BradoLife

Ár:   235 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2016. november 2.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

izabella73

2020. október 25.

Mindig van belőle a táskámban, praktikus,kis helyen elfér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 25.

Mindig van belőle a táskámban, praktikus,kis helyen elfér.

Fiszuli

2020. augusztus 13.

Nagyon szeretem ezt a kendőt. Munkámból adódóan több félét próbáltam már, de magasan, ismétlem, magasan ez viszi a pálmát. Ezen kívül az összes kendő rojtosra szárította a kezemet (főként a kézfejem és a bügykeimet), nem csak télen, hanem nyáron is. Ebből kifolyólag a viszketés, irritáció és vörösödés állandó volt, ha esetleg napjában 2-3 kendőt is elhasználtam, akkor egyenesen csípték a kezemet. Ezzel a kendővel ilyen nincs. A nagyon beteges időszakokban pedig (pl. hányás-hasmenés járvány, általános influenza járvány, stb) sajnos előfordult, hogy sebes is lett a kezem a sok fertőtlenítőkendőzéstől. Ezzel ez kizárt. Nem is beszélve az extrán büdös alkohol szagról, ami az egész irodát átjárja, de ennél a kendőnél ez sem fordul elő. Extrán higiénikus is, hogy minden kendő külön van csomagolva, plusz így esélye sincs kiszáradni. Sosem ragadós, ragacsos tőle a kezem. Annyit bánok, hogy nagyon sok szemét keletkezik a termék használata miatt, pedig igyekszem mindig környezettudatos lenni. Most a vírusmizéria kapcsán olvastam, hogy ez a kendő nagyon hatásos és az élmezőnyben van a fertőtlenítő, baktérium- és vírusölő tulajdonságait tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Adribogyi

2019. február 2.

Nagyon szeretem a kéztisztítókat, főleg a kendőket úgy érzem sokkal jobban tisztítanak, mint a gélek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Hecate

2019. január 2.

Utazásra, munkahelyre szerintem praktikus. A bőröm némileg szárítja, ám a fő, hogy jól fertőtlenít. Igaz a géleket is használom. (Amúgy én a Brandolife más termékeivel is elégedett vagyok.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

zsofi207

2018. június 15.

A kézfertőtlenítő gél mellett mindig van nálam ilyen kendő is!
Sokszor jól jött már utazáskor.
Ajánlom! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 15.

A kézfertőtlenítő gél mellett mindig van nálam ilyen kendő is!
Sokszor jól jött már utazáskor.
Ajánlom! 5*

Jelizz

2018. június 10.

nagyon hasznos kis cucc!! Utazasra tokeletes, mindig lesz ezentul ilyen a taskamba, jobb mint a kez gel. Kar h keves van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

syrin

2018. április 9.

Nagyon szeretem ezt is, de ár/érték arányban a baleás nekem jobb, így annál maradtam. + az egyenként csomagoltság néha kifejezetten kapóra jöhet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

zsemii

2017. szeptember 9.

Időnként előveszek egyet és áttörlöm vele a telefonomat, billentyűzetet. Valahogy megnyugtatja a lelkemet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

tenagi

2017. augusztus 22.

Ár-érték arányban nagyon jó kis termék, praktikus, alapvetően a Brado-s termékek szuperek. :) Én a felület és bőrfertőtlenítő spray-jüket is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

dalmuska

2017. július 2.

Egyszerűen imádom! :) Kellőképp nedves, nem csípi a kezem ha ki van száradva.
Olcsó is, bár egyáltalán nem elég sokáig, legalábbis és egy héten elhasználom az összeset. Lehetne nagyobb kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Egyszerűen imádom! :) Kellőképp nedves, nem csípi a kezem ha ki van száradva.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Tisztítószerek: Benzalkonium Chloride
Tartósítószerek: Benzalkonium Chloride

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Lásd denaturált alkohol.