Britney Spears

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Fás-virágos-animális

Illatösszetevők: Guajáva Kása, Mandarin, Szulák, Hársfavirág

Ár: 2500 , Eladó: kozit
Állapot: Használt, Helyszín: Szeged, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: Kheni
Állapot: kb.27/30 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással,személyes átvétel Debrecenben, ajánlott posta, postán maradó, Foxpost

adrica

2014. május 30.

Nagyon vártam, mire megkaptam. Aztán megjött, az üveg gyönyörű, édeskésnek édes, csokit is lehet érezni benne, a vaníliát is kicsit és a pacsulit is. Összeségében ez egy őszi-téli illat és hangulatában szomorkás. Nekem ez a benyomásom róla. Lehet, hogy a pacsuli, nem tudom, de engem inkább lehangol, elgondolkodtató, merengős illat. Én viszont egy élet vidám csaj vagyok, úgy hogy, ha elfogy többet biztos nem venném meg. Az ára meg elég húzós is. Tartóssága, hát kb. 3 órát bírt ki. Biztos egyénenként változik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 30.

Kiscsillag5

2014. február 17.

Sajnos nem jön be, abszolút nem az én világom. Emlékeztet egy Avon parfümre, amitől egyenesen rosszul vagyok, ez a Christian Lacroix Rouge. Egyébként nagyon tartós és kis csini, csajos az üvege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

Orsyna

2013. november 21.

Érdekes különleges illat.Nem tucat.Meg is lepődtem.Eleinte citrusos friss édeskés, majd átalakul egy mélyebb elegánsabb füstösebb pacsulisabb illattá.Páromnak tetszik.Alkalmakra remek választás.Nem egy édes illat,édesebbre számítottam.A tartósságával nincs gond.
update:Érdekes illat mindig más arcát mutatja különleges kicsit olyan rágógumis illata van, de finom.:)
UPDATE:
Azt hiszem idő kellett hozzá és máris a szívemhez nőtt,különleges fiatalos játékos, édeskés rafinált illat a pralinés édesség megfűszerezve pacsulival és édes gyümölccsel.Nehéz körülírni. yummy..
Tökéletes a longevity."

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

UPDATE:
Tökéletes a longevity."

zdoreebaba

2013. augusztus 31.

Az egyik legfinomabb illat, amit valaha használtam. Találó címe van, amikor magamra fújom mindig a hit és a merni akarás jut róla az eszembe. Erőt ad a terveim véghezviteléhez és a mindennapi stresszhelyzetben feloldja a kedélyeket. Rossmann-ban sikerült beszereznem négy éve Karácsony előtt egy 30 ml-es kiszerelést, már több, mint a fele hiányzik. Talán valamivel érettebb (olyan 30 év körüli ) nőkhöz való illat... engem ez hidegen hagyott és bevállaltam... illik hozzám és szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

brigitte

2013. április 30.

Először a testápolóját próbáltam ki, és mivel az nagyon tetszett, annak révén kerestem meg a parfüm változatot. Nálam elsődleges szempont egy parfümnél a tartósság, és hogy ne legyen 'tömegillat'. Már évek óta kerestem A parfümöt, kipróbáltam nagyon drágát és utánzatot is, de egyik sem volt az igazi tartósságra és egyediségre sem..Ez a parfüm viszont mindkettő szempontnál maximálisan teljesit. Rendszerint kapom a pozitiv visszajelzéseket, kérdezik hogy milyen illatot használok, és nagyon tartós! És az árát is nagyon megéri, főleg a 100 ml-es mert bőven túlszárnyal jó pár márkás és sokkal drágább parfümöt! Úgyhogy csak dicsérni tudom, nálam csillagos ötös :-) Remélem hogy nem szüntetik be, mert nem sok helyen lehet sajnos kapni, Ázsia centerben szoktam venni, de ott sem mindig van, illetve online lehet még rendelni, máshol eddig még nem találkoztam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

zizi

Korcsoport: >54
2012. június 2.

Nagyon tetszik az illata, de rajtam sajnos nem tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 2.

Nagyon tetszik az illata, de rajtam sajnos nem tart.

Piszke

2012. május 6.

Tavaly karácsonyra kaptam egy 30 ml-es üvegcsét. Az illata azonnal elbűvölt. Nagyon tartós, rajtam nem túl édes illat, de én érzem a fehércsokit benne. :-) Inkább hűvösebb időben használom, nyáron már túl ütős lenne.
Ha ez van rajtam, mindig megkérdezik, mi ez a finom illat?
Miután elfogyott, beszereztem egy 75 milliset, nem tudom megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 6.

Ha ez van rajtam, mindig megkérdezik, mi ez a finom illat?
Miután elfogyott, beszereztem egy 75 milliset, nem tudom megunni.

liliomlány

2012. január 30.

Ez már olyan harminchoz közeledő érettebb nő illata szerintem.:)Nenémnek van ez ,ő imádja.Nekem is tetszik,szerintem nagyon ütős, el lett találva, de nem az én illatom.Nagyon nagyon hasonlít az Angel parfümhöz.Nem olyan édes,de van benne valami ami arra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 30.

Judiit

2011. augusztus 16.

Kilóg az édes kis illatok közül. Rajtam leszáradáskor tiszta pacsulis lesz és ez nem a szó pejoratív értelmében :). Az édesebb illatokat kedvelem, így ezt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.