Britney Spears

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Fás-virágos-animális

Illatösszetevők: Guajáva Kása, Mandarin, Szulák, Hársfavirág

Britney Spears Believe 100 ml
Ár: 6.500+ posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen
Ár: 2500 , Eladó: kozit
Állapot: Használt, Helyszín: Szeged, fizetés: Előre utalás után postázom
Asianlover

2017. december 16.

Abszolút nem az én világom, ennek ellenére elismeréssel adózom Britney ezen terméke előtt is! Tesztcsíkon még másnap is rendkívül intenzív, nagyon tartós, édeskés-nőcis-virágos, szerintem 4 évszakos illat. Engem valamelyik régebbi Nina Riccire emlékeztet nagyon, amit a barátnőm használt. Szerintem ez is simán megállná a helyét a háromszor ennyire beárazott sorban. Engem nem zavar a linearitás, sőt, inkább előnyösnek tartom, ha például egy fejillat nem "ver át", vagy a parfüm nem tartogat valamilyen kellemetlen leszáradàst.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

klau810614

2017. március 17.

Rajtam szerencsére nem pasis,inkább laza nyári illat.Nem az én vilagom de most valahogy bejön a sok szirupos édes illlat után.😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 17.

mafalda

2016. november 17.

Jaj ez nagyon nem finom. Semmi nőies jegyet nem tudok felfedezni benne. Kesernyés katyvasz....
Max wc illatosítónak való sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Max wc illatosítónak való sajnálom.

pomme

2016. április 3.

Ez a parfüm minimum uniszex, de inkább férfiakon tudom elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Ez a parfüm minimum uniszex, de inkább férfiakon tudom elképzelni.

tundeilles

2016. február 17.

Nekem nagyon pacsulis.először a hozzátartozó testápolóját használtam..megfájdult.tőle a fejem sőt hányingerem is volt tőle.egyèbkènt nem rossz.de van ennèl jobb is Britney Spearstől :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Csillu88

2015. december 29.

Nekem túl egyszerű parfüm.semmi különleges nincs benne. Teljes mértékben nyári illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

SimonKrisztike

2015. december 16.

Nagyon szeretem, kellemes, finom nöies. Édes viràgos es rendkivül tartôs..Azert csak 4*, mert jobban szeretem a tesôjàt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Nettney

2015. december 4.

Mikor 2007 -ben megjelent a Believe, nővérem rögtön meg is rendelte. Szerelem volt első pillanatban. Isteni illata van. Aztán mikor elfogyott valamiért feledésbe merült... Ám, most elő karácsonyi ajándékként megkaptam és imádom. Mindenki dícséri rajtam. Rendkívűl tartós, reggel befújom magam és délután még lehet érezni. ( kb 3-mat fújok) A legtöbb Britney illat nekem nagyon édes (pl a Fantasy nekem már sok) ez az illata viszont nem bántóan édes. Egyszerre friss , virágos, közben csábítóan édeskés is. Rajtam a praliné és a mandarin keveréke a legerősebb.
És az üvegről még nem is beszéltem... Számomra a legszebb. Azt hiszem életem végéig ezt fogom használni :D :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Reni1227

2015. október 28.

Már kb. három éve ezt az illatot használom. Mindenki megdicséri, nagyon tartós illat.. egész nap érezni. (egy fújás elég belőle)
Nálam örök kedvenc!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 28.

Nálam örök kedvenc!

Marababa

2014. december 6.

Régebben használtam, számomra kellemes emlék. Előttem már leírták az illat összetevőit nagyjából, úgyhogy nem ismétlem. Érdekes...engem cseppet sem emlékeztet a Lacroix Rouge parfümre, bár az talán az egyetlen Avon parfüm, amire azt mondom, hogy: Na ez igen! Britney illata csokisabb, édesebb. Nagyon szerettem, szerintem később fogom még használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol