mikor sikerül szép pillákat összehozni vele elsőre, máskor meg kínlódok a sok festék miatt,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 22.

kfvera

2023. január 18.

Amikor ennyire jó értékelésű termék nem jön be, mindig elgondolkodom, hogy az én elvárásaim túl magasak-e vagy másoknak tényleg ezt jelenti, hogy jó. :D Valószínűleg persze az lehet, hogy nekem pont nem működik. De nagyon nem. Híg állagú a festék és kb. 5x annyi marad a spirálon, mint amire egy körben szükségem lenne. És ez nem költői túlzás. Abban a pillanatban, ahogy felviszem, azonnal összeragasztja a pilláimat, elnehezíti őket és mivel rohadtul lassan szárad, hosszú percekig nem lehet vele pislogni. Második réteget meg se próbáltam felvinni, egy réteg is túl sok. Ha megpróbálom szétválasztani a pilláimat, csak tovább romlik a helyzet és póklábas lesz, még tiszta, száraz kefével is, a sajátjával meg főleg. Természetesen leszedni se lehet, pedig van egy elég hatékony módszerem rá, ami más spirálokkal működik. Elmondani is nehéz, mennyire rossz ez a spirál, mindent hoz, amit egy kritikán aluli spirál hozhat. :D Az utolsó esélye, hogy nyitva hagyom egy napra, hátha sűrűsödik egy kicsit és ha jó nem is, de legalább használható lesz. Minden spirál folyósabb frissen, de valahogy ez tényleg alulmúlja a sokéves átlagot. Azért kap 2 csillagot, mert a keféje nagyon ötletes és egy jó festékkel látok benne potenciált. Ezt leszámítva semmi jót nem találtam benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol