Brelil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evi_iv, Módosítva: 2012. december 5.

Kategória:   Hajápolás

Lenmag kivonatú hajfényező folyadék,mely segít megelőzni és kezelni a haj töredezettségét.Az olajmentes formula azonnal fényessé tesz minden féle hajtípust.

Nedves és száraz hajon egyaránt alkalmazható.

leila0803

2014. április 20.

Nagyon szuper termék.:) Jól ápolja a hajat! :) Csak a hajvégekre szabad rakni, mert amúgy nagyon bezsírosítja. Nekem a szilikonmentes termékek nagy csalódás, úgyhogy nem rovom fel neki, ha van is benne.

Update: szóval tényleg jó a hajamra, de az arcomon aknék jelentek meg, ahol a hajam hozzáért. Felváltva használtam Alfaparf-os olajjal, úgyhogy valamelyik lehet a ludas. Az eredetileg 5 csillagból 2 lesz, mert az ára is horror volt.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 20.

evi_iv

2012. december 6.

Ezzel a termékkel kapcsolatban is csak a szilikon tartalma az ami a problémát okozza nálam!:(
Valamint az ,hogy ezt is felelőtlenül vásároltam meg a Cristalli di argan olajjal együtt,ismételten az miatt ,hogy az összetevőket leragasztották a magyar használati- valamint reklámszöveg címkéjével,és csak itthon tudtam lekapirgálni.
És nem kelleme bedőlnöm a jól csengő reklámnévnek ami Bio-val kezdődik!!!
Egyébként a termék használatra jó ,csak kerülni kellene a szilikont!
Jobb hatóanyagokra számítottam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 6.

És nem kelleme bedőlnöm a jól csengő reklámnévnek ami Bio-val kezdődik!!!
Egyébként a termék használatra jó ,csak kerülni kellene a szilikont!
Jobb hatóanyagokra számítottam!

Hidratálók: Dimethiconol, PEG-8