BradoLife

Ár:   235 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2016. november 2.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Adribogyi

2019. február 2.

Nagyon szeretem a kéztisztítókat, főleg a kendőket úgy érzem sokkal jobban tisztítanak, mint a gélek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Hecate

2019. január 2.

Utazásra, munkahelyre szerintem praktikus. A bőröm némileg szárítja, ám a fő, hogy jól fertőtlenít. Igaz a géleket is használom. (Amúgy én a Brandolife más termékeivel is elégedett vagyok.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

zsofi207

2018. június 15.

A kézfertőtlenítő gél mellett mindig van nálam ilyen kendő is!
Sokszor jól jött már utazáskor.
Ajánlom! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 15.

A kézfertőtlenítő gél mellett mindig van nálam ilyen kendő is!
Sokszor jól jött már utazáskor.
Ajánlom! 5*

Jelizz

2018. június 10.

nagyon hasznos kis cucc!! Utazasra tokeletes, mindig lesz ezentul ilyen a taskamba, jobb mint a kez gel. Kar h keves van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

syrin

2018. április 9.

Nagyon szeretem ezt is, de ár/érték arányban a baleás nekem jobb, így annál maradtam. + az egyenként csomagoltság néha kifejezetten kapóra jöhet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

zsemii

2017. szeptember 9.

Időnként előveszek egyet és áttörlöm vele a telefonomat, billentyűzetet. Valahogy megnyugtatja a lelkemet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

tenagi

2017. augusztus 22.

Ár-érték arányban nagyon jó kis termék, praktikus, alapvetően a Brado-s termékek szuperek. :) Én a felület és bőrfertőtlenítő spray-jüket is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

dalmuska

2017. július 2.

Egyszerűen imádom! :) Kellőképp nedves, nem csípi a kezem ha ki van száradva.
Olcsó is, bár egyáltalán nem elég sokáig, legalábbis és egy héten elhasználom az összeset. Lehetne nagyobb kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Egyszerűen imádom! :) Kellőképp nedves, nem csípi a kezem ha ki van száradva.

Madi

2017. június 24.

Női táska állandó lakója. Jobban kedvelem, mint a kézfertőtlenítő géleket, tisztább érzésem van utána. Sajnálom, hogy csak ilyen kis kiszerelésben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

MissisMonk

2016. szeptember 9.

Kendőt! Kendőt! Mint Mr. Monk, kb. hasonlóan tartok magamnál mindig én is fertőtlenítő kendőt. Több márka kipróbálása után ennél maradtam (használom más termékét is), mert ez vált be a legjobban. Ettől a kendőtől nem lesz ragacsos, fura szagú a kezem, és tényleg tisztaságérzet hatása van. Plusz ennek külön vannak csomagolva a kendői, így ha felbontom az egész csomagot, nem tűnik tova a többi fertőtlenítő hatása, mert ugyebár az alkohol elpárolog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Tisztítószerek: Benzalkonium Chloride
Tartósítószerek: Benzalkonium Chloride

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Lásd denaturált alkohol.