BradoLife

Ár:   235 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2016. november 2.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

AkInImOd

2022. január 20.

Tökéletes, csak elő kell kapni és áttörölhető vele azonnal a kézfej, a telefon tokja vagy kijelzője, bármi használati tárgy. Az illata rendben van. Utazáshoz kitűnő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

Minnie123

2022. január 20.

Mindenre IS jó :) de tényleg, az illata pedig különösen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

Mindenre IS jó :) de tényleg, az illata pedig különösen.

Vansalinda

2021. június 28.

Utazasnal jól jön, nagyon gazdagon át van itatva a kendő folyadékkal! Drága!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 28.

Utazasnal jól jön, nagyon gazdagon át van itatva a kendő folyadékkal! Drága!

bleauwsy

2021. május 23.

Szuper találmány, de néha csíp és eléggé szárít is. Ettől függetlenül jó véleménnyel vagyok róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 23.

georgina_95

2021. március 18.

A legpraktikusabb megoldás! Mindig van nálam, a kocsiban, a táskámban, az irodában az asztalomon. Gyorsan és egyszerűen tudok vele bármit fertőtleníteni, a mobilom és annak a tokját rendszeresen ezzel tisztítom! A mérete megfelelő, a nedvességtartama szintén. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

izabella73

2020. október 25.

Mindig van belőle a táskámban, praktikus,kis helyen elfér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 25.

Mindig van belőle a táskámban, praktikus,kis helyen elfér.

Fiszuli

2020. augusztus 13.

Nagyon szeretem ezt a kendőt. Munkámból adódóan több félét próbáltam már, de magasan, ismétlem, magasan ez viszi a pálmát. Ezen kívül az összes kendő rojtosra szárította a kezemet (főként a kézfejem és a bügykeimet), nem csak télen, hanem nyáron is. Ebből kifolyólag a viszketés, irritáció és vörösödés állandó volt, ha esetleg napjában 2-3 kendőt is elhasználtam, akkor egyenesen csípték a kezemet. Ezzel a kendővel ilyen nincs. A nagyon beteges időszakokban pedig (pl. hányás-hasmenés járvány, általános influenza járvány, stb) sajnos előfordult, hogy sebes is lett a kezem a sok fertőtlenítőkendőzéstől. Ezzel ez kizárt. Nem is beszélve az extrán büdös alkohol szagról, ami az egész irodát átjárja, de ennél a kendőnél ez sem fordul elő. Extrán higiénikus is, hogy minden kendő külön van csomagolva, plusz így esélye sincs kiszáradni. Sosem ragadós, ragacsos tőle a kezem. Annyit bánok, hogy nagyon sok szemét keletkezik a termék használata miatt, pedig igyekszem mindig környezettudatos lenni. Most a vírusmizéria kapcsán olvastam, hogy ez a kendő nagyon hatásos és az élmezőnyben van a fertőtlenítő, baktérium- és vírusölő tulajdonságait tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Adribogyi

2019. február 2.

Nagyon szeretem a kéztisztítókat, főleg a kendőket úgy érzem sokkal jobban tisztítanak, mint a gélek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Hecate

2019. január 2.

Utazásra, munkahelyre szerintem praktikus. A bőröm némileg szárítja, ám a fő, hogy jól fertőtlenít. Igaz a géleket is használom. (Amúgy én a Brandolife más termékeivel is elégedett vagyok.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

zsofi207

2018. június 15.

A kézfertőtlenítő gél mellett mindig van nálam ilyen kendő is!
Sokszor jól jött már utazáskor.
Ajánlom! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 15.

A kézfertőtlenítő gél mellett mindig van nálam ilyen kendő is!
Sokszor jól jött már utazáskor.
Ajánlom! 5*

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Tisztítószerek: Benzalkonium Chloride
Tartósítószerek: Benzalkonium Chloride

Felületaktív anyag és tartósítószer.

A kozmetikumok közül az oldószerek, lakkok, parfümök előállításánál használják. Az etil-alkohol 70%-os oldatát, valamint egyéb etanoltartalmú oldatokat fertőtlenítőként, ezen belül bőrfertőtlenítőként is alkalmazzák. A baktériumokat, néhány vírust, valamint a gombát is elpusztítja.

Kis molekulasúlyú alkohol, ami bizonyos nézetek szerint szárító, irritáló hatással lehet a bőrre és elősegíti a szabadgyökök keletkezését, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található, más nézetek szerint viszont legtöbb erre vonatkozó kutatás in vitro volt, vagyis petricsészében nevelgetett sejteken, vagy izolált bőrmintákon, az életszerű helyzetekhez képest kimondottan extrém körülmények között vizsgálták a hatását a sejtekre (ilyen kutatási anyag például ez és ez is.), valamint nem számoltak a bőr legkülső, ún. szarurétegének védő (barrier) funkciójával sem.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.