Bradoline

Ár:   400 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Floree

2019. augusztus 6.

Reggel gyorsan kellett valami golyós deo, ezt kaptam le a polcról a boltban. Nem ismertem a márkától deo-t így tartottam kicsit tőle, de nem rossz. Nekem tetszik az illata, viszonylag tartós is, és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

LilyS

2019. május 15.

Tény, hogy kicsit retro az illata, de nem kellemetlen. A hatása nem a legjobb, inkább csak otthon használom. Ha túl sokat rohangálok és ez van rajtam izzadt leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Unix

2017. július 5.

Nem a legerősebb izzadásgátló az tény, de nem vagyok nagyon izzadós szóval nekem ez a gyenge "védelem" is elég. Az illata pedig varázslatos, azt tervezem, hogy a parfümöt ebből megveszem majd hamarosan, mert ez az egyik legfinomabb illata amit valaha is éreztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

bvril

2016. augusztus 19.

Nekem bevált! Nem irritál, jól hat, és szerintem az illata sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Nekem bevált! Nem irritál, jól hat, és szerintem az illata sem rossz.

panneszka

2016. július 6.

Nagyon erős púderes illat kb. a parfümöt is elnyomja, alig lehet lemosni. Ragad, semmire se jó. Ritkán dobok ki bármit is, de ez ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

KuliKali

2016. május 18.

Hú...egy jó tulajdonságot tud felmutatni,az pedig az ára.Borzalmas termék,egyszer a Sparban sikerül beszereznem.Konkrétan rosszabb használat után,mint előtte.Nem használ semmi,sőt! és ragad...Egyébként az illata púderes.Elnézve sz összetevőit,csoda hogy még életben vagyok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

Barbarian

2016. március 12.

Húha.Egyszer sikerült valahogy belefutnom.Olyan mint az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Húha.Egyszer sikerült valahogy belefutnom.Olyan mint az ára.

juditkaa70

2015. augusztus 1.

Olcsó illat ! Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom,erősen parfümös,irritál,viszket tőle a hónalj,nálam legalábbis ezt váltotta ki! Az összetevői borzlamasak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Hannah11

2015. március 13.

Imádom! *-*
Már kb 1 éve hogy megvan,és még mindig nem fogyott ki,pedig minden nap használom.Az illata is lenyűgöző,szinte már leírhatatlanul lágy,bársonyos.Kedvencem lett! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 13.

Imádom! *-*

Timcyykee

2014. május 24.

volt már ilyenem, elfogyott, nem volt kedvenc, de ilyen összetevőktől soha többé :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

Emulgeálószerek: Triethanolamine
Tisztítószerek: Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Triethylene Glycol, Isoeugenol, Coumarin, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Dehydroacetic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.