BPerfect Cosmetics

Ár:   17 800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: skin, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 28.

Ár:   17 800 Ft

Ez a szemhéjpúder paletta 30 árnyalatot tartalmaz. Ugyanaz a puha, könnyen eldolgozható, pigmentált formula, amelyet ismersz és szeretsz.

Ár: 9.979 Ft , Eladó: maria51era
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalással Postai úton/ vagy utánvéttel Foxposttal

fruzskai

2021. január 11.

Nem értem ez a paletta miért nincs úgy felkapva, mint a Carnival társai. Egyszerűen csodálatos, ha valaki a lágyabb, nude-osabb színvilághoz húz, de mégis szereti, ha kicsit extrább sminkekhez is használható egy paletta. A színek nagyon!!! pigmentáltak, könnyen eldolgozhatók, a panek kifejezetten nagyok, ezért lassan fogynak és van benne egy óriási tükör is (kifejezetten nem szeretem, ha egy palettában nincs tükör) . A használathoz valamilyen szemhéjalap mindenképp szükséges, de minden mást is így használok, ezért ez nem kellemetlen. Én mindig a szememet készítem el először, ezért az sem zavar, hogy bizonyos színeknél látszik egy kis potyogás a szem alatt, erre érdemes odafigyelni.
Összességében teljesen elégedett vagyok vele, nagyon örülök, hogy beszereztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

Összességében teljesen elégedett vagyok vele, nagyon örülök, hogy beszereztem.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.