Bourjois

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. szeptember 26.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Különleges homokóra alakú keféjének köszönhetően intenzív volumenű, fekete pillákat készíthetünk egy pillanat alatt. Gyönyörű piros csomagolásával bármelyik női táska tökéletes kiegészítője lehet.

wallflower87

2020. augusztus 27.

A csomagolása nagyon csajos, gyönyörű ez a fényes piros árnyalat, bár kicsit bumszli a tubus mérete, de legalább könnyen meg lehet találni a táskában v a neszesszer mélyén :D Viszont sajnos a teljesítménye egyáltalán nem nyűgözött le, sőt, a legrosszabbak között van azok között amiket eddig próbáltam.
Annyit a javára lehet írni, hogy nem pergett, viszont nem ívelte, hosszította vagy dúsította igazán a pilláimat, ami pedig a legidegesítőbb benne, hogy állandóan össze-vissza maszatoltam vele a felső szempilláim tövében a szemhéjamat és több hónapnyi használat alatt sem sikerült rájönnöm, hogy lehetne ezt elkerülni. Hozzáteszem, elég gyakorlott szempillaspirál használó vagyok és semmilyen más spirálnál ezzel nem volt ekkora problémám, tehát vagy a kefe kialakítása béna, vagy túl sok festéket vesz fel, vagy mindkettő, de nem is fontos, az biztos, hogy ilyet soha többé nem veszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

hdori23

2020. július 4.

Nekem tetszik a kefe kialakítása gyönyörű íves szempillákat csinál. Kis idő kellett mire rájöttem hogy nem vesz fel túl sok festéket és nem ragad össze tőle a pillám. A legfontosabb hogy nem potyog és nyáron mikor izzadok nem kenődik el. Nagyon megszerettem, szerintem nekem újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Horvathangelika1

2020. március 21.

Pár hónap alatt beszaradt annyira hogy tokeletes legyen. Dusit,hosszit,gondorit poklab hatas nelkul. Egyszerubb lemosni is. A csomagolasa tetszik,szep piros valoban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Boriskajuliska

2020. február 18.

Ez egy nagyon korrekt drogériás spirál! Ível, hosszít, szépen építhető és NEM POTYOG! Mostanában sokat csalódtam a BAMBI EYE stb. spirálokban, ez azokhoz képest felülülés. Egy pici hibája van, lassan szárad de gondolom pár nap, 1-2 hét és ez is megoldódik! Addig is használat csak után óvatosan pislogok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 18.

Katie

2020. január 27.

A tubus, vagy minek hívják ezt, nem valami praktikus alakú. Túl nagy, túl vastag és túl sok festék van benne. Mivel egy szempillaspirál kb. fél évig használható, ekkora mennyiségnek napi szintű használat mellett is kárba fog menni a nagy része, szóval ez így nem túl gazdaságos és nem is környezetbarát :( Egyébként a termék minősége jó, de nem jobb, mint más márkák, és akkor már inkább olyat veszek, ami olcsóbb és nem kell kidobnom a felét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Tempete

2020. január 27.

Oui! Nekem ez A SZEMPILLASPIRÁL! Mindent tud, amit számomra egy spirálnak tudnia kell.
Az én pilláim:
-nem tapaszt
-sűrűbbé teszi a szempilláimat
-és mindeközben NEM POTYOG! a sírást is kibírta
-könnyű lemosni
Volt már Clinique szempillaspirálom is, ház, az semmit nem csinált kb az én alig létező pilláimmal, simán veri ez a termék. Az ára szerintem baráti, ahhoz képest, amit tud. Előtte párszor vettem essence spirált, kb 1300 forintért...potyogott! nálam az halálos vétek egy spirálnál :D Szóval nekem ez a temék nagyon bejött.Egyre kell figyelni: Nagyobb a kefe, és igen, sok terméket vesz fel, meg kell tanulni bánni vele, de ez minden.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Az én pilláim:
-és mindeközben NEM POTYOG! a sírást is kibírta
-könnyű lemosni

Lepke28

2019. december 18.

Sajnos nekem nem igazán vált be. Túl sok festéket vesz fel a keféje és összetapasztja a szempilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Leander

2019. december 5.

Nekem nem igazán jött be. Nem használhatatlan, de nem csinál igazán szép pillákat, ellenben könnyű vele összekenni véletlenül a felső szemhéjat. A kanyarban sincs a Max Factor vagy a L'Oréal jobb spiráljaihoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

Betti8993

2019. november 21.

A kefe kialakítása tetszik, és tényleg szép pillákat csinál. Viszont én azt vettem észre, hogy képes nagyon sok festéket felvenni és akkor összeragadnak a pilláim, amit én kifejezetten nem szeretek. Ezért az egy dologért adok csak 4 csillagot. Használat előtt mindig lehúzom róla a felesleget a tégely tetején, így tényleg nagyon szépen lehet vele dolgozni. Egész nap fennmarad, nem kenődik el és az ára is nagyon baráti :) Lemosni is könnyen le lehet, szóval a sok festékfelvitelt leszámítva, tényleg nagyon szupi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen, Pantolactone, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.